Sám domaUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:896
Počet zobrazení:14 085

Po dnešním Upřímném traileru každý docení krásné české pohádky bez hororového násilí, psychopatů a nefunkčních rodinných vztahů. Vlastně, když se tak zamyslím nad Třemi oříšky...

 

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Od tvůrce filmů z 80. let, které miluje vaše starší sestra, a Chrise Columbuse, který nezabil žádné indiány, přichází vánoční klasika, kterou kabelovky opakují každé svátky posledních 20 let. Dvacet? Teď se cítím staře. Sám doma Slyšte, slyšte, pastuškové, přichází rodinný film o neústupnosti.

Ahoj. Jeden z nejnásilnějších filmů pro děti, jaký kdy byl natočen, který je z části Ferris Bueller a z části Saw. Vydejte se tyto Vánoce do zcela bělošské části Chicaga a poznejte McCallisterovi, nejhorší rodinu všech dob. Kevine, ty jsi hroznej otrava, Užijte si vánoční atmosféru, když se všichni spiknou proti tomuto osmiletému klukovi, Neumíš klepat, blbečku?

Jsi naprosto neschopnej. Podívej se, cos udělal, ty malej pitomče! Všichni v téhle rodině mě nenávidí. potom ho strčí na půdu a odjedou. Co jiného bysme zapomněli? Mami?

Sledujte, jak si roky opomíjeného týrání vyberou daň na tomto malém chlapci, který začne vykazovat znaky sociopatie. Jako manipulaci, Běž. Mrzí mě to. mluvení sám se sebou Nemůžu najít svůj kartáček, tak si jeden seženu, až půjdu ven. a uvěznění dvou nenásilných kriminálníků uvnitř sadistického světa plného utrpení, ze kterého není úniku.

Ale panečku, není on roztomiloučký? Poznejte "mokré bandity". Je tu Marv, který zní jako vypravěč ze seriálu Báječná léta, Děcka se bojí tmy. a Harry, který zní jako Joe Pesci, co se snaží nenadávat v mládeži přístupném filmu. Sledujte tyhle zmatené idioty, kteří kradou pouze přes den, nosí během vloupaček bezprsté rukavice a jsou iracionálně posedlí jedním domem, To je on, Marve, do toho půjdeme.

ve kterém jsou jen figuríny a vánoční hvězdy. Vážně, nedá se tu nic ukrást. Pořádně se oblečte a prožijte znovu klasiky 90. let. Angličáky, figurky sportovců, Johnnyho Carsona, foťáky na filmy, drátové telefony, záznamníky, cestování letadly před 11.

zářím a Macaulayho Culkina. Nechte se pohladit u srdce, až se Kevin, který byl tři dny sám doma, znovu shledá se svojí rodinou a ihned je znovu opuštěn.

To byl trapas. Hrají: Joe Pepsi, dítě snů, malý Velký Pete, Arcade Fire, táta ze Sám doma, počůránek Igby, Jasper Beardley, John Rolička, Buzzfeed, Běžící máma, a Space Jam.

Sám doma Ty jo, tahle scéna mě vždycky dostane.

Já nebrečím, vy brečíte. Vážně bych měl zavolat tátovi.

Komentáře (51)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

loooooool

00

Odpovědět

Nefunguje. :(

710

Odpovědět

A co teprve neuvěřitelná tělěsná houževnatost zlodějů v kombinaci s nervovou poruchou prodloužené míchy, aneb čtyři vteřiny křičení pod letlampou a neškodná žehlička :D

590

Odpovědět

Pro mě je klasickej vánoční film Smrtonosná past :)

618

Odpovědět

to mi připomnělo tohle :D https://www.youtube.com/watch?v=zaRu0GyOXVk

163

Odpovědět

Komando je proti tomu procházka růžovou zahradou:-D

174

Odpovědět

pro Schwarzika, určitě :D

120

Odpovědět

LEAVE.. LEAVE HIM ALOOONE!

67

Odpovědět

Jasper Beardly :D Hned se mi vybavil jeden z těch staříků ze Simsnových :D

113

Odpovědět

Po tomhle sledování Sám doma už nikdy nebude jako dřív :D

394

Odpovědět

Zrovna jsem pred dvema tydny koukal na Sam Doma 6: Psi a to je uz poradna ptakovina. Nejlepsi je 1 a 2, trojka taky ujde, ale bohati a 4+5 stoji za prd

289

Odpovědět

Já bych nemusel ani tu trojku. A navíc Sám doma a bohatý se sérii vůbec nesouvisí, ale český distributor chtěl být zajímavý. ;)

573

Odpovědět

Docela by mě zajímalo, jak by si podal Sám doma 3 - přece jen, 10 letý kluk proti dvoum lupičům v jedničce vs 8 letý kluk proti 4 teroristům hledaným FBI ve trojce... :D

713

Odpovědět

Nejvic se obavam ze nekoho vazne napadne, ze je to sadisticky film nevhodnej pro deti, a plny neprimereneho nasili a nedovolene obrany proti neskodnym zlodejum...

667

Odpovědět

Násilí nevadí, pokud se u něj nemluví sprostě...

983

Odpovědět

+SriberA nejsou tam cecky.

691

Odpovědět

+SriberPočkat počkat, to poslední čím bych chtěl krmit své děti by byl fakt, že když na někoho hodí cihlu z baráku, dotyčnému se nic nestane, jen ho to pošimrá. Že když někomu zapálí hlavu, bude to strašná prča. Sprostá slova ? Na ty tak jako tak narazí.

394

Odpovědět

Vyhul MiHul: na rozdíl od nás, kde, když střelíš ujíždějícího toho-jehož-barvu-nesmíme-jmenovat, který ti chtěl opět vykrást dům, šípem do hlavy, jdeš si sednout. V USA, jedna z mála dobrých věcí, máš právo bránit svůj majetek, v ČR ne. V ČR se musíš vždy bránit prostředky, které způsobí co nejméně škod, zpravidla je tímto prostředkem útěk, pokud použiješ něco jiného, jako například zbraň, i když můžeš utéci, tak je to považováno za nepřiměřenou obranu. Stupidní zákony, které nechrání občany, ale co můžeme dělat, zákony se řídit musíme.

123

Odpovědět

Sám doma, bez Kevina si neumím představit Vánoce a vůbec mi nevadí, že je to jak se říká americká slátanina. Pro mě je to klasika :)

4010

Odpovědět

Sám doma sem nikdy neviděl, televizi nemám a vůbec sem král všech pos

1360

Odpovědět

ránků.

964

Odpovědět

+CoolAlienPeter9758a Vánoce neslavim a Ikarii čtu jenom v lednu a tenhle komentář píšu ze svýho starýho Atari který pripojuju do internetu pomocí modemovýho emulátoru pro počítače Apple a muziku posloucham jenom z vinylů. A posa znamená póza

2718

Odpovědět

A byla k tomu zajímavá hra na PC, tu sem hrál moc rád, i když se mě nikdy moc nedařilo :-)

270

Další