Vánoční speciál Jistě, pane ministře

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:329
Počet zobrazení:9 996

Tak, po bonusu ze seriálu Black Books jsem pro Vás připravila krátký vánoční speciál seriálu Jistě, pane ministře. Kdo seriál zná, tak jistě ví, že sir Humphrey, tajemník Ministerstva pro administrativní záležitosti, je skvělý řečník. Možná až moc dobrý. Jeho monolog v tomto videu trvá okolo jedné minuty, ale pochybuju, že ho někdo pochopí jen po jednom shlédnutí.

Přepis titulků

Tento skeč byl odvysílán 27. prosince roku 1982 v pořaduFunny Side of Christmas (Legrační stránka Vánoc) na BBC 1 Překlad: vlocka5555www.videacesky.cz Je to všechno, Bernarde? Předtím, než odjedete na svátky domů,pane, sir Humphrey by Vám chtěl něco říct. Děkuji, Bernarde. Pane ministře, jen jsem chtěl jednu věc. Jen sem přemítal,tedy jestli bych mohl vyžadovat Váš krátkodobý zájem k tomu, aby byl splněn rozhodně ne nijak nepříjemnýzávazek, který se během několika let stal více či méně ustanovenou praxí ve státní správě,tedy, jak se přibližujeme k mezní části roku - myslím kalendářního, ne finančního - po pravdě,nedávejme tomu až příliš zahalený význam, k 51.

týdnu, chtěl jsem Vám předložit, s náležitou úctou, k uváženív tento vhodný okamžik, upřímné a optimistické očekávání, samozřejmě sebedůvěru (i když někdo by mohl zajíttak daleko, že by řekl naději), jenž ve dříve zmiňované době možná bude na konci dne, kdy budou všechny podstatnéfaktory sečteny, považovaná za něco takového, jako zasloužit si konečný verdikt, rozhodně nijak neuspokojivýv jeho celkovém výsledku, a v konečném rozboru, až budou dány všechny podklady k posouzení,aby vše po zralé úvaze přispělo k vytvoření takové míry potěšení, která bude zpětně jistěpovažována za vyšší než je všeobecný průměr. O čem to mluví?

Pane ministře, myslím, že sir Humphrey se chtěl jenzeptat, jestli by mohl vyžadovat Váš krátkodobý zájem... Dobře, dobře, Bernarde. Humphrey? ...na konci dne, kdy budou všechny podstatné faktory... Ne, jen jsem... Ano, pane ministře? Chtěl jste říct Veselé Vánoce? Jistě, pane ministře.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejepší seriál světa

00

Odpovědět

Vločko5555, jste ženou kultury.

11

Odpovědět

Na tabletu mi jede jenom zvuk, neví někdo co s tím?

11

Odpovědět

Zkus do toho praštit kladivem to by mohlo pomoci

21

Odpovědět

"po bonusu ze seriálu Black Books" Něco mi uteklo... Kde najdu to video? ;) Díky

61

Odpovědět

Nevím, jestli to po čtyřech letech někoho zajímá, ale Bernardův dopis

01

Odpovědět

Miluju vytříbený Britský humor

292

Odpovědět

na konci jsem nahlas rekl: co to k***a?!?!

1812

Odpovědět

Řekl jsem si to samé po přečtení tvého komentáře.

51

Odpovědět

rofl... mam shlednutou vetsinu dilu, je to suprovej serial.. fakt doporucuju vsem

221

Odpovědět

Dokonalý :)
(jak monolog sira Humphreyho, tak i titulky)

231

Odpovědět

děkuju ;)

200

Odpovědět

Hodně dobrá práce s titulkama.

220