Výměna manželekRobot Chicken

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:335
Počet zobrazení:6 799

Výměna manželek je v originále formát známý jako Wife Swap a vyvinula jej britská produkční společnost RDF media. Jak by tato reality show vypadala, kdyby se jí chopili autoři Robot Chicken?

Přepis titulků

Dnes večer ve Výměně manželek! Rebecca Glint, žena v domácnosti s pěti dětmi a manželem dělníkem. Sue Storm, členka Fantastické čtyřky. Svůj čas dělí mezi práci a manžela Mr. Fantastica. Sledujte, jak se dvěma rozdílným ženám obrátí život naruby ve Výměně manželek! Musím každý den chystat večeři? K čemu jsem se to upsala? - A co dělá Rebecca? - Teď zemřete, chudáci! - Dnes ne, Doome! - Kurva, tohle je špatná výměna! - Do prdele!

- U Glintových se Sue sbližuje s dětmi. To je čupr! Haló? Ano, já jsem manžel. Ona... cože? Ne, bože, ne... - Jak se to mohlo stát? - Takhle ta show funguje, co jsem měl dělat? Vim já? Co třeba nestavět paničku proti ničivé Doomově síle?! Mezitím Sue řešila svůj pohled na věc. Manžel co neumyje nádobí? Jak to ta Rebecca dělá? Po dvou dlouhých dnech nastal čas vrátit se do běžného života a odnést si ponaučení.

- Určitě víc ocením muže, co myje nádobí. - Vinen! Rebečin manžel odmítl účast v rozhovoru... Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Výměna manželek má dobrý díly. Viděl jsem ten s tou alkoholičkou co přišla do rodiny gamblera a ještě ten se sockou Věrou Blehovou. Oba díly vřele doporučuju, je to hrozná p***l :D

21

Odpovědět

Trapna reality show + trapna Fantasticka ctyrka = trapny video

636

Odpovědět

První díl Výměny manželek, který jsem viděl! Asi to nebude tak špatný pořad. :-)

791

Odpovědět

Já jsem viděl už jeden díl. Marge pošlou do rodiny jakéhosi Charlese Heathbara ... Taky bylo dobrý nevím proč ten pořad nesleduju.

130

Odpovědět

nový Jamal Storm tam nebyl?

52

Odpovědět

ale jo...proč ne, děkuju za NE Doktora Zkázu

401

Odpovědět

co třeba dr. chaos :D

1110

Odpovědět

+AlennNejsem si jist, jestli jsi Fimiho pochopil, na co narážel. :)

84

Odpovědět

Speciálně kvůli vám, drahý Fimi, to tam ještě můžu přepsat, kdybyste chtěl. ;)

169

Odpovědět

+hAnkojá to nemyslel jako hate, jen mě to potěšilo

180

Odpovědět

Fimi není hnidopich, on má pravdu. Jména superhrdinů se prostě nepřekládají.

160