Všechno je špatně s Temný rytíř povstal

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:634
Počet zobrazení:7 145
Další kanál, co se rozhodl svést se na popularitě HISHE a Upřímných trailerů je i CinemaSins se svým seriálem Všechno je špatně, který se snaží napočítat všechny možné prohřešky, jež jsme mohli vědomě i nevědomě pochytit v letošních blockbusterech. První na řadě je Temný rytíř povstal, kterého snad nemusíme představovat. Souhlasíte se všemi nařčeními nebo byla některá uměle vytvořena?

Přepis titulků

VŠECHNO JE ŠPATNĚ S TEMNÝ RYTÍŘ POVSTAL ve 3 minutách nebo méně a se spoilery! (To je vám snad jasný.) Cože? Visí jen na obyčejným laně. Žádná ochranka na Waynově panství. Bradavková postel. Luopež.

Alfréd vám řekne, jak film skončí už po sedmnácti minutách. Blake ví přesně kam jít, aby nalezl Gordona. Blake pozná, že je Wayne Batman z posran*ho výrazu ve tváři. V nemocnici nepoužije Batmanovský hlas, i když má na hlavě kuklu. Kdo je tahle kráva? Policajti vystopují telefon, aniž by se z něj zavolalo. Batmana okradou. Magická robotická ortéza.

Alfréd najednou ví všechno o Baneovi. Kde se tam vzaly ty motorky? Den, když vjedou do tunelu, noc, když vyjedou. Ó, to je Galaxy Note? Teď je Batmanův. Směšný koncept, jak "začít odznova". Tenhle chlápek bezdůvodně upadne. Používá Batmanovský hlas, aby mluvil sám k sobě.

Tak takový je to pocit. Alfréd fňuká jako malá holka a pak se rozejde s Batmanem. Ilegální obchod na burze je během ozbrojeného převratu povolen. A kruci! Měli bychom věřit týhle svini, o který nic nevíme. Cože? Bane chlápka ulechtá k smrti mimo záběr. Počkat, jí vážně překvapilo, že je Wayne Batman? Bane udeří do prázdna, Batman jde k zemi.

Tohle není Batman, ale srab v jeho kostýmu. Bane ví, kde je zbrojnice, i když "není v záznamech". Takže Bane letěl přes půl světa do vězení, aby se vysmál Waynovi a pak letěl zpátky? Cože? Ženský pobyt v mužském vězení je odůvodněn přemetem. Každý policista je vyslán do kanálů ve stejnou dobu. Doktor změní reaktor v atomovku za pouhý dvě minuty. Policista si právě uvědomil, že zbraně zabíjejí.

Gothamští fotbalisté přilákají méně fanoušků než Jacksonville. Hines Ward prokáže herecké nadání, když se mu podaří dobře zahrát výkop. Blake si řekne: "Kašlu na to, zbraně jsou zas fajn." Proč neodpálili i tenhle most? Americká vláda nedělá pro Gotham nic. Kdyby to byli Avengers, pošle se tam k zabití Banea atomovka. Bane imituje Adama Sandlera. Gotham je váš!

Proč drží Bane policisty naživu? A to jsou, lidi, základy chiropraktiky. Liam Neeson tady nikoho nezabíjí. Bruce získá klíčové příběhové detaily od své vlastní halucinace. Počkat, Catwoman je lesba? Tahle zeď se dá pořád celkem dobře překonat. Vězeňská díra na konci světa má pořád lepší příjem kabelovky než já. Tenhle samotný pád by ho zabil.

Tihle se neumí schovávat. Bruce si zničí jedinou možnost, jak vědět, co se děje v Gothamu. Můžeš už kurva vylézt z tý jámy? Stupidní netopýří znamení. To se do města teleportoval? Eventuální záporák pomůže najít ostatním bombu. Je to pouliční umělec, kterého si Gotham zaslouží, ale ne jakého právě teď potřebuje. Christopher Nolan taky vykradl Vránu.

Další chlápek bezdůvodně upadne. Počítej do pěti, pak hoď. Raz, dva, tři... Ví, že si Bruce Wayne, tak nemusíš používat ten hlas. Chlápci s pendreky zaútočí na tanky a samopaly a většina jich nezemře. Vzpomínáte na ty zlomený záda a kolena bez chrupavek?

Příběhový zvrat udělá z Banea zaláskované šťeňátko. Catwomanina překvapivá záchrana nikoho nepřekvapí. Mohl bys alespoň projednou říct, že jsi Bruce Wayne a přestal být tak záhadný? Tahle atomovka s 10kilometrovým dosahem by zaručeně sežehla Batmana. Nezemřeli jsme při výbuchu, ale radiace nás určitě zabije. Hurá! Jo, Alfréd je taky ve filmu. Není to stejný konec jako v The Postmanovi? Robine.

Ale jděte do prde*e! Nikdo si nevšiml, že nedávno zesnulá známá osobnost sedí v téhle kavárně. Počítadlo hříchů: Rozsudek: PEKLO Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Někteří lidé chtějí vidět svět hořet... ve tvaru netopýra nakresleného benzínem.

Komentáře (51)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Podobnou reakci jsem měla u zjištění, že J. G. Levitt představuje Robina. "Oh give me fucking break."

214

Odpovědět

Tak nejsem sám, kdo si říkal, že některý věci jsou trochu divný - nelogický, nebo zbytečný, nebo "jaktože sakra je to tak, když tohle"... :D

232

Odpovědět

Tak tohle video je hodně debilní...

2532

Odpovědět

budete dělat i další?

262

Odpovědět

Nevím, mě ty poslední díly příjdou už moc přeplácané, nejlepší jsou pro mě první dva. Jináč bych tady zase rád viděl Upřímné trailery a nejépe ten na posledního Indiana Jonese, kterého taky považuju za strašnou přeplácanou blbinu ... asi už stárnu :D

224

Odpovědět

Jen k pár bodů, co jsem si v té šílené rychlosti stihl zapamatovat. "Blake ví, kam přesně má jít, aby našel Gordona." To bylo vysvětleno, když kanály vyplavily mrtvolu chlapce a v dětském domově mu to objasnil kluk, který mu řekl, že se pod městem buduje tajná armáda. Šel na jistotu, není to nesmysl, jen tvůrci videa nevnímají film. "Policajti vystopují telefon, aniž by se z něj zavolalo." Nesmysl, poslal sms té holce, aby přinesla zboží. "Bane ví, kde je zbrojnice, i když není v záznamech". No pro takového člověka je opravdu problém to zjistit. A tak dále a tak dále, je to kravina, úmyslně zesměšňují film, který se jim nelíbil a dělají to naprosto stupidním způsobem, kterému uvěří jen lidé, kteří film buď neviděli, nebo ho stejně jako autoři, nevnímali.

2310

Odpovědět

“Bane ví, kde je zbrojnice, i když není v záznamech”. No pro takového člověka je opravdu problém to zjistit. - ehm ,když to ví jenom Batman a Fox, tak od koho se to dozvěděl? Nebo jen tak lezl po tunelech, a kde tušil, dal bomby pod podlahu, aby spadl Batmobil až to odpálí?

230

Odpovědět

Dost podobne na me film pusobyl nektere sceny jsou vazne postavene na hlavu a takto chatrny zaver si tato serie nezaslouzila.

217

Odpovědět

Fanboys. Fanboys everywhere. Už si konečně přiznejte, že TDKR je jen děravé béčko s áčkovým obsazením. :)

2220

Odpovědět

Je pravda, že jsem nikdy nepochopila, kdy Batman stihl vytvořit ten obří netopýří symbol na mostě. Nic ve zlým Bruci, ale máš zachraňovat město a ne si hrát na pyromana.

231

Odpovědět

Páni tohle je s****a. To muselo udělat banda hodně unuděnejch nerdů

2021

Odpovědět

že by se Nolan a spol. nudili?

229

Odpovědět

+sankacoffeeMožná su divnej, ale tenhle komentář mě pobavil, jako ještě nikdy žádnej komentář v životě :D

190

Odpovědět

tomu říkám bezvíznamná práce - počítat chyby ve filmech ;) !

2035

Odpovědět

bezvýznamná *

186

Odpovědět

+vintasonTaky si komentář po sobě přečteš, až ho odešleš?
Můj věčný problém :-D

210

Odpovědět

No tak teda ty titulky přes titulky jsou ve fullscreenu dost naprd...nejde tam třeba vložit černej proužek co by překryl ty původní?

181

Odpovědět

jů, je to galaxy note? ...Teď je to batmanův Galaxy Note :-D

200

Odpovědět

Preklad ako vždy super ale video o ničom, asi sa im kritika 3hodinového filmu v 3 minútovom videu moc nevydarila :D:D:D A niektoré chyby ani nie sú chybami ako tu nižšie ľudia spomenuli, či už Blake ktorý vie kam má ísť za Gordonom atď.
A môj názor na koniec je taký, že ten kulifaj Batman sa nejako zachránil, však nie je sa mu ani čo čudovať keď odišiel s Catwoman :D

187

Odpovědět

Nechápu moc smysl tohoto videa. Každej kdo ten film viděl ví jaký jsou tam chyby a kolik jich tam je, jde o to jak je přijme. Nechápu jakej smysl má jejich výčet. Upřímný trailery jsou dobrý, protože jsou vtipný. Tohle je navíc moc rychle, i když mluvím plynule anglicky, tak jsem občas nestíhal.

K filmu: Nejhorší z celé trilogie. Ne forma ale obsah. Právě kvůli tolika kravinám, který už jsem nemohl přehlížet. Např. jak Bane jí, když si nemůže sundat masku? S takovou postavou musí jíst tak 9x denně. Jak se Bruce dostal z díry na konci světa a bez prostředků za pár hodin do neprodyšně uzavřenýho Gotthamu a ještě si stihl koupit nový kvádro a oholit se? Proč se všichni radujou, když zanedlouho zemřou v bolestech na ozáření? Je toho víc, ale nemá smysl opakovat to, co je ve videu. Od Nolana jsem čekal víc.

1916

Odpovědět

Tak Bane si tu masku sundat může, jen má pak větší bolesti. Navíc jsem četl že v komixech příjmá potravu přes hadičky. Dále Bruce je miliardář a vycvičený ninja, takže pro něj nebude problém koupit letenku třeba do Bostonu (fakt nevím kde leží Gottham tak jsem ten Boston jen tak plácnul) a pak se tam dostat posvých. A ještě k tomu ozáření. K tomuhle jsem četl dlouhou diskuzi, ve které několikrát padlo že ta bomba nemá nic do činění s ozářením. Takže tak :D

198
Další