A pak... ZákonVideo Game High School (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:575
Počet zobrazení:8 948

Pátý díl webseriálu Video Game High School přinese dlouho očekávanou bitvu mezi Varsity a JV a také první opravdový souboj mezi Brianem a Zákonem. Objeví se i jeden speciální host.

Přepis titulků

Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz Den zápasu JV vs. Varsity - Zbývají 2 hodiny - METODY RYTMU Taky si kreslíš do místa na poznámky? Píšu jen malý dopis, který dám Jenny po zápase. Žádný milostný dopis... nebo tak něco. Má přece přítele, který mě nenávidí.

Je to spíš... "Všechno v pohodě. Buďme přátelé." poznámka. Ráda si kreslím řádky navíc, abych měla milimetrový papír. Briane, nakopej jim zadky. Díky, kámo. Udělám, co budu moct. Dobře, protože jsme vsadili 2 týdny kapesného, že porazíš Zákon. Dobře, uklidněte se, lidi. Uklidněte se. Jsem hrdý být váš výukový asistent na hodiny hudebních her.

Sportu opravdových mistrů. O tom byste se vy 2 trosky vzadu mohly něco naučit. A nyní bez dalšího zdržování vám představuji sultána rytmu, prince stupnice, nejúžasnějšího tátu s nejdrsnějším přístupem... Freddie Wong... můj táta. Jak je, trosky? Nebo spíš hrdinové?

Ne, všichni jste trosky. To je v pořádku. Proto jste tady. Abyste se učili od toho nejlepšího. Ode mě, Freddieho Wonga, hrdiny. Dobře. První pravidlo hrdinství. Dejte lidem, co chtějí. Když jste hrdina, lidé chtějí být vámi. Chtějí to s vámi dělat.

Chtějí být vámi, zatímco to s vámi budou dělat. Panebože. Buďte opatrní, protože když nedáte lidem, co chtějí, rozvedou se s vámi, vezmou si vaši skvělou terénní motorku a nechají vám lacinou náhražku za syna. Uchop volant svého osudu. Drift. Co to...

Neee! Takže, kdo si dá pizzu? Určitě jsi v pohodě, Tede? To bylo fakt drsné. Na 100 % velký Déčko, jen musím natankovat. Dobře... Musím jít na zápas, kámo. Ki, mohla by ses o něj na chvíli postarat? Jasně.

- Hodně štěstí, Briane. - Dobře. Jo, neboj se o mě. Hodně táty. Chci říct hodně lásky, táto. Hodně štěstí, Briane. Uvidíme se. Konec sedmé hodiny - Zbývá 1 hodina - Do nich, Briane. Poruš Zákon. Díky, kámo. Hezký slogan. Zákon vs.

Brian D Spravedlnosti bude učiněno zadost. Na všechny se dostane. Počkejte, uklidněte se. Sázím 20 dolarů na Briana D. Pán rád riskuje, to se mi líbí. My o vlku... Tady to máš. Kdo je další? Kolik máš? Vezmu si to a rád ti zapíšu sázku. 10 dolarů na Zákon? Tady to máš. Napadlo mě, že bys tam mohl trochu zatancovat, zmáčknout caps lock a utíkat pryč?

Vsadím se, že proti Zákonu vydržíš aspoň 3 minuty. Pozdravuj ode mě Zákon, Briane. Žádný stres. Setkání Junior Varsity před zápasem - Zbývá 30 minut - Dobře, Jpop, Rico a Moriarty mají celé levé křídlo. Jumping Jaxi, koukej se s těmi granáty předvést. A náš malý nováček zůstane stranou.

Otázky? Jo, není tenhle zápas jen výmluva pro tvého přítele, aby se mohl předvést? Jo, máš pravdu. Varsity se chce předvádět. My jim nakopeme zadky. Buďte v klidu, držte se plánu a vymažeme jim úsměv přímo z tváře.

A ohledně mého přítele... Ten červ se mnou nebude mluvit ještě týden, až s ním skoncujeme. - Líbí se vám to? - Jo! Dobře, uvidíme se na bitevním poli. Rozchod. Ahoj. Skvělá řeč. Považuj mě za nabuzeného.

Potřebuješ něco? Ne, jen jsem si říkal, že by se ti tohle mohlo líbit. Nové DXM, čerstvá dodávka. A možná by tě mohl zajímat seznam písniček. To je super. Ale musím teď zůstat soustředěná. Ty bys měl taky, Briane. Jo, jasně.

No... Kdyby ses někdy chtěla přestat soustředit... Dobře. Počkej. Viděla jsem ty plakáty. Je to týmový CTF a ne deathmatch. Poslouchej mé rozkazy a budeš v pořádku. Rozkaz, kapitáne.

Brianova předzápasová nabuzovačka - Zbývá 5 minut - Buď ve střehu, BD. Jenny chce, abych se vyhýbal Zákonu? Jakoby se stalo. Ani nebudou vědět, že tam jsem. Jako ninja. Nechal mi v puse zmizet celou plechovku od Pepsi. Vítězné burgery po hře? Spíš porážko-burgery. Porážko-burgery se sýrem.

Když už mluvíme o mrtvém mase, co to Jenny napadlo, když vzala Briana D do svého týmu? Nejspíš si myslí, že jsem úžasný. Lidi, Jenny nic nenapadlo. Jen poslouchala rozkazy. Počkej, tys jí řekl, aby ho vzala do týmu? Jasně, Cold Turkey. I když miluju zasloužený vítězný burger, tak více než cokoliv miluju...

zabíjení Briana D. Ten přerostlý spratek shoří v pekle, brácho. Hezky, Alliteratore. Shoří v plamenech přede všemi. A až kouř ustane, nikdo už nebude pochybovat, že nebyl nic víc, než bezcenný, netalentovaný šťastlivec... se sýrem.

Tak pojďme. Dobře. Co to dělá? Stojí mě 500 dolarů. Hejbni sebou, Briane. Briane, jdu pro informaci. Zalez do té budovy a kryj mě. Víš co, myslím, že spíš zůstanu tady a budu otravovat s granáty. Sakra, co je s tebou, Briane?

Bude tam na mě čekat Zákon? Poslouchej rozkazy, nebo vypadni z mého týmu. Pomsti mě. Zatraceně, Briane. Dej lidem, co chtějí. Jo! Do toho, Briane! ZABIT SPOLUHRÁČEM BRIAN D Tato píseň je o Zákonu.

Dlouhá ruka tě sleduje. Dlouhá ruka Zákona. Teď jsi v kaši. NEBEZPEČÍ VYLOUČENÍ Dlouhá ruka Zákona. Už přichází. Dlouhá ruka Zákona. Dlouhá ruka Zákona. Anooo.

Dej se do kupy. Varsity vyhrává.

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Miluju když Wong starší řekne ten dvojsmysl "Heroes" :D

180

Odpovědět

K Brianovy-Není na světě člověk ten aby se zalíbil lidem všem.

180

Odpovědět

Já vím, že tohle se nedělá a že je to ode mě neslušné, ale kdy bude další díl? Už od pátku to tu sleduju každé 2 hodiny, aby mi náhodou neunikl :D

180

Odpovědět

Dobrý den tento seriál je skvělý a jestli se mohu zeptat kdy bude další díl ?. Koukal sem že předtím vycházeli každý pátek a teď nic.

186

Odpovědět

Ehm , 29.6 byl pátek , ty si to napsal 3.7 to je snad pátek d******e? Ne, to je úterý , vyjít to mělo dneska v 17:00 , nevím proč se stím Zoidy tak plácá .

187

Odpovědět

Já to nechápu má z těch komentářů debilní pocit jako já ? do pr*ele jestli to nechápete o co v tom jde ak sem raději nic nepište a pro ty neandrtálce co na to budou reagovat vulgárně tak mi třeba polibte p***l.V tomto seriálu jde o to že on se náhodou dostane na tu školu aby se mohl zlepšitne aby tam přišel 20x zabil zákona tohle NENI SCIFI tak se zamyslete co to ut melete za sračky moje hodnocení EFEKTY-10/10 PŘÍBĚH-8/10 A K BRIANOVY Je na tý škole pár dní co od něj chcete ????? copak vy jste borci hned když se něco učíte ? asi ne tak pohov a počkeje si tak na 20 díl jestli chcete vidět zázraky.....

185

Odpovědět

bože bych blil.. kdyby se radši vysrali na speciální efekty a udělali to tak jako hraje normální člověk FPS střílečky.. aj zkouřenej by to zahrál líp .. jediný co tam je zajímavý je ta zrzka :D

1813

Odpovědět

''Jediný CO tam je zajímavý je ta zrzka'' ? Úchyle! U označení živé bytosti se jazykově správně používá ''KDO''.

202

Odpovědět

Efekty= 10/10
Herecký výkon Briana : 4/10
Herecký výkon The Law : 10/10
Nápad je skevělej ,ale ten nesympatický Brian mi leze na nervy. S raketometem na jednoho hráče a i tak ho nezabije ? Buď je to n00b a nemá tam co dělat nebo je The Law cheater...
Celkové kvůli trapnosti Briana a těch jeho kamarádíčků s kytarou apod jen 6,5/10.
PS.: Kam se ku**a poděly fantasy hry ? a kde je RPG ?

198

Odpovědět

Freddie by se mel radsi drzet efektu a produkce. Jinak, je tam opravdu moc veci k zamysleni, ktere proste biji do oci a nesedi. Nebudu se opakovat po Milo, Nemesis a zbytku. Naprosto souhlasim.

183

Odpovědět

Wong zase zklamal.

1818

Odpovědět

Ale no tak :D Wong, mistr specialnich efektu a nemuze se alespon nalicit aby vypadal alespon o tech 20 let starsi nez jeho syn ? :D A profi hrac FPS her si ve hre, kde se da evidentne oneshotovat nepritele i rucni pistolkou vezme bazuku na vzdalenost par metru na jeden cil ? Tohle sedi spis na nejakou lamu na public serveru. Za efekty a preklad jako vzdy 10/10.

182

Odpovědět

Lama.

181

Odpovědět

Nějak mám pocit, že Zákon by se měl jmenovat Cheater, co vy na to? :D

183

Odpovědět

už se těšim na sedmej díl tn vypadá zatim nejlíp :DD

181

Odpovědět

Hm asi poprvé co se do seriálu propašovali také tvůrci. Brandnův epický výkon zakončený smrtí a ,,pomsti mě,, byl fajn ale Freddie se jenom trapně předváděl.

183

Odpovědět

Noob...rpgečkem se zásadně střílí pod nohy, případně do zdi....:)

186

Odpovědět

No on i ten Law nevypadá moc pro, když se tam promenáduje jak dement a občas i jen tak stojí na místě. Ve skutečném progamingu by za tohle byla jediná odměna pětigramové olověné závažíčko přímo do hlavy... :)

184
Další