Washingtonův první video blog

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:221
Počet zobrazení:3 243

A je tu další video od Smosh, ve kterém se dozvíte plno důležitých historických faktů...

Přepis titulků

V roce 2006 byli Smosh požádáni,aby natočili video, které bude věrným obrazem deníku George Washingtona,který byl považován za úplně první blog v historii. Když ukázali Smosh vzniklé video historikům,byli jejich komunitou okamžitě zavrhnuti, a jejich video nikdy nespatřilo světlo světa... až do teď! Drž hubu! - Ahoj, lidi. Zdraví vás Anthony a Ian.- Čaute. Dnes vám ukážeme, jak přesně probíhala tahlevýznamná historická událost, kdy vznikl první blog na světě,jehož autorem byl George Foreman.

- George Washington.- Ano, takže George založil svůj blog v roce 1776 a většinou si v něm jen stěžujena nejrůznější věci jako všichni ostatní bloggeři. Georgi, mohl bys vynést odpadky?Už jsem tě o to prosil. Jeho spolubydlícím byl Thomas Jefferson. Hroznej kretén! Tome, mohl bys mi dát pokoj? - Natáčím tady video, jasný?- To je mi putna!

Jestli okamžitě nevyneseš ty odpadky, nenechám tě večer zase balit Sallyna mýho hřebce. Prostě je vynes.Říkám ti to každej večer. - Mně se nechce.- Prostě to... kurva... Dobře, tak já to udělám, jasný? Když už zavřeš hubu.Zavřeš hubu? - Hlavně je vynes.- Dobře. Ježiši! - Jak je, GW?- Jak je, Benjamine Frankline?

Benjamin Franklin vymyslel plácnutí. - Jak makaj tvý otroci?- Naprostá paráda. Jak u tebe? Jsou to moji nejlepší kámoši.Třeba tady Barry. Jak je, brácho? Pane Washingtone, mohl bych dostatv sobotu volno, protože budu mít na starost děti? - Ne, koukej pěkně makat!- Ano, pane. Nudím se.Co máš dneska v plánu? Měl bych jeden nápad.Barry, vrať se sem a vezmi si kameru. Ahoj.

Jmenuji se George Washingtona tohle je Jackass. Najednou dostal George Washington zásah kulkou jako v posledním dílu O.C. Já jsem to říkal. Takhle jsem to chtěl. Tohle se tam vůbec nezpívá.Umíš vůbec text? To je fuk. Každopádně George Washingtonsi poté vytáhnul kulku z hrudi a zabil s ní útočníka.

A o pár minut pozdějivolal Georgeovi Paul Revere. - Jak je, P. Reve?- Mířej sem Britové! Všichni chcípnem! O chvíli později dorazila na místo celá britská armáda. Naštěstí mu Benjamin Franklindal do ruky meč Excalibur. Ať už to bylo cokoliv. To je meč, kterej vytáhnul král Artušze skály, protože byl mrtě silnej. George Washington začal porcovat ty děvky.

A těma děvkama myslím britský vojáky. Jakmile porazil George Washingtoncelou britskou armádu, byl prohlášen králem Spojených států amerických. A to je příběh prvního video bloguGeorge Washingtona. A málem zapomněl udělat jednu hodně důležitou věc. Hele, neměli jsme dneska udělat něco hodně důležitýho? Netuším.Zkontroluju to u BlackBerryho. Hej, Barry!Co jsme měli dneska udělat?

Měli jste podepsat Deklaraci nezávislosti. - No jasně.- Blik. Překlad: BugHer0Časování: Oudžejwww.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

But i want to tell that this www.videacesky.cz is extremely helpful, Thanks for taking your time to write this.

190

Odpovědět

Takovej zabijáckej konec

221

Odpovědět

BlackBerry dobrý :-D ale jinak je to slabší

224

Odpovědět

No vazne BlackBerry je narez :D

231