Star Wars Pomsta SithůUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:382
Počet zobrazení:8 833

S novým dílem Star Wars někteří fanoušci konečně s nadšením začínají zapomínat na prequely. A některým se po nich naopak začalo stýskat. Připomeňte si epický (?) přerod Anakina Skywalkera v nejikoničtějšího padoucha všech dob a v diskusi se, prosíme, vyvarujte spoilerů k Epizodě VII.

Přepis titulků

překlad: Maty www.VideaČesky.cz Od zahořklého ex-přítele studia Disney přichází finále tak hrozné ságy, že tenhle nepovedený kekel s přehrávajícími herci je považován za ten lepší. Nééé!!! Star Wars: Pomsta Sithů Vraťte se do dávných časů, kdy pořád existovala naděje, že prequely nebudou hořkým zklamáním, filmem, který začíná docela slibně Tohle bude zábava.

ale pak pěkně padne na prdel. Sledujte, jak Star Wars zakončí svou cestu k Temné straně, když se vrací vše, co jste tak nenáviděli. Midichloriany...

Děti... Hrabě Dooku... Naříkejte, když Anakin Skywalker dojde konce své cesty, jak z malého otravy přes ublíženého puboše dospěje v nesnesitelného Jediho v hereckém podání natolik robotickém, že jeho novej vohoz tomu naprosto odpovídá. Ačkoliv odehrát tyhle dialogy přirozeně by asi nezvlád nikdo.

Láska tě nezachrání, Padmé. To jedině má nová moc. Natalie Portman se vrací a... prostě tam je. Plačte, když tato kdysi hrdá královna, senátorka a válečnice stráví celej film těhotenskýma řečma. Ani, chci, aby se naše dítě narodilo na Naboo. Můžu jet napřed a připravit pokojík.

A konečně buďte svědky toho, k čemu celá trilogie spěla. Přerod Anakina Skywalkera v Darth Vadera. Sledujte, jak se nejlepší záporák všech dob obrátí ke zlu, protože ho odmítli povýšit, Neuděláme z tebe mistra. má špatný sen o své tajné ženě, a vyvraždí Jedie, protože mu jeden dědek povídal, že mu helfne obelstít smrt.

A pak se z něj stane topinka, protože jeho učitel zrovna stál na kopci. Je konec, Anakine! Mám teď výhodu. Tákže Darth Vader je vlastně ufňukanej, zmanipulovatelnej vtěrka, kterej má svůj oblek, protože nezvládl skočit dost vysoko. A je po záhadě. Díky mockrát, Georgi. Užijte si nejlepší prequel Star Wars, který je nejlepší jen proto, že se v něm tu a tam něco děje.

Například závod velký ještěrky a robota na jednokolce. Fandové sedavých dialogů se ale nemusí bát, protože jakmile to začne být trochu zajímavý, George Lucas vám naservíruje nejsedavější a nejukecanější scény trilogie. Například: zasedání Rady; Když generála Grievouse zajmeme, válku tím ukončíme.

terapeutická sezení; Blízký ti je? Ano. dojíždění; Se vší úctou, mistře, copak není Vyvolený? divný bublinový představení - Nemyslím si- - Anakine... a především koukání z okna.

A to všechno pomálu spěje k nejočekávatelnějšímu odhalení všech dob. Zlým sithským lordem je... dědek, co mluví úplně stejně, jako zlej sithskej lord. No né! Ten chlap, co se čtyřikrát padoušsky otočí během jediný konverzace?! A Jediové ne? Aby stvořil...

život. Od smrti. Od Jediho ne. To je zvrat! Po dvou zbytečných, utahaných filmech sledujte finále, kde se Anakin z mírumilovného Jediho stane vrahoun řezající děti, během pouhých deseti minut. Tohle Jediové nedělají!

Musí žít! Je jich tam moc, co budeme dělat? O 9 MINUT POZDĚJI A potom Lucas už jen umisťuje všechny postavy na začátek Nový naděje. I když to vůbec neodpovídá kontinuitě série. Jak si třeba Leia mohla pamatovat matky obličej? Byla... moc krásná.

Proč si Obi-Wan nepamatoval Leiu? Ten hoch je naše poslední naděje. Ne. Ještě jedna je. Proč Owen a Beru za dvacet let zestárli o čtyřicet let? Proč všechna technologie v galaxii vypadá, jako by se zhoršila? A jak můžeme ještě někdy brát Dartha Vadera vážně, když jsme ho viděli takhle?

Nééé!!! To "nééé" je přesný. Hrají: Následující Důkazy, Že Méně Je Někdy Více... Jedno Chlupatý Cameo Sbohem, Chewbacco. Dvě Zaměnitelný Digitální Armády Dva Kyborgové S Astmatem Čtyři Světelňáky Najednou Čtyři Zbytečný CGI Přemety Osm Useklých Končetin 17 Věcí Který R2 V Původní Trilogii Neuměl a Tisíce Jediů Co Dostali Na Prdel Jak Totální Lamy Jako fakt?

Vaše meče rozkrojí droidy i klony jako máslo a vy skapete takhle? To je ubohý, ty voe.

Star Wars Epizoda 111 Síla si jde lehnout A jestli vám ten film přišel mizernej, měli byste vidět ty vystřižený scény! Je to rozbitý. Nerozumíte mu? Jsem si jistej, že *** znamená "dolů?"

Ne, máte pravdu, *** znamená "nahoru." Nééé!!!

Komentáře (51)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vím, že tu se mnou nebude spousta lidí souhlasit. Ale já osobně miluju novou trilogii tak jako tu starou, ba co víc. Díky nové trilogii mám tu starou ještě radši, dodoalo jí to úžasný rozměr. Přiznám se, nejsem z ročníku abych se tu mohl dušovat, že jsem starou ba ani novou(byť už né tak úplně z důvodu věku) trilogii viděl v kině, ale filmy jsem viděl poctivě po "staru" 4,5,6,1,2,3.
Výkony Haydena Christensena hodnotím výborně. Dal mi přesně to, co jsem od postavy chtěl. V epizodě 2 zahrál dokonale ještě puberťáka, sice mentálně zdanýho, ale pořád puberťáka. Neměl jsem ho rád a každý jeho pohled mi drásal nervy. V epizodě 3 potom zahrál naprosto famózně emocionálně nevyrovnanýho jedince, který se nevyhnutelně blížil ke svému konci a čemu Lucasovi vděčím svým srdcem je fakt, že Anakin padl k temné straně protože miloval. Jsou milióny způsobů proč a jak mohl padnout, ale láska je ten nejušlechtilejší způsob a vysvětluje to i proč se nakonec na sklonku života se Vader vzdal temnoty a zemřel ve světle.
Co se vykecávání a zdlouhavých dialogů na radách a v senátu týče. Mě to ani trochu nevadilo. Rozšiřovalo to universum a mělo to nádech reality.
A Jar Jara mám rád ať si o něm kdo chce myslí co chce.

Bohužel pak musím říct, že Síla se probouzí ve mě zanechala obrvoské zklamání, už jen z důvodů těch, kolik skvělých nefilmových příběhů, ať už Kotory, či další jiný hry, povídky nebo romány, jsme dostali. Doufám a to žalostně, že to zachrání zbylé 2 episody. Protože jak jsem již avizoval, nemusel jsem doposud čekat zdlouhavé roky na novou epizodu. A vždy beru trologii jako celek.

94

Odpovědět

Pokud je tu někdo, kdo je přesvědčený o tom, že prequely byly dobré filmy, měl by si okamžitě pustit recenze od RedLetterMedia (proč už tu sakra nejsou přeložené?).

14

Odpovědět

No mělo by se to jmenovat Síla si jde lehnout :D a že ti Jediové umřou jak největší lamy to je pravda :D

32

Odpovědět

série Tom a Jerry je podstatně lepší než celý zprofanovaný SW

1324

Odpovědět

Po epizodě VII je i ten nejhorší předešlej díl famózní...

2544

Odpovědět

Presne tak. Sedma epizoda je priserna a radsi se snad podivam na episodu jedna.

1116

Odpovědět

+MaaraCo na epizodu 1. Po Sedmičce se rád podívám a epizodu 2.

31

Odpovědět

no je těžký hledat chyby na něčem, co je očividně nemá :)

2121

Odpovědět

o jakych spoilerech to mluvili na začátkU?

18

Odpovědět

IMHO je to žádání uživatelů, aby sem nepsali spoilery, kontraproduktivní, protože nějaký trouba si to přečte, řekne si "Hm, tak to tady žádný spoilery nebudou." a pak uvidí všechno tohle dřív, než to admini stihnou smazat.

32

Odpovědět

trailer pobavil, ale pro mě je 3. epizoda jeden z nejlepších dílů :)

656

Odpovědět

Me se tenhle film taky docela libil, ve svem imaginarnim zebricku bych ho dal hned za prvni dil (Epizodu IV); Christensen je sice hrozny drevo, ale na rozdil od predchoziho se na to da divat...

53

Odpovědět

+VhefChristensen zadny drevo neni, koukni na jeho ostatni filmy. Je to uzasnej herec. To jenom ze s tema hovadinama co Lucas napsal se nedá pracovat. Vždyť i hvězdní herci jako Samuel L. Jackson nebo Natalie Portman hrajou příšerně. Jedinej kdo v týhle trilogii vydává dobrej hereckej výkon je Ewan McGregor (Obi-Wan) a Ian McDarmid (Palpy)

83

Odpovědět

+VhefGGG: pokud nejsi 15 letá panna tak musíš přiznat že je to prostě fakt dřevo, hereckej talent nulovej, se podívej na různý odborný žebříčky kde je téměř vžd uváděnej jako jeden z nejhorších herců spolu s Shiou Labeoufem, Jay Courtney, Taylorem Kitchem...kterej přesně myslíš jeho film z minulosti? Jumper?

43

Odpovědět

+VhefProblémem je, že celá dvojka stojí na výkonu Ewana Mc Gregora.

Ve scéně na planetě "klonů" je to on sám, který vyšetřuje. Ostatní rytíři jen sedí na polštářích.

80

Odpovědět

Odpovědět

SPOILER, v tohle videu je jasně vidět Luke na Temné straně. https://www.youtube.com/watch?v=u5ZtDoToAz8

04

Odpovědět

Kritiku haydena christensena chápu, je mizerný

129

Odpovědět

Jelikož SW miluju.. asi proto tohle bude ta nejchabější epizoda Upřímných trailerů..

1212

Odpovědět

Luke Skywalker zomrie potom co mu Han Solo natrhne anus.

816

Odpovědět

Episoda 111 mě dostalo :D

220

Odpovědět

poradil by mi někdo jak mám teď sledovat Star Wars? do teď jsem je sledoval 4-6 1-3, ale s novou epizodou je v tom trochu bordel

211

Odpovědět

co treba chronologicky? :D 1,2,3,4,5,6,7? :D

564

Odpovědět

7 díl bych nejradši zakopal a zakázal, koukni se na 1-6 a na další od toho mickey mouse se vyser......

1246

Odpovědět

4,5,6,1,2,3. Na 7 se nedívej, to si radši pusť 4 znova.

618

Odpovědět

+Honz@proc by na to jako mel koukat od konce? :D ta jednicka tam neni pro nic za nic :D Pred 30 lety to jinak neslo, ale dnes ten pribeh muze ihned sledovat od uplneho zacatku

20

Odpovědět

Nevím jestli je to spoiler, ale řeknu to: George Lucas bude z té série ždímat prachy až do smrti! A bacha! Yoda umřel! :-D

620

Další