Váš Nathan – Pitomý Starbucks

Thumbnail play icon
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:64
Počet zobrazení:2 931

Nathan Fielder je opět připraven pomoci malým podnikům postavit se na vlastní nohy. Tentokrát podá pomocnou ruku Eliasovi, který potřebuje zvýšit návštěvnost své kavárny. V Nathanově hlavě se zrodí geniální plán, jak využít známé značky k vlastnímu prospěchu. Podívejte se na to, jak se snažil právně celou věc ošetřit, stát se známým tvůrcem parodií, jak přijímal zaměstnance a jak ve finále skutečně dokázal prorazit. Přiložená reportáž shrnuje, jak to celé nakonec dopadlo.

Poznámka: Vons je obchod s potravinami.

Přepis titulků

ZPRÁVY ZE SVĚTA Kavárna Pitomý Starbucks v LA byla jen reklamní trik a je nyní zavřená. Ministerstvo zdravotnictví včera podnik zavřelo za provoz bez licence. Fronty se pěkně protáhly. Starbucks zvažoval reakci, ale nakonec se ukázalo, že Pitomý Starbucks jen propagoval nový pořad Nathana Fieldera na Comedy Central. Ještě to ale nebalte. Fielder totiž uvedl, že chce otevřít novou pobočku v newyorském Brooklynu.

Říká se, že i špatná reklama je pořád reklama. Když se o vás mluví, je to asi dobře. Ano. Nebylo jasné, kdo za tím stojí, takže se o tom dost mluvilo. Teď už známe jeho jméno a víme, že má vlastní pořad, takže to asi zafungovalo. Byl ale pitomý Starbucks, nebo zákazníci? I po zavření lidé stáli fronty na kelímky. - Ano, šlo prostě o centrum dění. - Nepochybně. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bolo by vhodne pridat trochu viac popisu - kto je Nathan Fielder ? Je to skeč alebo sa to fakt stalo ? A mnoho dalsieho.
Tym padom je hodnotenie relevantne.

50

Odpovědět

nechápu to nízké hodnocení

30