Něco jsem chytilVe zkratce

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 27
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:172
Počet zobrazení:5 552

Ačkoliv je venku krásné počasí, Tommy se potýká s nemocí. A zrovna v den, kdy je velmi žádaný.

Přepis titulků

Ve zkratce. Něco jsem chytil. Byla sobota, venku bylo 39 stupňů. I já měl 39 stupňů. Joe odešel. - "Jdu na pláž." - Bernard odešel. "Zatím čau, jdu na pláž." Volala Tracy: "Chceš jít na pláž?" "Rád bych, ale není mi moc dobře." Řekla: "Pokud se ti udělá líp, tak přijď."

Super. Našel jsem Paralen. Měly se brát 2, ale radši jsem si vzal jen 1. Uvědomil jsem si, že jsem nejedl, tak jsem si něco udělal. Začal se mi zvedat žaludek. Přešla mě chuť. Pustil jsem si Netflix. Viděl jsem jednu epizodu Přátel, dvě epizody, tři epizody. Byla mi zima, zapnul jsem topení. Oblékl jsem si jednu vrstvu, dvě, tři.

Bolela mě hlava, bolela mě hruď, drkotaly mi zuby. Dal jsem si ohřívat vodu na čaj, ale trvalo to. Mrznul jsem. Ohřál jsem vodu na sprchu a dal si horkou sprchu. Vylezl jsem a zase mi byla zima. Oblékl jsem se. Potřeboval jsem kýchnout, tak jsem kýchnul. Měl jsem ucpaný nos. Volala kamarádka Dafné. Řekla: "Chceš jít hrát volejbal?" Řekl jsem: "Rád bych, ale není mi dobře."

Řekla: "Nerozumím ti." Zopakoval jsem to: "Řekl jsem, že bych rád, ale není mi moc dobře." Řekla: "Pokud ti bude líp, přijď." Super! Vzal jsem si další Paralen. Raději jsem si vzal dva. Uvědomil jsem si, že jsem stále nic nejedl. Čichnul jsem si k jídlu. Udělalo se mi špatně a ztratil jsem chuť. Na Netflixu jsem sledoval jednu epizodu Louieho, dvě, tři.

Zase mi byla zima. Zapnul jsem topení. Oblékl si jednu vrstvu, dvě, tři. Teklo mi z očí, teklo mi z nosu, měl jsem průjem. Ušpinil jsem se. Ohřál jsem vodu na další sprchu a osprchoval se. Vylezl jsem a zase mi byla zima. Oblékl jsem se. Zapomněl jsem na vodu na čaj. Zase jsem ji ohřál, zalil si čaj a napil se.

Spálil jsem si jazyk. Volal Trevor. Řekl: "Chceš jít hrát volejbal se mnou a Dafné?" "Rád bych, ale není mi moc dobře." Řekl: "Vůbec ti nerozumím." Zopakoval jsem to: "Rád bych, ale není mi moc dobře." "Pokud ti bude líp, přijď." Super. Dal jsem si Paralen.

Předtím jsem měl jen jeden, tak jsem si dal tři. Stále jsem nic nejedl. Ochutnal jsem ho, udělalo se mi špatně a ztratil jsem chuť. Pustil jsem si na Netflixu jednu epizodu Domu z karet, dvě epizody, pět epizod. Zase mi byla zima, zapnul jsem topení a oblékl si vrstvu, dvě, pět. Začal jsem se potit. Byla mi zima. Ohřál jsem vodu na další sprchu a osprchoval se. Vylezl jsem a zase mi byla zima. Oblékl jsem se, bolela mě tvář, bolelo mě v krku, zvonilo mi v uších.

Chtělo se mi kašlat, tak jsem zakašlal. Přišel jsem o hlas. Volala Ema: "Chceš jít na výlet se mnou a Trevorem?" Já řekl: "Mueslel jsem, že huaje voejbal s Dfné." "Cože? Hraje volejbal s Dafné?" "Já to věděla!" Super. Zapnul jsem topení a Netflix.

Vypil jsem čaj s medem. Paralen začal fungovat. Oči začaly fungovat, nos začal fungovat, žaludek začal fungovat. Cítil jsem se líp a sundal si jednu vrstvu, dvě, tři. Opět volala Tracy, řekla: "Pokud je ti už líp, nechceš přijít?" Řekl jsem: "Je mi líp a přijdu." Vysprchoval jsem se, oblékl se a chtěl odejít. Uvědomil jsem si, že jsem stále nic nejedl, tak jsem si něco udělal.

Snědl jsem to. Vstal jsem. Ve zkratce. Něco jsem chytil. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ale musí se nechat, že má dobrý výběr seriálů (Friends, Louie, House of Cards)

00

Odpovědět

Jak už u minulého videa s long story short někdo psal , nechcete zkusit začít překládat sérii Wiener vs. Brain :) myslím, že by se to celkem chytlo a menší změna by se šikla.

71

Odpovědět

Už se na Long story short vyprdněte... Sice si ze zvědavostivždycky nový díl pustím, ale paak jsem zklamán, že to bylo zase stejný, nebo ještě horší, jak předtím....

32

Odpovědět

Taky bych se chtěl umět takhle rychle uzdravit, nachlazení u mě trvá aspoň týden .

20

Odpovědět

Musel jsem napsat esej je stejně zatím od nich nejlepší.

30

Odpovědět

Znáte takovou tu polívku?
Takovou tu polívku co se vaří jenom z vody?

Přibližně tak chutná tohle video.

51

Odpovědět

Mám to stejně, když onemocním, akorát mi nikdo nevolá :D

50

Odpovědět

Uprostřed jsem se už fakt začal nudit.

51

Odpovědět

tolik věcí stihnout za jeden den se cení :D

122

Odpovědět

Nějak moc procent, na to jaká to je hovadina. Vážně se s takovým postihem někdo ztotožňuje?

73

Odpovědět

Short story long je pěkně trapná p******a..

1015

Odpovědět

Tvoje jméno tě asi zcela vystihuje :)

114