Slyšel jsem hlasyVe zkratce

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 27
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:182
Počet zobrazení:8 707

Tommy se tentokrát dočká docela děsivého zážitku. Začne slýchat hodně podivné hlasy. A kam zmizela dívka z jeho rande?

Přepis titulků

Ve zkratce. Slyšel jsem hlasy. Byl pátek, 22 hodin. Přišla kamarádka Sydney. Kéž by byla víc než kamarádka. Řekl jsem: "Chceš se podívat na horor?" Řekla: "Není Halloween." Já řekl: "No a?" Sedli jsme si. Zapnul jsem film. Byl děsivý, ale i zábavný. Hlavně děsivý.

Jedna vedlejší postava zemřela. Dvě zemřely. Zemřelo jich sedm. Sydney se bála. Já taky. Přisunul jsem se. Nevadilo jí to. Mně taky ne. Vrah to chtěl rozseknout. Já to chtěl rozseknout. Ale byla pryč. Vstal jsem. Začal jsem vyšilovat. Rozsvítil jsem, rozhlédl se, ale nebyla tu. Vyšiloval jsem.

Televize děsivě šuměla. Světlo zhaslo a rozsvítilo se. Běžel jsem do koupelny, zavřel a zamkl se. Rozhlédl jsem se. Nebyla tu. Super. Vlezl jsem do vany, ale pak jsem si vzpomněl na vany v hororech. Rozmyslel jsem si to. Vylezl jsem a ve skříňce hledal zbraň. Kartáček? Ne. Kartáček na jazyk? Ne. Nůž?

Ano. Světlo zhaslo a rozsvítilo se. A pak... Teď jeho oči! Vyběhl jsem z koupelny a šel do mého pokoje. Zavřel jsem dveře a zamknul je. Rozhlédl jsem se. Nebyla tu. Schoval jsem se do postele. Pak jsem si vzpomněl na postele v hororech. Rozmyslel jsem si to. Vstal jsem, couval jsem a narazil na sebe.

Zvonil telefon. Bylo to divné. Zvonil budík. Bylo to divné. Světlo zhaslo a rozsvítilo se. A pak... Teď jeho nos. Vyběhl jsem z pokoje do kuchyně. Nebyla tu. Super. Schoval jsem se pod stůl. Ale pak jsem si vzpomněl na stoly v hororech. Rozmyslel jsem si to.

Vstal jsem a slyšel hluk z lednice. Šel jsem k ní. Světlo zhasla, rozsvítilo se, zhaslo a rozsvítilo se. Otevřel jsem lednici a ta řekla: "Teď jeho tváře." Běžel jsem k hlavním dveřím a otevřel je. Viděl jsem své druhé já. Druhé já vidělo mě. Zavřel jsem dveře. Zasel jsem viděl své druhé já a ono vidělo mě.

"Dej mi pokoj." "Jsme v pokoji." Druhé já šlo ke mně. Blíž, blíž, blíž, blíž, blíž, blíž, blíž! Ne, ne... Ne! Sakra, nedodělal jsem to. Tommy, kdybych tě neznal, řekl bych, žes umřel. I tak je to dost dobré.

Vytvořili jsme mistrovské dílo. Ve zkratce. Slyšel jsem hlasy. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

short story long...

00

Odpovědět

Ty boty v posteli jsou vždycky na zblití...

21

Odpovědět

Miluju long story short. Dneska bych ale řekl, že je ten díl o něco slabší. Jejich doména je především zobrazení normálních, běžných situací a jak se mohou v pár momentech naprosto posrat :D (zvlášť, když tam má holku). Bohužel i když to nakonec dávalo smysl, tak mi to přijde až moc "WTF" na jejich styl. I tak se mi líbilo, děkuji za překlad :)

283

Odpovědět

Dovolí si nesúhlasiť, ešte sa ti nesnívalo niečo, čo sa čiastočne už prelínalo s realitou a tvoje vedomie fungovalo akoby na rozmedzí? Mne sa to stalo a dalo by sa to interpretovať veľmi podobne...

60

Odpovědět

+Lucia*dovolím

10

Odpovědět

+LuciaMožná.. částečně.. tak nějak.. nicméně nic to nemění na tom, že jejich klasická videa jsou mnohem více "lidštější" a řekl bych i lepší.

01

Odpovědět

Ve zkratce: nuda

1616

Odpovědět

Ve zkratce: prostě jste to nepochopil :-)

112

Odpovědět

BTW len tak nahodou by ste nechceli prekladat od almost cool tiez aj "Wiener vs. Brain" ? Tie ma tiez dost pobavili a verim ze aj ludi tu :)

50

Odpovědět

Jóóóóó, zrovna jsem si včera říkal,že už jsem tady toho týpka dlouho neviděl :D On je můj vzor! :D

122

Odpovědět

super, akurat ten koniec trosku sklamal

202

Odpovědět

A jinak v pohodě? :)
Ten konec byl právě pointa toho děsivého zážitku...

00