92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 373
Počet zobrazení:13 109

Na americké televizi SyFy běží pořad jménem Scare Tactics - Taktiky strašení. V tomto pořadu si vždy vyberou nějakého člověka, kterého posléze vyděsí k smrti. Chlapík z tohohle videa byl požádán, aby pohlídal malou holčičku, které nedávno zemřela sestra.

Komentáře (143)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opět funkční.

01

Odpovědět

Nefunguje to, ale je to na youtube (bez titulek)
http://www.youtube.com/watch?v=uFK-CahPYgI

193

Odpovědět

nefunguje to

180

Odpovědět

danape už jen existence lidstva je kravina. Níčime všechno co můžeme zabíjíme se navzájem atd. Jednoho dne zničíme naši planetu a pak skončíme v pekle úplně všichni.
ale to je teď jedno.

181

Odpovědět

Rád bych se na to podíval ale pořád mi to hlásí "The requested video could not found, or has been marked as private.".
Co mám dělat?

181

Odpovědět

Scotfi - ale,ale...snad se nebojíme

180

Odpovědět

Video mi jaksi nejde :/

181

Odpovědět

dobry poczatek

181

Odpovědět

Proč tohle video nefunguje!Dá se s tím něco dělat?

180

Odpovědět

pro Scotfi: Např kamery používáné PČR, resp městskou policí v našich městech mají velikost průměru čočky okolo jednoho palce. Pomocí této kamery lze rozlišit lidský obličej na půl kilometru. A to se jedná o jednu z "levnějších" variant...

180

Odpovědět

pán byl očividně na kaši.

180

Odpovědět

To neeeeeeeeeeeeeeeee:((bych se počůrala

180

Odpovědět

To je ale s**t.. je to celé nafingované, ten chlápek by musel být buď totální retard, anebo to prostě celou dobu hrál. V tom videu se střídá tolik různých záběrů, že tam těch kamer mohli mít tak deset. V několika různých záběrech navíc dochází k zoomování (a to dle všeho nikoli postprodukčním, ale přímo v kameře), tj. buď u té kamery musel stát nějaký člověk, anebo tu kameru muselo být možno ovládat na dálku, což jde - nicméně pak to není kamera, která by měla rozměry do deseti centimetrů (a která by se ještě dala teoreticky ukrýt). A celkově, s ohledem na kvalitu obrazu, ty kamery jenom stěží měly malé rozměry... tj. po bytě by muselo být rozmístěno hned několik poloprofesionálních kamer (a možná i lidí, kteří ty kamery ovládali), a že by si toho nevšiml, tak by musel být fakt slepý. V několika záběrech taktéž dochází k záběru na detail (pohybující se váza či co to bylo, obrázek dcer atd.), které by z logiky věci musely být točeny z velké blízky a specifického úhlu - to si ten týpek nevšiml, že za/vedle gauče stojí někdo, kdo tam něco natáčí?
Celé je to fingované. Celé je to fake. A když si to člověk uvědomí, tak je celé to video dost nuda.

188

Odpovědět

twl to bylo hustý sme nemohla xDD

180

Odpovědět

Americká krávovina!!!!

183

Další