Valerio Scanu – Per tutte le volte

Thumbnail play icon
33 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:450
Počet zobrazení:7 261

Všem, kteří dnes slaví svátek všech zamilovaných, přeji i nadále hodně lásky a ti, kteří ho neslaví, si mohou následující video vychutnat také. Interpretem je mladý sicilský zpěvák Valerio Scanu, který s touto písní vyhrál v roce 2010 Festival di San Remo.

Přepis titulků

Pokaždé, když mi říkáš, že je konec, a přitom konec není, tvá slova míní něco jiného než tvé srdce. Pokaždé, když se mi omlouváš, a přitom to omluva není, vždycky najdeš způsob, jak ze mne udělat toho špatného. Pokaždé, když za něco můžeš ty, možná to tak není, ale stačí pochybnost, abych znovu našel tu chuť vykřiknout. Ale pak přijde chvíle, kdy vše uvnitř i mimo nás vzplane a vše ostatní je nepodstatné jako maličký špendlík.

Jako bychom nazí v jeden studený den uprostřed zimy nepociťovali chlad, protože by nás přikrylo moře a milovali se jakkoli a všude na celém širém světě, který se nás snaží dostihnout, ale od teď jsme nedosažitelní. Pokaždé, když úder pěstí proti zdi nebolí, protože tato bolest je sladká jako med ve srovnání s tou, kterou si navzájem působíme.

Jestli je naše láska tak mocná, že i když se bráníme vší silou, téměř nikdy to nestačí. Jako bychom nazí v jeden studený den uprostřed zimy nepociťovali chlad, protože by nás přikrylo moře a milovali se jakkoli a všude na celém širém světě, který se nás snaží dostihnout, ale od teď jsme nedosažitelní. Nedosažitelní.

Jako bychom nazí v jeden studený den uprostřed zimy nepociťovali chlad, protože by nás přikrylo moře a milovali se jakkoli a všude na celém širém světě, který se nás snaží dostihnout. Jako bychom nazí v jeden studený den uprostřed zimy nepociťovali chlad, protože by nás přikrylo moře a milovali se spolu... Ale od teď jsme nedosažitelní.

Překlad: madelein22 Korekce: Snowi, BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

oka stačila ta fotka :D

183

Odpovědět

odkial beriete tie teple klipy :D:D:D

193

Odpovědět

Jenom se podepisuji pod komentář ellenofausten.

181

Odpovědět

Asi nejhorší věc co sem tady viděl... ale na druhou stranu pobavilo takže díky :D

181

Odpovědět

no čakal som nieco horšie....hlas ma dobry ale hudba prilis gay na moj vkus...

191

Odpovědět

Nevím, mno. :D Kluk je to pěknej, i když mi hodně vadil ten piercing v jazyku, a ty jeho trpitelské pohledy. :D Klavír je skvělý. A text? Kdybych byla více romanticky založená velmi by se mi líbil, i když musím se přiznat, že měl pro mě v sobě světlé chvilky. ;) ;) Ale už nikdy více. :) Jinak, díky za titulky. Já většinou vnímala pořád jenom samé tutti sem a tutti tam. :D A je příjemné slyšet někdy krom angličtiny v písních i jiný jazyk. :)

211

Odpovědět

Mě to taky nepříjde tak hrozné :) jazyk krásnej, překlad taky a souhlasím s Kolikokoli (snad je to dobře) jen mě příjde víc do té Britney :D

181

Odpovědět

Co si budeme nalhávat tahle píseň je stavěná jen pro sladké polovičky :O) Ale jako mučící nástroj by tenhle klípek vyhrál na celé čáře

191

Odpovědět

Jeroneemo: Jo, přesně tak - rozšíření obzorů. Tak to taky beru, ale podle komentářů to vypadá, že jsem skoro jediná. :) Třeba to jednou osloví víc lidí, ikdyž je to fakt nezvyklý - třeba od všudypřítomný angličtiny... Dík! ;)

181

Odpovědět

madelein22: Jo, je to těžký. Na to, co bylo ve Španělsku hitem, jsem si taky musel pěknou chvíli zvykat. Jiná měřítka ale určetě neznamenaj, že bychom si nemohli rozšířit obzory, ne? Třeba i s něčím, jako je tohle. Ač mi to nic neříká, tohle hodnocení mi připadá až moc nízké. K Bocellimu - Con te Partiro nebo (za mě) Vivo per lei by snad časem nemělo chybět, když stránky disponují někým, kdo zvládá italštinu.

191

Odpovědět

LaBleue: Jéé, Merci!!! :)

181

Odpovědět

Mladý kluk si vylevá srdce..pěkný

181

Odpovědět

Taky mi to nepřijde nijak hrozné. Spíš bych řekla, že spoustu chlapů (kteří mezi fanoušky VČ tvoří většinu) dráždí ten jeho ksichtík... :-)

191

Odpovědět

Jeroneemo: Původně jsem chtěla přeložit jednu písničku od Bocelliho, ale zase jsem nechtěla, aby tu od něj byly hned dvě za sebou...

Samozřejmě, že Bocelli je ohromnej, ale podle mě ten, kdo vyhraje festival v San Remu, taky není žádnej žabař... Tahle písnička byla v Itálii ohromným hitem, do českýho rybníčku se ale opět, jako spousta dalších, nedostala. Mně se líbí na poslech, a proto jsem se ji rozhodla přeložit. Text je nezvyklej, zejména pro ČR, ale to je dáno i jinou mentalitou atd atd... Jestli jsem vám moc ublížila nebo zkazila den, tak se omlouvám, ale asi mám fakt dost odlišnej vkus od většiny. ;)

181

Odpovědět

Přiznávám se, že Rap Vader mi utek´, pustil jsem si ho a nechápu, proč je to takovej propadák, vždiť je to skvělý! :D .. a tohle, to je vážně ... zvláštní, za ten překlad dávám 5* :D

181

Další