Warbringers: Sylvanas

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:61
Počet zobrazení:7 202

Ve druhém videu, vydaném k novému rozšíření World of Warcraft, zjistíme více o zničení Teldrassilu.

Přepis titulků

BLIZZARD ENTERTAINMENT UVÁDÍ Zajistěte pláž. Připravte se zaútočit na strom. Proč? Proč? Už jsi vyhrála. Ve stromu jsou již jen nevinní. Tohle je válka. Ne, tohle...

je nenávist, hněv. Windrunner, kdysi jsi bránila svůj lid. Nevzpomínáš si? Vzpomínám si, že jsem byla hlupák. Vezměte ji. Utíkejte! Život je utrpení. Naděje vždy ztroskotá.

Nyní už rozumíš. Netruchli. Brzy se připojíš ke svým milovaným. Truchlím za tebe. Život se stal tvým nepřítelem. A to je válka, kterou nikdy nevyhraješ. Můžeš nás zabít. Ale nemůžeš zabít naději.

Že ne? Spalte ho. Spalte ho! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

For the Horde!! For the Dark Lady!!!

60

Odpovědět

Tak já čekala, jak tu bude rozpálená debata a rozohněné vášně a ono nic. To je tak, když se celý týden čeká a lidi si to mezitím vyříkají. Jako já s tím lvíčetem :-)
Takže už zbývá jen jedna otázka... Kde je Azshara?

10

Odpovědět

A k čemu byl byla Azshara (naga) při tomto ohníčku?

00

Odpovědět

Azshara by mela byt vydana na gamescomu 2018 coz znamena v nasledujicim tydnu

10

Odpovědět

Je to smutný... na druhou stranu to neni zas tak hrozný... stromů života bylo, je a bude víc... a Teldrassil stejně nikdy nebyl oficiálně schválenej :D.

Už od Cata čekam, kdy se taureni oficiálně přidaj k alianci a tohle by to mohlo podpořit. S orkama by se to teď dalo taky domluvit. Trollové budou následovat orky a nakonec v "hordě" zůstanou jen mrtvolky a perioďáci.

Příběhově by to bylo super, bohužel to Blizz nemůže udělat kvůli hráčům.

32

Odpovědět

A proč by se Taureni přidali k Alianci? Jejich nepřítelem jsou kentauři a určitě se najde spojení mezi temnými elfy a kentaury, například skrze Centuriona. Takže tvá spekulace nemá příliš smysl.

01

Odpovědět

+LProtože vztahy mezi taureny a nelfy jsou rozhodně lepší, než taureny a zbytkem hordy. Spojení mezi centy a nelfy prakticky neexistuje... předpokládám, že tim Centurionem myslíš Cenariuse (protože v wow lore žádnej Centurion neni), kterej s centaurama v přítomnosti nemá nic společnýho (ok, možná je technicky jejich předek, ale každej má nějaký mouchy :D a nikdo nemůže nést odpovědnost za to, co budou dělat jeho prapraprapraprapravnuci). Každopádně je to postava, která je uctívaná většinou druidů = i taurenama. Jedinej důvod proč jsou taureni v hordě je Thrall... a z toho se stal totální kretén.

10

Odpovědět

+BullOverAsi si mě nepochopil...

Muselo by dojít k prohození spojenců, tedy kentauři (nepřátelé Taurenů) by se tedy museli stát spojenci Hordy a to nejde dohromady k chování hordy (vypalování lesů atp.),

A kam by pak patřily dryády, které se nápadně podobají právě kentaurům.

01

Odpovědět

+L? Opravdu tě nechápu. Proč by muselo dojít k prohození "spojenců"? Centauři ani nejsou ničí spojenci - ano, maj víc konfliktů s hordou (protože jsou na stejnym území), ale to opravdu neznamená, že by byli spojenci aliance. Vůbec nic by se na tom neměnilo. Ano, taureni a centi jsou nepřátelé... ale to je úplně jedno, protože centi nemaj s aliancí nic společnýho.

Kdyby měl někdo taurenům v alianci vadit, tak to jsou gnomové... ale to je stejný jak goblini v hordě. Proti ostatním rasám z aliance taureni nic nemaj. Naopak, nemaj rádi undeady a blood elfy. V hordě jsou jen díky "Thrallově hordě", která měla stejný smýšlení, ale která už dávno neexistuje...

Taureni jsou po dwarfech spolu s elfama nejstarší rasou a desititisíce let spolu žili v míru (ano, nějaký frakce se nemuseli (nemyšlení high elfové...), občas nějaká šarvátka, ale to je normální (i v rámci jedný rasy), jinak spolu bezproblémů vycházeli. Taureni nemaj žádnej důvod válčit s aliancí. Thrallova horda jim pomohla proti centaurům, ale jak už jsem řek, Thrallova horda neexistuje.

10

Odpovědět

+BullOverTaureni jsou nejpřátelštější rasa hordy a aliance, to je zkrátka fakt. Nutno ale říct, že oni nemají jak nic proti alianci tak nic proti hordě - s jednou vyjímkou, k hordě je váže čest a tradice. Thrallova horda pomohla Bainovi s kentauří válkou, a Bain mu slíbil věrnost, a to se zkrátka drží. Tradice a čest je to, na co taureni hodně dají, a to je drží v hordě.

Moc bych si nemaloval, že mají více společného s aliancí. Co vím, tak moc nemusí trpaslíky za to, co dělají zemi. Pokud by opustili hordu, byli by spíše neutrální než něco jiného. Ačkoliv je ale jistě rozzuřilo, co Sylvanas provedla, stále je tam zatím drží právě ta tradice - a až se to zlomí, proti Sylvanas už bude celá Horda a bez ní nebudou mít taureni důvod hordu opouštět.

A jen dodám, že taureni myslím proti nemrtvím a blood elfům nic nemají. Co vím, nemrtvé chtěli vyléčit a jejich vztah s elfy nebyl nikdy blíže prozkoumán.

10

Odpovědět

+CathanAno... Thrallova horda, která neexistuje. Taureni a Thrallova horda měla prakticky stejnej pohled na svět - mírumilovní shamani co chtěj šít v souladou s přírodou a podobný kecy... Uvidíme, jak to dopadne se Saurfangem, ale pokud budou orkové bez výhrady poslouchat Sylvu, tak by se klidně mohlo stát, že si taureni uvědoměj, že ke "krvežíznivej" hordě je nic neváže a odpojej se od hordy (připojení k alianci bylo asi trochu přehnaný).

Stát se to samozřejmě nemůže, protože wow je v první řadě hra, takže příběh musí jít trochu stranou velkým změnám.

00

Odpovědět

+BullOverNemůže, ale myslím, že k tomu bude právě přizpůsoben příběh. Ani autoři nechtějí krvežíznivou hordu. Zákonitě tedy musí z kola ven Sylvanas, jinak to neukecají. Nakonec, už za Garroshe o tom byli spekulace, co tam taureny vlastně drží, a nakonec byla vzpoura ;) Tu to nebude jiné.

10

Odpovědět

+BullOverProč stále očekáváš, že Taureni prostě Hordu zradí?

Ještě nikdy toto neudělali a tím by přišli o jeden ze svých atributů?

00

Odpovědět

+LNeočekávám - vim, že se to stát nemůže.

Neudělali - kdyby jo, tak už se o tom nebavíme.

? Jakej atribut? Myslíš čest? Jak už jsem řek, taureni jsou v hordě, protože jim orkové pomohli ve válce s centy - stali se z nich spojenci a navzájem si pomáhaj, ale pokud orkové začnou vraždit civilisty, tak si maj taureni zachovat čest tim, že budou taky zabíjet civilisty? Určitě ne. Právě naopak, čestný by bylo prostě říct "hele sorry, tohle už trochu přeháníte... když na vás budou útočit, tak vám helpnem, ale se zabíjením civilistů nechcem mít nic společnýho, čau".

00

Odpovědět

+BullOverZ orků se opět stanou dobyvatelé, a tato činnost tak trochu předpokládá masakry civilizací a civilistů.

Proč by tedy Taureni měli opustit hordu? Nebo si myslíš, že se z orků stanou Britové (tedy dobyvatelé s kurzy matematiky a účetnictví, kteří budou "dojít" kolonizované národy daní na sůl, či čaj)?

00

Odpovědět

+LNe, z orků ať se klidně stanou dobyvatelé, ale jak řek Saurfang "Make sure you know the difference between loyalty and honor" - to platí i pro taureny.

00

Odpovědět

Vaše bolest se stane legendou! :D

60

Odpovědět

Takže Quel'Thalas padl, protože ses jako markmanship hunter vzdala výhody boje na dálku, abys mohla provést podprůměrný powerslide přímo do bezprostřední blízkosti frostovýho DKčka? Vážně? To je ta nejubožejší věc, co jsem kdy slyšela! Proč mi to vůbec říkáš?
Sylvanas: ... Spalte ho!

291

Odpovědět

Unholy Coil, Death Pact, Unholy Aura a Animate Dead to nevypada na frost

21

Odpovědět

+Arthas Menethilnerozumím řeči vašeho kmene :D

48

Odpovědět

+Moor8kek

20