Všechno ho naučím...Robot Chicken

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:371
Počet zobrazení:5 120

Dnes se s Robot Chicken opět podíváme na to, jak by se vyvíjel legendární film, pokud by jedna z postav udělala malou chybku.

Přepis titulků

Proč právě Země, Jor-Ele? Jsou vývojově tisíce let za námi. Taková výhoda se mu bude hodit. A já ho všechno naučím. Povedu ho; uvidí život mýma očima, stejně jako já uvidím ten jeho. Sbohem, můj synu. A z nějakého důvodu dávají velkou vidličku z vnitřní strany vedle salátové. Saláty probereme samostatně v deváté kapitole. Kapitola 42: dýška. Téma stále otevřené debatě, neexistují pevná pravidla.

Ale obvykle je to 15 až 20 procent. A potom také Špinavý Sanchez. Tento tanec byl na Kryptonu velmi populární. A jak jsem slyšel, na Zemi ho mají také. Pro pokračování otoč na stranu B. Hodně štěstí, můj synu. Pokud jsem počítal správně, cestoval jsi skrz 12 galaxií, abys mohl přistát v malém městě v Kansasu, blízko cesty, kde...

Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nějak jsem spíš čekal, že se to sekne na "pro pokračování otočte na stranu B" ... a tomu miniSuprmanovi z toho jebne, protože to bude poslouchat pořád dokola, celej ten let.. :D

112

Odpovědět

Já myslel, že tam bude dohra s Dirty Sanchezem, na vlastní nebezpečí se podívejte na urbandictionary, jedná se o zajímavou postelovou techniku.

72

Odpovědět

No na tohle je i comics akorát místo do moře dopadl na ukrajinu a stal se z něj supersoudruh a batman tam nosí ušanku :D (Superman Red son)

173

Odpovědět

A nebo když Superman spadnul do nacistického německa a stal se z něj vůdce říše (Mastermen) . Nebo když spadnul na dvorek Waynů a ty ho vychovali jako jejich syna Bruce a když byli zabiti tak se z něj stal Batman (Superman: Speeding Bullets) . Nebo když jeho raketa kompletně změnila kurz a přistál na Apokolips kde ho vychoval Darkseid (Superman The Dark Side). Je toho hodně :-D .

100

Odpovědět

Nechce se mi to počítat, ale určitě dopadl docela přesně na opačnou stranu co týče zeměpisné délky, s šířkou už to bude horší, ale možná tam hraje nějakou roli sklon zemské osy.

To já jen tak, že ono to místo možná není zvolené náhodně.

118

Odpovědět

Zod to zabil :D

791

Odpovědět

Vzhledem k tomu, že moře zabírá 70% povrchu Země, tak je tohle pravděpodobnější verze :D

1513

Odpovědět

a co ta verze, že jeden zakřiknutý novinář z Kansasu přicestoval do New Yorku a začal o sobě psát neuvěřitelné historky, při kterých je líčen jako superhrdina?

178

Odpovědět

+orcinusorca2014Do New Yorku ?

141