Kdyby byly filmy realistické

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:676
Počet zobrazení:9 722

Kamarádi Ian Hecox a Anthony Padilla, kteří jsou na internetu známí pod názvem Smosh, se neuvěřitelně proslavili díky videím, které pravidelně nahrávají na svůj YouTube kanál. Proto se můžete těšit, že vám několik jejich povedených kousků přineseme s českými titulky. Zde je první z nich, ve kterém si utahují ze známých filmových hitů.

Přepis titulků

Ne, nechoď tam. - Čeká tam strašidlo!- Drž hubu! Tenhle film je debilní. Žádná takhle sexy kočka,by se nevyznala v autech. Jsou to Transformeři.Smiř se s tím. Já vím, ale nejde mi to do hlavy, protože takhle dobře by autům rozuměla, jen kdyby byla hnusná,měla podělanej život, nebo byla lesba.

Jo, ale představ si, jak mizerný filmyby vznikaly, kdyby měly bejt realistický. KDYBY BYLY FILMY REALISTICKÉ ZATAŽENO, OBČAS TRAKAŘE Proč musejí pršet ananasy? STMÍVÁNÍ Vím, co jsi zač.Máš bledou kůži a sálá z tebe chlad. Nevycházíš na denní světlo. Řekni to nahlas.Řekni to.

Upír. Ne, jen hodně pařím World of Warcraft. Máma mi vždycky říkala,že z toho, jak se lidé obouvají, se dá vyčíst plno věcí. Kam mají namířeno,kde byli... Hej, to je moje bonboniéra! HOTEL PRO PSY Všude jsou psí *****!

HARRY POTTER A PRINC DVOJÍ KRVE - Jen si mě chyť!- Stůj, Voldemorte! Au! Mé anglické čajové sáčky! SÁM DOMA 2: ZTRACEN V NEW YORKU Uděláme takovou dohodu. Ty nám hodíš svou kameru a my ti nic neuděláme.

Tak jo. ODPOČÍVEJ V POKOJI, MARVE Chlapák volá Specklese,jsem tady. Chlapák Specklesovi,slyšíš mě? Odpověz mi, do háje! STRÁŽCI VZHŮRU DO OBLAK Mějte se, kluci!

Jo, takový filmy by asi stály za prd. Říkal jsem ti to. Musím jít pracovat. Prodávání použitejch kapesníkůMiley Cyrusový na eBayi, není práce! Ale je! RUSTMTJ-05 s TDF turbem? To je parádní kousek. Asi vidím problém...

Máš tu trochu povolené uzávěry. Panebože!Vážně se to může stát. Hele, myslíš,že bysme si někdy mohli... Překlad: BugHer0Časování: Oudžejwww.videacesky.cz Podle mě jsi upír.

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mě nejvíc dostali Watchmani... :D

220

Odpovědět

Fakt super. Hlavně Twilight a Forrest Gump. :D

243

Odpovědět

to morče z G-force bylo děsně roztomilý :D

232

Odpovědět

Charlie the drunk guinea pig.

230

Odpovědět

twilight :DDDD

210

Odpovědět

Víš co jsem ? JO! Řekni to nahlas ! Snehulák :D

233

Odpovědět

Nejvíc jsem nemohl z toho "Sám doma 2: Ztracen v New Yorku"

220

Odpovědět

ze začátku sem to přečet jako:kdyby byly filmy RASISTICKÉ

202

Odpovědět

aaime: Díky za upozornění. Opraveno.

190

Odpovědět

nezobrazuje se mi video :/

191

Odpovědět

Genialne! :D

190

Odpovědět

Ne, jen hodně pařím World of Warcraft! :-D

212

Odpovědět

"au, moje anglicke cajove sacky!" :D

241

Odpovědět

english tea bags :D:D LOL :D

221

Odpovědět

No bože Twilight bylo suprový :D:D

202

Odpovědět

Good:)

201

Další