DeadpoolUpřímné trailery

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 100
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:602
Počet zobrazení:16 258

Pan Pool je v každé situaci krutě upřímný. Dokáže stejným způsobem zhodnotit i svůj film, nebo ho trailerový hlas bude muset popostrčit? Poznámky: Van Wilder (u nás Sexy párty) je komedie, kvůli které si z Deadpoola/Reynoldse utahoval už i Boba Fett v ERB. Ferris Bueller's Day Off je komedie z roku 1986. Day off = volno / jack off = vyhonit si. Tucker Max je spisovatel, který dokumentuje své opilecké a sexuální příhody.

Přepis titulků

Fajn, kurva, uděláme Deadpoola. Abyste se neposrali. S Deadpoolem si kurva nemůžeme zahrávat! Od stejného herce a studia, kteří můžou za tohle... přichází film, díky kterému jim možná konečně odpustíme tohle... - Deadpool. - Kapitán Deadpool. Film s ratingem R, k jehož zhlédnutí vám musí být 17, ale k ocenění jeho kvalit vám stačí 16. #JenProjíždím Ve veleúspěšné komiksárně studia Fox, která by nikdy nevznikla, kdyby někdo nevypustil testovací záběry.

A ani poté by nevznikla, kdyby fanoušci Foxu nevyčetli, že nemá koule. Sledujte, jak zhovna hit vydělal víc než Thor, Kapitán Amerika, Amazing Spider-Man, Strážci Galaxie, všichni X-Meni a Batman vs Superman! Je tak předzvěstí nové vlny R-kových superhrdinských bijáků... Takže až Aquaman začne házet džouky o vorvaních obrovských, víte, komu děkovat.

- To mě poser! Deadpool?! - Ne! Maskovaná Janet Jackson! - Jo, jsem kurevskej Deadpool! - Páni, vlezeš do vlastního Upřímnýho traileru? - To je fakt meta. - Jo, takovej sem já. Můžem? Jdem na to! Seznamte se s Wadem Wilsonem, pansexuálním zabijákem se zlatým srdcem. - A jeho snoubenou Vanessou... šlapkou? - Callgirl... se zlatým srdcem. Když rakovina pošle Wadea do děsivější verze Weapon X, změní se v Deadpoola. Vtipkujícího nezničitelného psychopata, který udělá cokoliv, aby dostal svou holku zpátky.

Kromě toho, že by s ní mluvil. Protože to by bylo moc snadný a film by skončil tak po dvaceti minutách. Místo toho sledujte Ryana Reynoldse na epické výpravě za tím, aby znovu vypadal jako Ryan Reynolds. Cestou nesmrtelný Tucker Max kosí zloduchy, kteří pro něj nejsou žádná hrozba. S hromadou typickýho prolamování čtvrtejch zdí... Myslíš, že Ryan Reynolds se dostal tak daleko díky svýmu špičkovýmu hraní? - Odkazů na devadesátky... - Nic se ti nevyrovná... Sinead O'Connor 1990. A víc fórů o pérech, než v pytli plným čuráků.

Kulodrtič! V bijáku připomínajícím hodně drahou prodlouženou epizodu Griffinových. Haha! Zabije tě rolba! Momentíček, o který řadě Griffinovejch mluvíme? - Řekněme... čtvrtá? - Jo, to by šlo. Připravte se na příběh, který, stejně jako jeho hrdina, to má rád pod obojí. Kde si budou krásně utahovat ze všech superhrdinských klišé. Superhrdinskej doskok!

Zatímco rozvíjejí standardní lovestory a ohraný hon za pomstou, který jsme viděli milionkrát. Hele, upusť páru, hochu. Ohranej? - Co to má kurva znamenat? - Na začátku jsem řekl, že se mi to líbilo. Myslím, že je fér vytknout i nějaké chyby. Fér? To mě zajímá asi jako vlhkej pytloland povislejch čuráků. Deadpool je nejvýdělečnější R-kovej film všech dob! Kromě Ježíše... Všichni mi kouřej ptáka! A ty bys měl kurva taky, ty prdelatej čuromrde.

- A co máš kurva s tím pípáním?! - Na naše videa se dívají i děti, pane Poole. Děcka milujou, když nadávám. Hovno. Kurva. Pičisko. Turbokláda! Páni, to mi dělá dobře. Stejně jsem tu jen proto, abych dělal reklamu Deadpoolovi na DVD a BluRay, blablabla... jako kdyby ty oslavovaný podtácky na šťávu ještě někdo kupoval. Vyjasněme si to, traileráči, jsem moc dobrej, abych poskakoval v pochybným webseriálu. Jo, v komentech nám říkali, že už nejsme vtipní jako dřív. Jo, komici v autech pijou kafe, takovou šou bych měl dělat.

- Hej, můžu si poslechnout upřímný jména? Tu část žeru! - Upřímný jména? To co děláš na konci videí, kterou jsme si "půjčili" do našich titulků. Aspoň to přiznáš. Ukážu ti, jak se to dělá! Bezva! Ale natoč mě u toho, musím zpeněžit nějaký "Deadpool reacts" video, když už ti bráchové nikoho nežalujou. Hrají: Úchylná na ulici i v peřinách Rádoby TJ Miller Stan Lee mezi filmy - A...

- Hej, hej, můžu já? Jasně, posluž si. A jako obávaný Varlatový wrestler... Van ještě divočejší Jo, to se mi povedlo! - Ferris Bueller si vyhonil - Aha, chápu. Dobře ty. Bezva, ale na Deadpoola dvojku ti kašlu, myslím to vážně. Jak chceš. Nemáš náhodou číslo na Wolverina? Jop.

Uloženýho pod jménem Jean Valjean. - A dáš mi ho? - Ne. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nemáš náhodou číslo na Wolverina? Jop uloženýho pod jménem Jean Valjean 😂😂😂

20

Odpovědět

Honest Trailer jako reklama? Ehm... Zklamání. Doufala jsem, že to dělají nezávislí tvůrci, kteří se nebojí vypíchnout některé filmové errory apod., proto to taky vždycky byla sranda, ne? Ale tento nový formát nemá s "upřímným trailerem" moc společného.

1912

Odpovědět

KICK ASS > DEADPOOL

1839

Odpovědět

Deadpool...Captain Deadpool!

304

Odpovědět

Super :-) díky moc za překlad

75

Odpovědět

Jen drobnost, 3:59 - nažalujou ;) Za mě trailer fajn, výpad na Fine Bros mě kvalitně rozesmál :D

104

Odpovědět

Co je špatně na "nežalujou"? ;)

95

Odpovědět

+hAnkoŽe jako druhý písmenko máš "a" ;)

83

Odpovědět

+hAnkoAha. Já už nevidím. Čočky po dvanácti hodinách. :D Opravím, díky. :)

112

Odpovědět

+hAnkoNemáš za co :)

34

Odpovědět

Už se nemůžu dočkat na Deadpool 2 s Cable. A když je tam Cable, tak čekám nějaké cestování časem.

89

Odpovědět

Chyba v překladu. Pojmem "sperm whale" je anglický výraz pro vorvaně obrovského, nikoliv velrybí sperma.

143

Odpovědět

Oujé, jak udělat co nejvíc chyb v jednom překladu. Ale když u Deadpoola nikdo neví. Mně to sperma přišlo normální v jeho případě. :-D

142

Odpovědět

+hAnkoMísto velrybího spermatu by v překladu ten Vorvaň obrovský pasoval. Také to je dvojsmysl, ikdyž ne tak výrazný jako Sperm whale. :D

72

Odpovědět

Film byl stupidní a honest trailer ještě horší.

44106

Odpovědět

Snažíš se nasbírat co nejvíc disliků? Tak to tě zklamu, protože ti ho nedám ;)

4119

Odpovědět

Van Wilder rozhodně není komedie o striptérovi :D

132

Odpovědět

Díky, málo jsem googlila. Respektive vůbec. :-D Se stane ve spěchu.

126

Odpovědět

Vlastně nevím proč jsem tomu těch 10 hvězd dal, když jsem se ani jednou nezasmál ...

3811

Odpovědět

Protože Deadpool

13116

Odpovědět

Možná jsem moc konzervativní osoba, ale řeknu to takhle: Pojali to netradičně a moc se mi to nelíbilo. Film se mi líbí velice, ten je napěchovaný spoustou parádních detailů a hlášek, ale tento honest trailer pro mě nenaplnil očekávání ani od průměrného honest traileru.

13224

Odpovědět

Na tohle jsem čekal od tý doby, co jsem si toho na ytb všiml. :3

236