Star Trek: Do temnotyUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:609
Počet zobrazení:8 758

Ten, kdo na začátku filmu postřehl, že má být provedena studená fúze ke zmrazení sopky, už zajisté věděl, že si na nás tvůrci nového Star Treku, hlavně scenáristé v čele s Damonem Lindelofem, připravili další smysl nedávající skvost. Více v novém Upřímném traileru, který tentokrát posílil i tým z How It Should Have Ended!

 

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Připravte se na zcela nové pokračování rebootu celé série založené na pokračování prvního filmu celé série. Star: Trek do temnoty Není ta dvojtečka špatně? Připravte se na sequel, o kterém J.J. Abrams tvrdil, že bude zcela jiný než Star Trek II: Khanův hněv. Kromě téhle části. Potřeby většiny...

...převáží potřeby menšiny. A tohohle. A samozřejmě... Khane! tohoto. Ale J.J. nevykrádá jen Khanův hněv, recykluje všechno, co se vám líbilo na jeho předchozím Star Treku. Jako: Kirka chrápajícího s mimozemšťankami, rozzuřeného Spocka, Kirka chlastajícího s Pikem, Red Bull skok ze stratosféry, běhání po chodbách, starého Spocka a ještě víc odlesků!

Vždyť vy to chápete.

Putujte tedy znovu s Jamesem T. Kirkem, nejhorším kapitánem hvězdné flotily v celé galaxii, až bude znesvěcovat bohy, - Cos to sakra vzal?! - Nevím, ale klaněli se tomu! zlomyslně vyhazovat zkušené členy posádky, - Přijímáte moji rezignaci, nebo ne? - Přijímám! následně povyšovat nezkušené členy posádky - Jsi nový vrchní technik. - Dobrá, kapitáne. a selhávat v ochraně posádky a Enterprise a centra San Franciska.

Ošívejte se při stereotypním zacházení se dvěma hlavními herečkami. Uhura, jinak schopná důstojnice, zastaví smrtící misi, jen aby zbuzerovala svého přítele, protože s ní nemluví o citech. Preferuješ o tom nemluvit... Opravdu to budete řešit teď? Na co se nikdy nesoustředíš...

Omlouvám se, kapitáne, dvě vteřinky. A nováček Carol Marcusová, která je tam jen z jediného důvodu... Otočte se. Teda ze dvou. Sledujte, jak bude posádka čelit svému nejnebezpečnějšímu nepříteli. Khan. Nemilosrdný zloduch Začneme tedy?

tak ďábelský, že... nezabije Spocka, nechá Kirka vyjádřit své pocity a ve výsledku bude každý jeho čin opodstatněný. Moje posádka je mojí rodinou. Existuje něco, co byste pro rodinu neudělal? Uznejte, dává to smysl. Směle se tedy vydejte do směšné alternativní časové linie Star Treku, kde Enterprise přežije více zásahů než kolik schytala v celé původní sérii, magické meziplanetární transportéry dělají z vesmírných lodí zbytečnosti, smrt je vyléčena magickou superkrví Syntetizoval jsem sérum z jeho "superkrve".

a kdykoliv se objeví nějaký zádrhel, starý Spock je vždy na dohled. Pane Spocku... Už úplně vidím další Star Trek. Klingonský generál Chang, Horta, Tholiané, Borgové.

Všichni špatní. Ještě bysme si měli dávat pozor na někoho? - Gorna už jsme vyřešili, že? - Ano. Je to pouze zkouška, - Gorna nezabíjejte. - Správně. A až se vrátíte do New Yorku 30. let, musíte zabít Kirkovu přítelkyni, jinak Hitler vyhraje 2. světovou válku. Fascinující. A taky najděte pár plejtváků.

Ušetří vám to pak spoustu času. Plejtváci. Tak to bychom měli. Něco bys pro mě teď měl mít. Máte email. Ty máš ale štěstí. Mně akorát zatancovala ten divnej tanec ve Star Treku V. Opravdu to nenaruší žádné časoprostorové kontinuum? Chceš pomoct, nebo ne? Hrají: Kapitán Twerk, Smog, starej Smog, Margaret Cho, Carlos Santana, doktor, žádnej kouzelník, Klenotoni, Opravář Scott, Robocop, náhledový obrázek a Vejce Benedikt Kamrlík.

Star: Trek do temnoty Opravdu tu dvojtečku neopravíme?

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Duvod proc fandit sympatickymu Khanovi misto bande debilu v teplakovkach :-D

431

Odpovědět

So f*cking truth! JJ se vykálel na celou filosofii ST. Inu, hlavě že to frčí.

257

Odpovědět

Je to samozřejmě boží a film byl podle mě skvělej, jenom. . . nespadli náhodou do centra Londýna? :D

1933

Odpovědět

vy víte z jaké části udělat náhled videa aby si ho pustil každý muž

356

Odpovědět

Taky mě to teď napadlo. :D A popravdě jsem na tu část čekal.

290

Odpovědět

Jinou část taky vybrat nemohli, jinak by zkazili ten vtip, kdy Alici Eve nazvou "náhledovým obrázkem". :-)

410

Odpovědět

Od doby když sem viděl toto video http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/vtipek-s-hlasem-z-uprimnych-traileru tak je to ještě lepší :D

189

Odpovědět

Úprimný trailer ako vždy pobavil, hlavne posledná časť, ale čo sa týka filmu, ten bol slabý priemer.

2017

Odpovědět

Tak Vejce Benedikt Kamrlík mě dostalo do kolen :D Jinak mě se nový Star Trek líbí, i když nějaký ty chyby tam jsou, pořád je to skvělý film :)

285

Odpovědět

ja nepochopil opět ani jednu naražku :X

184

Odpovědět

+SkarUz jsem myslel ze jsem sam. Ackoli thumbnail byl jasnej...

190

Odpovědět

Odlesku sem si vsimal celej film v kine a to jen diky uprimnym trailerum, kde to zminili u jednicky,takze fakt diky :D Jinak ono je docela tezky nevykradat film, kterej remakujete :D jestli to je remake,tak je jasny, ze ty nej sceny z originalu se daj do predelavky :) Trailer jako vzdy super. moc rad bych videl treba Terminatora nebo DOOM, treba kdyz sem jim to napsal na zed uz 10x tak to udelaj :D

233

Odpovědět

Tak DOOM je jedna velká chyba.. xD A na Terminátora se neodváží, stejně jako na Expendables.. xD Přeci jen se jim na světě líbí.. xD

236

Odpovědět

Říkejte si co chcete, ale za nejlepší sci-fi film, komiks, knížku nebo seriál považuji jednoznačně Battlestar Galacticu. Tomu se prostě podle mě nevyrovná ani Star Trek, ani Star Wars, ani Stargate nebo já nevím co.. Seriál z roku 2004 je prostě výstavní kousek..

2053

Odpovědět

No nevím ale srovnávat BG se ST nebo s SW je blbost, každý je o něčem úplně jiném.
Seriál BG (2004) jsem sledoval jen kvůli efektům a vydržel sem se na to koukat do konce, jen díky výstavním cylonum .... Tricia Helfer, Grace Park.

209

Odpovědět

+GDAWormsS komiksem, knihou ani starým serialem jsem se nesetkal, ale se serialem z roku 2004 ano. Vůbec se mi to nelíbilo. Děj se tak vlekl, ža se mi na to ani nechtělo dívat, a ani jsem se časem nedíval. K tomu dost špatná herecká část.

1814

Odpovědět

Pokud jen neprovokuješ, prosím, nesrovnávej nesrovnatelný. Hlavní ideou Star Treku je, že bychom se k sobě měli chovat slušně. BSG tvrdí, že to prostě nejde. To je jako kdybys v podvojným účetnictví nedělal rozdíly mezi "má dáti" a "dal."

221

Odpovědět

+Il DottoreNe, není to "jako kdyby...", mezi srovnáváním různých sci-fi a kurvením účetnictví je trochu rozdíl.

223

Odpovědět

Vážně nechápu lidi, co hledaj chyby ve filmech, které si užili...

1835

Odpovědět

Já to dělám taky, a zvláště u filmů, které jsem si užil. Takové filmy sleduji mnohokrát a těch chyb si na šesté shlédnutí všimneš ať chceš nebo ne. A nějak mě to vlastně přesvědčí v tom, jestli byl film opravdu kvalitní, nebo jestli scénárista jen opil rohlíkem.

224

Odpovědět

+Inkvšimnout si chyby a hledat je tam je rozdíl, na který jsem chtěl poukázat

223

Odpovědět

Náhledový obrázek :D :D

253

Odpovědět

však to byl jeden ze dvou důvodů proč jsme na to klikli, ne? :D

245

Odpovědět

I kdyby J.J. Abrams natočil nebo udělal scénář smradlavému hovnu, tak to pro mě bude TOP.

Miluji jeho tvorbu.

1941

Odpovědět

takže maš rad když ti někdo furst svítí baterkou do očí?

2116

Odpovědět

+SkarTo jsi jednom viděl ve videu, jak to o něm říkají a teď to používáš.. očividně si nic neviděl od něj

2115

Odpovědět

+Skarbohužel jsem ten typ člověka co skoukne film a dokaže hned hodnotit uroven vykonu jednotlivých herců, scenář, režii atd....jako očividně ty

par filmu jsem od něj viděl....neřikam že se mi neliběj...ale že bych je zrovna vyhledaval to taky ne

202

Odpovědět

Jaká dvojtečka?! :D

214

Odpovědět

V oficiálním českém názvu filmu totiž je. Proto to Brousitch změnil. ;-)
http://www.csfd.cz/film/261497-star-trek-do-temnoty/

203

Odpovědět

Odpovědět

1. I když tam bylo hafo chyb a nesmyslů, tak to byl skvělý film.
2. I kdyby tam bylo 10x tolik chyb a nesmyslů, pořád by to bylo zajímavější a povedenější než Muž z oceli.

2145

Odpovědět

Ještě pro rejpaly: nic proti Supermanovi, ty staré filmy byly dobré (aspoň na svou dobu). Jen od Supermana čekám inteligentní film, a ne slátaninu, kde rozmlátí půlku města, ale bude brečet kvůli čtyřem lidem. Navíc vykradli, co se dalo. (Ale ta část na Kryptonu byla povedená).

2212

Odpovědět

+KolikokoliJen technická. V tomhle ohledu (a mnoha dalších) nebyla nikdy většina komiksů DC a Marvelu inteligentní. (Bez ohledu na zábavu, kvůli které ty komiksy jsou.)

212

Odpovědět

+KolikokoliDiky za spoilery :)

195

Odpovědět

+KolikokoliNo, to sice jo, ale podívej se jak se s tím vypořádali Avengers (zachraňovali především město, pomáhali lidem z autobusu atd.) a jak Muž z oceli (proč ho neodlákal někam mimo město?)
+scénář je taky úplně někde jinde (kdyby to mělo dobrý scénář a ty scény nebyly všechny vykradené - nebo to aspoň bylo líp zamaskované, tak bych jim i tu mlátičku ve městě a další nelogičnosti odpustila).
++i když hájím Star Trek, tak se mi samozřejmě tenhle upřímný trailer líbil (hlavně ty odlesky :D). Jar Jar Abrams se navíc umí vykecávat a mlžit stejně jako Moffat u DW :D.

1911

Odpovědět

Bohužel s tím "Mužem z oceli" s vámi musím souhlasit.

224

Odpovědět

Geniální ! :D The old Smog :D

214

Další