Zápisník jedné láskyUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:420
Počet zobrazení:13 561

Valentýn se nesmí obejít bez povinných slaďáren a jednou z nich je i Zápisník jedné lásky, který občas nemusí ani něžné pohlaví, takže si dokážete představit, jak asi tahle romantika dopadla v upřímném traileru.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Tento Valentýn si zopakujte film, který vám připomene, že ať někoho milujete jakkoli bezmezně, oba zestárnete a zemřete. Zápisník jedné lásky Od pitomého spisovatele Nicholase Sparkse přichází nadčasová romance, která vydláždila cestu milionům lidí k vytvoření si nerealistických nároků na jejich reálné partnerské vztahy.

Seznamte se s Allie, atraktivní, movitou jižanskou kráskou. jejíž největším problém je, že ji všichni zbožňují. Poznejte Noaha, chudého venkovana, jehož celá rodina je po smrti. Když se tihle dva potkají, on ji neustále kritizuje, že je měkkota a potom ji nakazuje, co má dělat. Skoč do vody! Ona ho pak několikrát opustí. Společně budou tak nerozhodní, že se budete divit, proč to vůbec zkouší.

Miluju tě. Miluju ho. Nenávidím tě! Miluju ho. Teď tě nenávidím! Vyřiď mu, že ho miluju. Když odejdeš, nenávidím tě. Milujete se?

- Podívej, už teď se hádáme. - Tak to už je. Film, který naučil celou jednu generaci žen, že je naprosto v pohodě dávat naděje pohlednému a nápomocnému chlapovi, dokud můžete naplnit všechny svoje impulzivní touhy. Měl bych mít obavy? Ne, to asi ne. Film tak tuctový, ale zároveň tak populární, že je v podstatě lacinou pizzérkou milostných filmů.

Romantický příběh, který donutí urýpané přítelkyně ptát se: "Proč nejsi víc jako Ryan Gosling?" Čímž donutí jejich kluky ptát se: "Nemůžeme se už prostě dívat na Smrtonosnou past?" Připravte se znovu prožít špatné řízení auta, násilí, polonahotu, červené šaty, další polonahotu, hrozné srkání a smrt feminismu.

Jsem pitomá ženská, neměla jsem jezdit. Jsem pitomá ženská. Hrají: Dokonalost, Ohryzek Rachel McAdams, Josef Stalin, Nóbl Cyclops, a Stará paní.

Film, na který vás vaše holka donutí dívat Takže on jí napsal stovky dopisů, ale nemohl jí jednou zavolat? Mohlo mi to ušetřit dvě hoďky.

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nevite kdo to dabuje?

190

Odpovědět

Zrovna včera jsem se na ten film koukala :) Je úžasnej.. Ale napodruhý už to nepůsobí tak silně jako když jsem to viděla poprvé :) Ale i tak.. Nejhezčí film

2228

Odpovědět

Musím přiznat, že Notebook patří mezi mé nejoblíbenější slaďáky, ale i přesto se mi tento trailer líbíl.

274

Odpovědět

The Notebook jsem viděla jednou a je pravda, že člověk má pak velký očekávání od jeho vlastních zážitků. Prostě to člověk nesmí brát jako realitu, jinak je to moc hezká pohádka, ale opakuji, jenom pohádka. Z upřímnýho traileru se může zdát, že je to stejná kravina jako Stmívání, ale s tím bych to absolutně nesrovnávala.

213

Odpovědět

Starring: Joseph Stalin :D :D :D To je prostě moc, stejně ta část starring je vždycky nejlepší, na Bradavici a Leonarda DaVinci vzpomínám dodnes :D

222

Odpovědět

vzpomínáš si ještě, ve kterém dílu Da Vinci byl? rád bych se podíval

180

Odpovědět

+Jakub.007Byl to titanic

180

Odpovědět

tak takto to vypadá hodně zle a kdo to neviděl a nečetl knihu to snadno odsoudí, je dobrý podívat se na film a pak si přečíst knihu - ve filmu toho hodně chybí a pak to vypadá, že příběh se skládá právě jen z toho co bylo zvýrazněno v upřímném traileru u kterého jsem se pobavil, ale zároven ukázal na zkratkovitost filmu ořezávající děj z knihy

195

Odpovědět

Josef Stalin a Cyclop, ti mě dorazili :D

211

Odpovědět

D******e jsem si poprskal monitor vlaškým salátem, taková škoda toho salátu :D :D

183

Odpovědět

Tyhle cipovinky já celkově můžu, zejména The Notebook mám moc ráda a tady u toho videa jsem se neskutečně nasmála. ))

183

Odpovědět

OK, should i be worried? No i dont think so..a ta scena hned potom :DD Starring to zaklincoval :P

181

Odpovědět

Přiznávám, že sem si kvůli Upřímným trailerům pustil první dva díly Stmívání (nezklamaly :) ), ale tohle veledílo bych už asi nerozdýchal ....

187

Odpovědět

Připadá mi to nebo kvalita těchto videí závisí na hlase dabéra :D

PS.: Ale jinak dobrý :)

192

Odpovědět

Zdá... závisí to na vybraného materiálu.

184

Odpovědět

+R3di*vybraném (dámy prominou, páni jsou zvyklí)

181

Odpovědět

,,Nemůžeme se už prostě dívat na Smrtonosnou past?"

194

Odpovědět

Josef Stalin :D moc :D

191

Odpovědět

Kde je novej díl Know your memes?

1813

Odpovědět

Poslední dobou to nějak vázne i se Save the Supers.

183

Odpovědět

Save the Supers už v neděli budou. Memy budou nové až za týden. Bohužel jsem nestihl dopsat upozornění do příspěvku před zveřejněním.

180

Odpovědět

Josef Stalin na konci videa D: to je proste moc

180

Další