Jel jsem na Vánoce domůVe zkratce

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 27
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:168
Počet zobrazení:6 957

Tommy jede na Vánoce domů a rozhodne si s sebou vzít své spolubydlící. Jak špatný nápad to je?

Přepis titulků

Ve zkratce. Jel jsem na Vánoce domů. Byla středa, zataženo. Balil jsem se na svátky domů. Zvonil telefon. Máma. Řekla: "Řekni spolubydlícím, aby taky přijeli." Zeptal jsem se. "Chcete jet?" Joe řekl: "Jasně." Bernard řekl: "Nic lepšího v plánu nemám."

Super. Vyráželi jsme. Joe dal zavazadlo do kufru. Bernard taky. Já si dal zavazadlo do kufru, ale nevešlo se. Přeskládal jsem je. Znovu. Super. Zavřel jsem kufr, ale venku mrzlo. Potřebuju další bundu. Otevřel jsem kufr. Vzal jsem si další bundu. Oblékl jsem si ji a zavřel kufr.

Nastoupil jsem do auta, nastartoval a začalo topit. Bylo vedro. Sundal jsem si bundu. Zvonil telefon. Máma. Řekla: "Večeře bude v 17:30." Bylo 11 hodin. Řekl jsem": "Budem tam. Ahoj." Zavěsil jsem. Vyjeli jsme. Jeli jsme 5 minut, 10 minut, 13 minut. Joe řekl: "Zastav.

Musím močit." Bernard řekl: "V tom případě půjdu taky." Pro-bo-ha! Zastavili jsme. Joe našel keř a Bernard strom. Vystoupil jsem a oblékl si bundu. Zkontroloval jsem pneumatiky. Kluci začali pálit. Hodili jednu kouli, dvě koule, tři koule. Smáli se. Měl jsem sníh pod bundou. Studil. Sundal jsem si ji a málem uklouzl.

Těsný. Nastoupil jsem. Bernard si sedl ke mně dopředu a Joe dozadu. Zvonil telefon. Máma. Řekla: "Udělala jsem tvou oblíbenou česnekovou bramborou kaši." Boží. Řekl jsem: "Díky, mami, uvidíme se." Zavěsil jsem. Zase jsme jeli. Zapnul jsem GPS. Bernard složil mapu. Joe usnul. Jeli jsme 10 mil, 50 mil, 100 mil.

Šla na mě únava, tak jsem zapnul rádio. Zkusil jsem jinou stanici. A další. No super. Vypnul jsem ho. Usínal jsem, proto jsem si dal facku. Na chvilku to pomohlo. Stáhl jsem okénko, ale mrznul jsem. Vytáhl jsem ho. Začal jsem konverzaci. "Jak se mají rodiče?"

Joe neřekl nic. Bernard řekl vše. "Díky, že se ptáš. Právě si otevřeli nový obchod..." Boží. Joe se vzbudil. Řekl: "Můžeme zastavit? Musím na velkou." Bernard řekl: "Taky bych šel." Pro-bo-ha! Bernard našel křoví a Joe strom. Vystoupil jsem a oblékl si bundu.

Zkontroloval jsem gumy. Otočil jsem se. Leželi na zemi a Bernard řekl: "Tommy, kde je tvůj vánoční duch?" Podíval jsem se na telefon, bylo 13:30. Fajn. Udělal jsem si sněhového andílka. Promočil jsem si bundu. Sundal jsem si ji a skoro uklouzl. Těsně.

Opět začali házet. Jedna koule, dvě koule, tři koule. Smáli se. Boží. Sedl jsem si jako spolujezdec a Joe řídil. Bernard šel spát. Zvonil telefon. Máma řekla: "Tommy, je tu celá rodina." "Už se těší, až tě uvidí." Já řekl: "Pozdravuj je, brzo tam budem." Zavěsil jsem. Zase jsme vyjeli.

Joe zapnul GPS. Bernard mlčel. Chtěl jsem si odpočinout. Zavřel jsem oči, ale Joe řekl: "Snad nechceš spát." Já řekl: "Ne." Jeli jsem 10 mil, 50 mil, 100 mil. Joe řekl: "Zastavíme? Mám hlad." Bernard řekl: "Pokud zastavíme, taky si dám." Pro-bo-ha!

Zastavili jsme. Joe si koupil jídlo. Bernard si koupil jídlo. Já si nic nekoupil. Dojedli. Vrátil jsem se do auta. Postavili sněhuláka. Bernard řekl: "Tommy, kde je tvůj vánoční duch?" Podíval jsem se na telefon. Bylo 15:40. Fajn. Vystoupil jsem, oblékl si bundu a uklouzl. Smáli se.

Uplácal jsem si sněhovou kouli. A pak... Bavili jsme se. Vrátili jsme se do auta. Bernard si sedl za volant. Joe byl spolujezdec a já šel spát. Zvonil telefon. Máma. Řekla: "Jídlo je už skoro hotové. Jak daleko jste?" "Budem tam za hodinu."

"Fajn. Mám tě ráda, Tommy." "Taky tě mám rád, mami." Zavěsil jsem. Bylo mi dobře. Zavřel jsem oči. Vyjeli jsme. Vytuhl jsem. Vzbudil jsem se. Mrznul jsem. Stáli jsme. Dveře byly otevřené. Neviděl jsem Joea ani Bernarda.

Podíval jsem se na telefon. 20:32. 12 zmeškaných hovorů. Vystoupil jsem. Kluci! Tommy. Ztratili jsme se. Hele, mám čárku. Ne, je pryč. Ve zkratce.

Jel jsem na Vánoce domů. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mně je ho vždycky tak líto... :(

20

Odpovědět

Tento díl byl o ničem, ale pořád byl lepší jak ten minulej.

51

Odpovědět

proč není přeložen i konec, když je to součást jednoho videa? zase poloviční práce..

514

Odpovědět

oproti ostatním hodně slabý... hlavně protože nedrží strukturu postupně se navyšujících nepříjemností...

234

Odpovědět

No, já osobně bych popojel, abych měl signál a dokázal se lokalizovat.

63

Odpovědět

Mohly by jste pls přeložit https://www.youtube.com/watch?v=gqZXFGdNzyo nebo jiné video ze stejné série (vínr a brájn), né že tohle je špatný, jen se to dost opakuje.

61

Odpovědět

Kámo, tak tohle mě chytlo dokonce víc než Long Story Shorts :D Hned jsem zhlédl tak 6 dílů

10