Star Wars Klony útočíUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:275
Počet zobrazení:9 348

Na vyžádání vám přinášíme další upřímný trailer s tématikou Star Wars, strefující se do poměrně snadného terče. Pozn.: M. Bison je postava z legendární videohry Street Fighter.

Přepis titulků

překlad: Maty www.VideaČesky.cz Od muže, který stojí za tolika šťastnými vzpomínkami z dětství i za jejich totálním zesráním přichází sequel prequelu, který dokazuje, že Skrytá hrozba nebyla pouhá nehoda. Takhle to být nemělo! Star Wars Star Wars Epizoda II Star Wars Epizoda II: Klony útočí Republikou opět zmítají nepokoje.

Sledujte, jak si Jediové mnou bradu a jsou vtaženi do bojů mezi zaměnitelnými droidími pěšáky a zaměnitelnými klonovými pěšáky. Fakt ale, vůbec není důvod se tím jakkoli vzrušovat. Prožijte si vynucenou a trapnou milostnou zápletku, která je bezduchá skoro jako počítač, ve kterém vznikla spolu s tolika vizuálními efekty, že tvůrcům už nezbýval čas na nesmysly jako: uvěřitelná choreografie, uvěřitelné dialogy Pronásleduje mě polibek, který jsi mi neměla dát.

nebo uvěřitelné herectví Haydena Christensena. Nemám rád písek.

Je drsný, hrubý a obtížný. Máš ho všude. Ne jako tady. Ježiš, JJi nic horšího než tohle už ani vymyslet nejde. Natalie Portman a její vesmírné vlasy jsou zpět v roli senátorky Padmé Amidaly.

Když se ji pokusí dva nejostřílenější zabijáci galaxie zavraždit robotem, co kadí otrávené červíky, dva bojovníci z řádu Jedi jí přispěchají na pomoc: Obi-Wan Kenobi, nucený konverzovat s digitálními bezduchými tvory, třeba Haydenem Christensenem; a Anakin Skywalker, otravnej idiot, kterej poslední dekádu nechutně stalkuje Padmé.

Od našeho rozloučení na ni myslím každý den. Nechtěla, abych se na ni koukal. Raději bych snil o Padmé. Jsi přesně taková, jakou si tě pamatuju ze snů. Prosím, nedívej se na mě tak. Proč ne? Není mi to příjemné.

Promiňte, má paní. Vyražte na cestu s našimi plochými hrdiny ve filmu tak nevyváženém, že potrvá hodinu, než vůbec poznáte hlavního padoucha. Místo toho se usaďte a připravte na dvojitou nálož toho, co dělalo Skrytou hrozbu tak chladnou, mdlou a nudnou. Třeba mluvení vsedě, mluvení vestoje, mluvení za chůze, mluvení stojící osoby a zároveň sedící osoby, osoby mluvící vestoje, aby se posléze mohly posadit a dál mluvit, a hlavně spousta přechodů.

Režie: George Lucas Hrají...

Haydene, Už Nehraj Ewan V Blbým Filmu Yogurt M. Bison Natálky Bradavky Laurence Fishburne Že By Císař Žalud Cthulhu Darth Saruman a Rozsekaný Jango.

Star Wars Star Wars Epizoda 11 Star Wars Epizoda 11: Klony útočí Kdyžtak mě opravte, ale kloni v tomhle filmu na nikoho nezaútočili...

Tak proč se to do pí*i jmenuje Klony útočí?!

Komentáře (55)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Starring... M.Bison :-D :-D :-D

00

Odpovědět

Jinak souhlasím že tahle epizoda je nejhorší.

00

Odpovědět

Mně ten film přišel boží. ^_^

95

Odpovědět

no kdybych to viděl někdy před 15 lety tak mám asi stejný názor

11

Odpovědět

Fakt nechápu jak tento díl může někdo obhajovat, nebo dokonce řadit nad VII. Zdaleka nejhorší díl snad ve všech aspektech. Příšerné dialogy které většinou zní spíš jako špatná imitace normální řeči, Christensenův "výkon" k tomu opravdu moc nepřidal. Příběh plný nelogičností a nestrovnalostí. Hrabě Dooku je jeden z nejslabějších záporáů, nemá žádnou minulost, v podstatě o něm nic nevíme krom toho že je zlej a bývalej Jedi. Jaká je jeho motivace? O co mu jde? Proč se přidal k Palpatinovi. Naprosto vyplýtvaný záporák. CGI na některých místech vypadá jako ze hry, akce tak přehnaná a over the top, že je v místech skoro nudná. A to nemluvím o naprosto příšerné sekvenci na Naboo a následně na Tatooinu, o bojujícím Yodovi, atd.

Fakt se na mě nezlobte, ale toto je mezi ostatníma dílama, společně se Skrytou hrozbou, odpad.

116

Odpovědět

Viděl jsi recenze od Red Letter Media? :-)

30

Odpovědět

digi stříkající z p****e....jednoznačně nejhorší díl, neumim si to jinak vysvětlit, prostě ztracený potenciál

64

Odpovědět

Epizoda druhá, je něco jako trapná hra, která hraje sama za sebe. Příběh má potenciál, který je v podstatě rozvinut v Clone Wars.
Nejhorší díl ságy.

61

Odpovědět

Dle mého měly mít prequely mnohem temnější atmosféru. Takhle to byl takovej naleštěnej bonbón. Epizodu I jsem sice jako malej žral, ale v dospělosti si uvědomuju, že to nikoho, krom dětí, nemohlo pořádně oslovit.

I ty přehnaný choerografie soubojů. Možná se na to hezky kouká, ale kleslo to díky tomu na popcornovou zábavu. Sice to možná jsou nabušený jedi, ale stejně by měli bojovat efektivně, což se o různejch otočkách a mávání kolem říct nedá... V tom se mi původní trilogie líbí, že jsou souboje střízlivé. Stejně tak v sedmé epizodě. Žádné kraviny, prostě opravdový souboj s meči.

46

Odpovědět

starring: dickhead :D :D

152

Odpovědět

Haydon't act again 😂😂

00

Odpovědět

Rozhodně nejslabší film celý ságy. O tom žádná. Což je škoda, protože sám příběh v něm má velkej potenciál. Hlavně když vám dojde, že Dooku je vlastně dobrá postava a Yoda to celý podělal, když se přidal na špatnou stranu.

65

Odpovědět

Evidentně, když něco milujete, tak bezhlavě. Já SW naprosto žeru a ačkoliv epizoda druhá je opravdu ta nejslabší, je to pro mě pořád film na který se rád podívám a budu jej hltat od začátku do konce :)

3111

Odpovědět

já to mám úplně stejně. :)
moc rád se ale zasměju všem těm kiksům, který se v nich objevujou. proto naprosto zbožňuju SW speciály od Robot Chicken, který se do nich strefujou asi nejtrefněji.
ty filmy nejsou dokonalý, ale tak nějak to k nim patří - konec konců je to "jen" hrozně boží sci-fi báchorka.))

344

Odpovědět

+MatyA co třeba Red Letter Media? Nestály by jejich recenze nové trilogie za překlad?

10

Odpovědět

+MatyJsou strašně dlohý takže pochybuju že je nědy přeloží a když tak vidím zdejší komentáře tak by asi moce velkej úspěch neměly.

20

Odpovědět

+MatyNo, možná by neměly úspěch, ale třeba by někomu otevřely oči jako kdysi mně. Ale je pravda, že proti nekritickým fanboyům je těžko jít.

00

Odpovědět

+MatyA proč chceš za každou cenu proti někomu jít a nenechat mu to, že se mu ty filmy líbí?
Tohle prostě nepochopím, ten postoj...mnš se to nelíí a tak udělám vše proto, aby se to nelíbilo ostatním.

11

Odpovědět

3:09 to je myšlený jako že v prequelech je veliká záhada kdo je hlavní záporák ale každej co má alespoň 2 mozkový buňky poznal že je to Palpatine, hodilo by se spíš "Vůbec né císař" nebo něco podobného

81

Odpovědět

máš pravdu, chtělo to lepší formulaci. ďaka.)

10

Odpovědět

Pardon, ale nechápu jak tu ten film může někdo obhajovat.
Klony útočí byl absolutně nejhorší StarWars film. Hayden Christensen předvedl tak hrozný herecký výkon, že nechápu jak ho vůbec mohli pustit do filmu. A hrabě Dooku? Zlatej Jar Jar. Jeden z nejhorších záporáků všech dob! Totálně bez nějaké zmínky, prostě tam najednou byl? A byl tak hrozně umělej, že ho nezachránila ani taková legenda, jako je Christopher Lee. Nesmyslná zápletka, digitalní bordel. Jediné plus je Ewan McGregor, který je prostě úžasný. A Yoda? Nejvíc stupidní souboj mečů, místo boje to vypadá jak kdyby tancovali.

2731

Odpovědět

To nemá cenu vysvětlovat... Jen ro srovnání:

http://www.csfd.cz/film/6171-star-wars-epizoda-ii-klony-utoci/prehled/

http://www.metacritic.com/movie/star-wars-episode-ii---attack-of-the-clones

65

Odpovědět

Ak máš namysli súboj medzi Yodom a Dookuom, tak to tancovanie vyplývalo z bojového štýlu Ataru, ktoré používa Yoda :)

222

Odpovědět

+DestinyJo jasný. A ta choreografie Anakina a Obi-Wana je protože jsou oba na vrcholu svých sil. Ty souboje prostě nevypadají jak souboje. Promiň, ale aspoň já to tak vidím (až na vyjímky Darth Maul/Grievous vs. Obi-Wan). Proto se mi neskutečně líbil Adam Driver, jelikož v jeho pohybech byla vidět ta nenávist a vášeň.

53

Odpovědět

Dialogy Haydena jsou fakt hrozný až hraničí s mentální poruchou což je i ve III vidět. Hlavně bych mu nikdy neuvěřil proč se k Palpatinovi nakonec přidal. Btw jednička se mi zdá o krapet horší než II a III je zase o něco lepší. VII je u mě mezi II a III.

310

Odpovědět

Pořád lepší než ty nejnovější! :(

2240

Odpovědět

No mě se II a III líbí lidi na ně fut nadávaj, ale nesmyslné scény a blbosti jsou i v původní trilogi. Proč si stěžuje, že jsou klony zaměnitelný? Vždyď o to jde jsoou to klony!
Navíc tan dovětek ve videu, že klony na někoho nezaůtočily. To má bejt co? A co byl ten jejich útok na Geonosis?

386

Odpovědět

On si nestěžuje, že klony jsou zaměnitelný. Disposable totiž neznamená zaměnitelný. Spíš by se hodilo "postradatelní".

131

Odpovědět

+Chrochtikstěžuje si na dneska častej neduh blockbusterů, kdy (jako třeba v obou dílech Avengers) hrdinové bojujou proti anonymní mase generických protivníků, přičemž všichni vypadaj úplně stejně a jsou tedy zaměnitelní. a tady taková armáda bojuje i na straně hrdinů.
ergo že by byl nějakej klon postradatelnej by z toho sice mohlo trochu vyplývat, ale ten význam by se posunul mnohem víc - a oni je v tom příběhu postrádat úplně nemohli. takže nemáš pravdu.

121

Odpovědět

+ChrochtikMáš sice pravdu, že jsou zaměnitelní. Nicméně to tam neříká. Ok, tak tedy "nahraditelní".

20

Odpovědět

Postradatelná armáda droidů VS Postradatelná armáda klonů. Super. -__-

21

Odpovědět

No, sice jsou to klony, ale pokud jste hrál republic commando, nebo koukal na seriál, tak ti vojáci měli duši a opravdu vám na nich záleželo. Co na tom že jsou klony, osobnost mohou mít tak jako tak

20

Odpovědět

Já nevím, mě se celkově epizody I-III celkem líbily a i když se z motivu proměny Anakina Skywalkera v Darth Vadera asi dalo vytěžit víc, byl ten příběh docela smysluplný a do prostředí Hvězdných válek zapadal a především spolu s epizodami IV-VI tvoří jeden celek. Epizoda VII oproti tomu je sice možná lépe řemeslně zpracovaná, ale jinak na mě působí dojmem nastavované kaše.

607

Odpovědět

Zkus jim nechat čas :) Přece jenom StarWars je příběh jedné rodiny a podle mě je Kylo Ren extrémně zajímavá postava. Plus ještě jsme vlastně neprobrali Luka. Mají na to celou Triologii a vlastně příběh ještě úplně neznáme. Takže moc nechápu co tím chceš říct :)

107

Odpovědět

+sgt.paperTo, že sedmička je okopírovaná čtyřka. A to, že tímhle způsobem ten příběh můžou natahovat donekonečna.

236

Odpovědět

+sgt.paperAby ses pak nedivil, až vyjde najevo, že Rey je vnučka Kenobiho. A celé SW jsou příběhem rodiny Kenobi.

94

Odpovědět

+sgt.paperPřečti si knihy a budeš znát celý příběh.

413

Odpovědět

+sgt.paperPotom co Disney zrušil veškeré kanóny, jsou ti knihy jenom na utření zadku po velké...

193

Odpovědět

Star Wars je příběh rodiny co svým dramatem rozseká celou galaxii :D

61

Odpovědět

Jediná dobrá scéna je bitka stovky Jediů a tisíců droidů v té aréně... Jinak asi nejhorší SW díl.

627

Další