Urážky v ringu: Ryan Reynolds vs. Josh Brolin

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:165
Počet zobrazení:9 639

Ve hře Playground Insults od BBC Radio 1 se proti sobě tentokrát postavily hvězdy druhého Deadpoola Ryan Reynolds a Josh Brolin (který si kromě role Cable zahrál i Thanose v nejnovějších Avengers). Kdo z nich dokáže toho druhého setřít lepší urážkou?

POZNÁMKY:
Green Lantern je nepříliš povedený superhrdinský počin Ryana Reynoldse.
Rošťáci jsou rodinný film, ve které si Brolin zahrál svoji první roli.
George Hamilton je americký herec, jehož styl oblékání můžete vidět třeba zde.

Přepis titulků

Takhle vystrašenýho jsem tě nikdy neviděl. Mám jít pryč? - Ne, ne, zůstaň. - Bojíš se? - Ne, chci tě ve svým prostoru. Rovnou v kalhotách. Tady Scott Mills a Chris Stark z BBC Radio 1. V dnešním díle Urážek v ringu máme Ryana Reynoldse a Joshe Brolina. Panuje tu neskutečné napětí.

Nebojte se, je to jen hra, neberte si urážky osobně. Vaším úkolem je toho druhého co nejvtipněji rozesmát. Hra končí, až někdo dostane záchvat smíchu nebo přijde s nepřekonatelnou urážkou. Co se tu stane, tu i zůstane. Tak fajn. Podává Ryan Reynolds. - Joshi... - Ano? Jsi... mlátička pirátů, co objímá muffiny. To je tvoje urážka?

Mlátička koláčů, co pašuje muffiny. Tady je moje první urážka. Ryane... To se ti fakt povedlo. - Fajn, hra začíná, Broline. - Fajn. Jseš tak starej, že prach proti tobě vypadá jako mimino. Snažím se to vstřebat. Jseš vysokej, hezkej, jseš perfektně zarostlej, ale stejně nemáš talent.

Tohle řekneš úplně vážně kandidátovi na cenu MTV za nejlepší polibek za rok 1998, Ryanu Reynoldsovi? Pokračuj. Fajn, nechoďme kolem horké kaše. Green Lantern. Konec kariéry, přesto pořád hraješ. Proč? To nikdo nechápe. Dobře, páni.

Smrdíš tak hrozně, že to slyším. Budu se opakovat. Vzhledem k tvé výšce, kráse a atraktivitě, mě během naší postelový scény překvapil tvůj malej penis a velký koule. S ohledem na Deadpoolovu podrážděnou povahu to ale dává smysl. Jsou to tři koule, kamaráde. Říká se tomu trojvarle. Je to problém spousty chlapů. Joshi, oblíkáš se jako George Hamilton v letech.

- Kámo... - Jo. - Ale nejsem zdaleka tak opálenej. - To ne. Jaká byla tvoje úplně první role? Telenovela pro teenagery nazvaná Hillside. Měla tucty diváků. - V kolika jsi tam začal? - Ve třinácti. - Takže sis celej život z lidí dělal prdel. - Jo. - Gratuluju. Říká chlápek, co hrál v Rošťácích.

Rošťáci si na nic nehráli. Jseš chlastací hra... Nezmiňuj přede mnou pití. - Já zapomněl. - Mluvili jsme o tom. Celej tvůj tým za mnou přišel a říká mi: "Nemluv před Joshem o pití." Stačí slovo a slyším... V Rošťácích jseš tak špatnej, že když jsi v záběru, lidi nepijou. Místo toho si pět minut v kuse dávají děla do rozkroku.

Ve skutečnosti je v Rošťácích skvělej. Mám ten film rád. - Měl jsi špatný svědomí, že jo? - Měl, totálně! Měl jsi špatný svědomí. To je v pohodě, byl to totiž úspěch. Na rozdíl od Green Lanterna, kterej nebyl nic, nic, nic. Joshi, tohle myslím vážně... - Dobře, ale já jsem nikdy Green Lanterna neviděl. - Ani já ne. - Ty taky ne?

- Ne. A dokonce ani ve střižně ho neviděli. - Zastavíme je, nebo je necháme? - Nechme je. - Jaká je tvoje oblíbená barva? - Vtipný. Oblíbená barva? Průměrná? - Myslí, že to stačí, ne? - Myslím, že jo. Kdo vyhrál? Víte co? Ryan podle mě párkrát zcela překonal můj důvtip. Myslím si ale, že jako chlápek, co má celkově primitivní urážky, jsem vyhrál já. Jo, cítím se opravdu ublíženě. Skvělé Urážky v ringu k druhému Deadpoolovi.

Výborné. Díky, pánové. Ryan Reynolds a Josh Brolin! Díky moc za pozvání. Díky, díky. - Zmrde. - Nelíbilo se mi... - Tuhle hru tak nesnáším. Nesnáším ji. - Já vím. - A víš proč? Protože jsi Kanaďan. - Jo. - A ti jsou milí. Žádnej tlak, ale nadhoď tu nejlepší urážku, co znáš. Tenhle film vydělal víc peněz než sám bůh. Pojď na to. První film vydělal dost peněz.

Člověk by čekal, že mu studio hodí aspoň kost. Takovou, co ti neskončí v puse. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

prosimtě nahraješ další dílyx? třeba s Farrelem a tak

00

Odpovědět

Ryana mám rád je to dobrý herec, ale tohle mi nepřišlo vůbec vtipné. :D

510

Odpovědět

Urážky v ringu? Vážně? Playground je hřiště, obvykle dětský, že. Tak proč to nesmyslně překládat jako ring, když účelem toho pořadu je naopak právě vymýšlení co nejdětinštějších "urážek", jako kdyby bylo oběma devět a potkali se u houpaček? Vždyť to nedává smysl ani jako hodně volný překlad, to už třeba urážky z píškoviště. Ring to rozhodně není... :-/

813

Odpovědět

Co to sakra je za formát pořadu??? To už jsme klesli na úroveň Idiocracy (v češtině Absurdistán)? What's next, "Aww, my balls"?

1332

Odpovědět

ale netrep, dobre si sa zasmal

128