Šel jsem na záchodVe zkratce

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 27
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:258
Počet zobrazení:11 119

Tommy má důležitý pracovní pohovor, ale jak se tak někdy stává, jeho tělesné funkce mu to komplikují. Ale co se tak při návštěvě záchoda může stát?

Přepis titulků

Ve zkratce. Šel jsem na záchod. Bylo úterý, 10:45. V 11 jsem měl pohovor. Čekal jsem v čekárně. Jeden chlap šel přede mnou. Šéf se na mě podíval. Jako by říkal: "Jsi další na řadě, Tommy." Řekl: "Jsi další na řadě, Tommy." Zavřel dveře.

Začal jsem být nervózní. Začalo se mi chtít močit, takže jsem se zvedl. Šel jsem na záchod. Hrozně smrděl. Na zemi něco bylo. Mohla to být moč. Mohla to být voda, ale mohla to být moč. Musel jsem močit. Stáli tam dva chlapi. Musel bych k prostřední mušli, ale to by bylo divný. Čekal jsem, ale to přišlo divný jim. Šel jsem k umyvadlu.

Předstíral jsem, že si prohlížím obličej. Čekal jsem, dokud jeden neodešel. Oba neodešli. Super. Šel jsem k mušli. Sundal jsem si sako a pověsil ho na zástěnu. Rozepnul jsem si pásek a vymočil se. Postříkal jsem si kalhoty. No super. Zapínal jsem si pásek a zavadil o sako. Spadlo na zem, tak jsem ho zvedl.

Bylo mokré. Mohla to být moč. Mohla to být voda, ale mohla to být moč. Představil jsem si, jak šéf říká: "Vy jste si pomočil sako?" Potřeboval jsem ručníky. Došel jsem k dávkovači. Nefungoval. Zamával jsem jednou, dvakrát, třikrát. Osušil jsem si kalhoty i sako.

Šel jsem k umyvadlu, ale nefungovalo. Zamával jsem jednou, dvakrát, třikrát. Umyl jsem si ruce. Nechtěl jsem se znovu potýkat s dávkovačem. Osušil jsem si ruce o kalhoty. Vždyť jsem si je pomočil! Zase jsem si umyl ruce. Jednou, dvakrát, třikrát. Osušil jsem si je. Bylo 10:49, odcházel jsem ze záchoda.

Vzpomněl jsem si na pohovor. Znervózněl jsem. Začalo se mi chtít na velkou. No super. V první kabince byla na prkénku moč. V druhé kabince bylo na prkénku ještě víc moči. Ve třetí kabince bylo na prkénku něco hnědého. Vrátil jsem se do té nejméně pomočené. Osušil jsem prkénko. Sedl jsem si. Na zemi něco bylo. Měl jsem to na botách.

Představil jsem si, jak šéf říká: "Vy jste si pomočil boty?" Osušil jsem si boty. Snažil jsem se být v klidu. Někdo přišel, takže jsem v klidu nebyl. Předstírej, že jsi sám. Bylo 10:55. Musel jsem pohnout. Z okolních kabinek jsem nic neslyšel. Možná odešel. Podíval jsem se mezerou pod kabinkou, ale on také. Podívali jsme se na sebe.

Trapas. Musel jsem odejít dřív než on, ale nechtěl jsem vydávat zvuky. Zakašlal jsem, abych to zakryl. Hezky. Snažil jsem se utřít. Automatické splachování spláchlo. Zvedl jsem se, abych se utřel. Vešel někdo další. Myl si ruce.

Viděl jsem ho skrz mezeru u dveří. I on mě viděl škvírou u dveří. Trapas. Sedl jsem si. Automatické splachování spláchlo. No super. Bylo 10:58. Byl jsem hotový. Druhý chlap si domyl ruce. První chlap byl pořád na velké. To byla má šance.

Zvedl jsem se. Přešel jsem z kabinky k umyvadlu, ale nefungovalo. Zamával jsem jednou, dvakrát, třikrát. První chlap dokončil svou velkou. Musel jsem vypadnout. Šel jsem k ručníkům. Nefungovalo to. Zamával jsem jednou, dvakrát, třikrát. Bože! Chtěl jsem odejít, ale chlápek vyšel z kabinky. Podívali jsme se na sebe.

Trapas. Odešel jsem. Sedl jsem si do čekárny. Bylo 11:00. Přesně načas. Šéf otevřel dveře a já se zvedl. Vešel jsem dovnitř. Oba jsme si sedli. Řekl: "Rád vás poznávám, Tommy." Já řekl: "Také vás rád poznávám." Potřásli jsme si rukama.

Vy jste si pomočil ruku? Ve zkratce. Šel jsem na záchod. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

před pohovorem se doma pořádně vyprázdněte :D

00

Odpovědět

Mě by zajímalo jak to mají ženský. :D
My máme ty trapný místa u pisoárů, pak ty trapné potkání na záchodě, atd.
Ženský nejsou takový prasata a klidně si u umyvadla i klidně pokecaj. Tohle u chlapa bylo vystižený fakt dobře. :)

00

Odpovědět

Ženský jsou právěže ještě větší hovada, než-li muži :D a u umyvadla se převážně vedou letité boje o zrcadlo :))

00

Odpovědět

+BublinaNo právě. Není tam ta chlapská ignorace typu "Nevidim tě". :D Chlapi se na záchodech nezdraví a i u umyvadla dělají, že jsou tam sami. :) Oční kontakt na toaletě je společensky nepřípustný. :D

10

Odpovědět

Čekala jsem, že z toho záchoda vyleze šéf :-D naprosto perfektní :-D

122

Odpovědět

Dať si dole sako a zavesiť ho na priečku medzi pisoáre môže len úplný blb.

691

Odpovědět

Tak to bylo dokonalý! :D Možná se v něčem ty storky z pánských a dámských záchodů zas tolik neliší :D :D

31

Odpovědět

Těm papírovým ubrouskům opravdu někdo říká ručníky, jak je to přeložené? S tím se setkávám prvně. Já teda utěráky (ty pevnější, kvalitnější) nebo prostě ubrousky ( ta lacinější verze). Fuchary jsou ten nejdebilnější toaletní vynález, co kdy kdo vymyslel... Kdyby aspoň neřvaly, jak kdyby startovala stíhačka - nebo aspoň já jsem ještě neměl to štěstí s něčím diskretnějším.

51

Odpovědět

Co se týče videa, tak Tommy bude asi trochu blb :)

20

Odpovědět

Kdyby někdo vyšel ze záchoda s mokrýma rukama, tak mě spíše napadne, že si je špatně nebo vůbec neosušil, než že by si je pomočil. Jsem jediný ? :D

721

Odpovědět

Ne... pořádně si je osušit na veřejných záchodech je téměř nemožný... v těch fukarech by je člověk musel mít tak 10 minut a papírových ubrousků vytahnout 50...

203

Odpovědět

+BullOverNavíc papírové ubrousky smrdí

142

Odpovědět

+Tuvokprotože bývají z recyklovanýho toaletáku :D

321

Odpovědět

+Alennnéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé

211

Odpovědět

+BullOverNevím, asi jsem z jiné planety, stačí mi 2 ubrousky a ani ne 30 vteřin v tom zařízení vytvářející proud vzduchu.
Naopak vždycky nemám rád lidi, co vytáhnou 50 ubrousků a pak…většina z nich je suchá, ale oni to prostě vyhodí. Plýtvání. Ale co, oni to neplatí…

164

Odpovědět

+BullOverJá si je radši osuším do kalhot, na tom tmavým obleku to stejně není vidět :D

70

Odpovědět

+AutoJo, jo... potom co vzdam fukary/ubrousky... už jsou tak napůl suchý, takže to kalhoty přežijou :D

70

Odpovědět

+Connavar:D Vtipný video... dělam to hodně podobně... ale zapomněl na jednu důležitou věc - vodu mezi prstama... to je vždy nejhorší, musim vzít každej prst zvlášť :(

31

Odpovědět

jn člověk si umyje ruce a přijde k fukaru a nafouká si na ně znova bakterie a špínu :D to už je lepší se neumejvat nebo si utřít ruce do hadrů :D

43

Odpovědět

+darketasU vás fouká z fukaru špína??

101

Odpovědět

+witty1Dycky sou hrozně zaprášený

31