Star TrekUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:633
Počet zobrazení:10 901

Původní Star Trek u nás v Čechách sice není tak známý jako jeho následující bratříčci, ale to neznamená, že jsme si nemohli tuhle značku užít v podání J.J. Abramse. Až na těch pár nesrovnalostí, co najdete v novém Upřímném traileru.

 

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Od J.J. Abramse, vizionáře stojícího za Hvězdnými válkami 7 a Felicity, přichází reboot, který je nemožné si neužít, pokud nejste William Shatner. Super nová série, která použila blábolení o cestování v čase, aby se zbavila 50 let kánonu. Ale koho to zajímá, když je Star Trek znova boží. Poznejte Nera, Zdravím.

Romulana prahnoucího po pomstě poté, co byla jeho domovská planeta zničena. Dostane druhou šanci zachránit svou rasu, když se černou dírou vrátí zpět v čase, ale namísto toho, aby planetu varoval před zkázou, bude jen tak poletovat vesmírem celých 25 let. No tak, ve vesmíru nemají telefony? Ale je tu jeden muž, který ho může zastavit. Kapitán Pike, který je vzápětí zajat, a proto zbyde další poslední muž, velitel Spock, který odejde po nervovém zhroucení, Byl jsem emociálně zkompromitován.

a proto zbyde další jediný muž, který ho může zastavit, kapitán James T. Kirk, naštvaný ozřala, který je přijatý do sboru bez jakéhokoliv papírování, prověření nebo lékařského vyšetření.

Naloďte se na U.S.S. Enterprise pod Kirkovým velením, těžce ozbrojený Apple Store federace plný tlupy géniů, kteří se na svoje pozice dostali nikoli pro svoje zásluhy nebo vlohy, ale kvůli věcem jako je chřipka, - Kde je kormidelník McKenna? - Má plicní červivost, pane. Jsem Hikaru Sulu. smrt, - Doktor Puri byl na palubě šest, je mrtvý.

- Právě jste tedy převzal jeho pozici vrchního lékaře. nepřípustná neschopnost, Pane, nejsem si jistý, zda dokážu rozlišit romulanský jazyk od vulkánského. Uhuro, vystřídejte poručíka. a obyčejnou schopnost udržet si čistou uniformu. Zažijte film, který nerdy rozbrečel, rozjásal a nechal je reagovat stylem... Prozkoumejte zbrusu nový vesmír Star Treku, který vezme všechny mimozemské rasy, co máte rádi, a neukáže ani jednu.

Místo nich uvidíte Vykulený, Velkohubýho, Tic Tacovýho a Opálený. Připravte se na nevídaný zážitek, který byl vlastně Abramsovou konkurzní nahrávkou pro Hvězdné války. Sága, která si klade důležité otázky jako: Proč dělá Chris Pine ten stejný stupidní obličej pokaždý, když dostane přes hubu? A... Winona Ryder pořád hraje? Vyražte tedy do nové éry konečně sledovatelných Star Trek filmů plných akce, vzrušení a odlesků objektivů.

A ještě dalších odlesků. Jak na tý lodi můžou vůbec vidět? Hrají: Páni!, Vesmírná Neytiri, ničí oblíbenec, školník Willie, Tyler Perry Tylera Perryho a starý Spork.

Páni, to bylo super. Tak kdy předělají Novou generaci? To bude teprve nářez.

Komentáře (57)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

vďaka bohu za číňanov

00

Odpovědět

záblesku sem si nevsiml do ty doby, nez sem videl tento trailer a o tyden pozdeji sel do kina na druhy dil, kde mi ty zablesky fakt pily krev :D

250

Odpovědět

Proboha... nevím jestli SW VII budu řadit mezi SW... svatokrádež!

235

Odpovědět

Možná jsem u filmu špatně dával pozor, ale... Stále nechápu, jak mohli Nero a Spock projít černou dírou do minulosti. Nemělo by je to prostě zabít? Nemluvě o tom, že na konci filmu právě černou díru k zlikvidování Nerona využijí. Proč jednou se vrátí v čase a podruhé ho to zabije?
A co to sakra muselo být za výbuch toho warp jádra, když je to dokázalo odhodit od černý díry? To musel být výbuch jako prase, se divím, že to Enterprise neroztrhalo na kusy.
Jak říkám, možná jsem jen blbej a něco mi ve filmu uniklo a pokud ano, doufám, že mi to tu nějak osvětlíte :-)

210

Odpovědět

Třeba se ve stejnou chvíli objevila sluneční erupce, ta tě podle Carterové v čase poslat může.. xD

200

Odpovědět

+InkJo, ale jen červí dírou ve StarGate.. xD

220

Odpovědět

Protože je to Star Trek. Ve sci-fi se tohle někdy stane, že se třeba neshodnou v detailech. Nehledě na to, že pokud si dobře pamatuju, pak na konci na Nerovu loď stříleli. Výbuch warp jádra je prostě mega boom. A co se týče cestování v čase, jak by řekl Doktor (ten z Doctor Who, ne z Voyageru) "Wibbly Wobbly Timey Wimey...Stuff."

230

Odpovědět

Pleteš si černou díru a červí díru.. Černá díra je objekt tak hmotný, že jím neprojde ani světlo, tudíž tou by nemohl cestovat v čase, ale červí díra je něco jako zkratka v časoprostoru a teoreticky je jí možné cestovat v čase, a právě ta byla ve filmu.

180

Odpovědět

+TheChronomancerNo v tom je ten problém - nepletu. Ano, kdyby ve filmu byla červí díra, nepozastavím se nad tím. Ale pokud se správně pamatuju, tak ve filmu skutečně řekli černá díra. Je to dokonce i tady v tomto traileru.

190

Odpovědět

víš ono je rozdíl když do té černé díry vletíš a když se ti otevře černá díra uprostřed lodi a táhne vše do sebe :)

00

Odpovědět

pre mna osobne bol tento film najvacsie filmove sklamanie desatrocia... Abramsovi chybaju zaklady logiky, za taketo slabe odvary sa kedysi v ST davali hodinove vypovede ( v casoch novej generacie ked este Roddenbery zil)... ten chlap nacrtne dej, aby nasledne ukoncil nejaky uplne iny dej a dufa, ze si to nikto nevsimne. Tuto svoju absolutnu diletanciu doviedol do dokonalosti o rok neskor pri finale serialu LOST...

nech si robi SW, in a galaxy far far away mi to az tak vadit nebude, ale ST je trocha ina liga

2029

Odpovědět

A že to JJ nenapsal, ti je náhodou jedno... :D

181

Odpovědět

To, že tenhle velmistr v hledání směšných chyb, nenašel v podstatě žádnou, jenom dokazuje, jak neskutečně úžasný tenhle film je.

2330

Odpovědět

Líbila se mi výprava, CGI a herci, příběh už tolik ne. Zato v této kritice je pure hate: http://i.nahraj.to/f/lSF.jpg

180

Odpovědět

Vždycky si dávám pozor, abych viděl nejdřív film a víc si to tak užil. Jediná výjimka je Stmívání :-)
Btw tady máte tu "zírací/lesknoucí se" hudbu http://www.youtube.com/watch?v=IYxMvDDq8Sc

180

Odpovědět

JÁ TĚ MILUJU! Nemáš tušení, jak dlouho jsem to hledala..a nenašla. Díky! :)

180

Odpovědět

mně nejvíc dostalo přirovnání Kirka k Zappu Branniganovi z Futuramy, kdo zná, pochopí :D

240

Odpovědět

http://en.wikipedia.org/wiki/Spork pokud by někdo nevěděl, co to je...

190

Odpovědět

Spíš mě najdi název té hudby u těch odlesků, když seš tak dobrej :D

180

Odpovědět

+Prod1gyTak si přehraj všechny Upřímný trailery na Stmívání a začne se ti přejídat. So many stares....

180

Odpovědět

Ono toho je víc - hned v úvodních 10 minutách se vynoří z černý díry těžební vesmírná loď tak blízko k hvězdě, že ta hvězda zabírá 8/10 obrazu. Po srážce s USS Kelvin je určitě loď poškozená a kdo ví jak bude reagovat na ovládání a přesto se poději ve filmu zase ta loď objeví a vše je ok .-).

191

Odpovědět

Sakra! Teď už se nemůžu podívat na Star Trek, aniž bych se nesmál při odlesku! :D

190

Odpovědět

Co tím myslíte "původní" Star trek? Tenhle film je nejnovější pokud nepočítám letošní premiéru....

1877

Odpovědět

"Původní ST" - prvních 10 filmů. Jsou to - ST: Film (nic moc, taková prodloužená epizoda), ST II: Khanův hněv (všemi vychvalovaný, ale mě moc nezaujal), ST III: Pátrání po Spockovi (vcelku dobrý film), ST IV: Cesta domů (rozhodně nejvtipnější ze všech ST filmů :D), ST V: Nejzazší hranice (hrůza a děs), ST VI: Neobjevená země (ušlo to), ST VII: Generace (zápletka měla mnohem větší potenciál, i tak je to ale dobrý film), ST VIII: První kontakt (úžasný film, asi nejlepší ze série), ST IX: Vzpoura (je docela vtipný), ST X: Nemesis (společně s Prvním kontaktem a Cestou domů v TOP3).

203

Odpovědět

+KolikokoliAle upřímný trailer je na něco jiného.... jinak Star Trek znám dobře. Jenom je rozdíl mezi původním a novým :).

1814

Odpovědět

+KolikokoliNechápu, co nechápeš... "Původní Star Trek u nás v Čechách sice není tak známý jako jeho následující bratříčci" = ST I-X není tak známý jako ST XI (ten v traileru) a XII (co jde do kin). Ten tvůj první komentář nedává smysl.

183

Odpovědět

+KolikokoliTak jinak upřímný trailer je o něčem jiném než ten popisek. Už to chápeš? Pro lidi co neznají Star Trek svět je to rozhodně matoucí. Navíc dle nějakých zvyklostí popisek k videu by měl korespondovat o čem to video je, což také nesplňuje.

1813

Odpovědět

+KolikokoliA tak dobrý no. Vypadá to skvěle, akčně, efektně a díky "úpřimnému" traileru i vtipně, ale já už asi nejsem ta správná cílovka. Abramsův film jsem neviděl a ani neuvidím. Star Trek mám nasledovaný od původní kulisové TOS série s Kirkem přes Picardovu gentlemanskou Novou Generaci se spoustou nových ras, brutální válečnou Deep Space Nine která přeorala všechny morální hodnoty vštěpované ostatními seriály, Voyagerem se spoustou nesympatických postav ale také úplně novými územími k prozkoumávání a problémy k řešení až po prequelový Enterprise se špičkovými efekty a skvělým story-arcem. Vím že blábolení zestárlého a momentálně opilého nerda a trekkieho nikoho nezajímá. Nicméně přes jasné rozdíly v kvalitě, přístupu a stvárnění všech seriálů i filmů všechny přes drobné zaskřípání v kontinuitě dodržovaly určitý kánon, návaznost. Když se dalo v Delta kvadrantu spojil Voyager se Zemí, dověděli se o válce s Dominionem, když na Deep Space Nine bojovali ve válce, tušili jsme co dělá Picard s Enterprise. Ale Abrams tohle všechno vzal a spláchl do hajzlu ve jménu akce, efektů, komerce a přilákání nového publika. Budiž, měl úspěch, přilákal lidi k fenoménu ale za tu cenu, že zabil to, co budovali tvůrci téměř 50 let.

200

Odpovědět

Nic moc, ale asi to bude tim, že jsem nikdy nepřišel na to, co je na Star Tracku tak dobrý. Nechápu to, všechny ostatní podobný seriály kromě Star Gate a Star Tracku mám docela rád, ale tyhle dva prostě nechápu. Přijde mi to jak postavy z levnýho hentai p***a s stupidnim scénářem... Neříkám, že je to špatnej seriál (asi bude dobrej, když to má tolik fanoušků), ale mě prostě ničim nepřitahuje.

1846

Odpovědět

Takys ještě ani nepřišel na to, jak se Star Trek píše. :P

206

Odpovědět

Zap branigan :-D

192

Odpovědět

Prosim piste do titulku i to co se nemusi prekladat.Mate me kdyz neco v titulkach je a potom neni..

183

Odpovědět

No už na začátku filmu si slyšel výbuchy a viděl lasery přímo ve vesmíru (ani jedno není možné). Tak proč jsi to už rovnou nevypnul a nemusela tě tam trápit taková "drobnost"...

Navíc ten výbuch byl celkem pěknej :)

189

Odpovědět

+FmFPřeklep

To byla reakce na kebeka

183
Další