WKUK - Je protizákonné říct...

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:624
Počet zobrazení:6 030
Několik videí od komediální skupiny The Whitest Kids U' Know tu už máme a po dlouhé době přinášíme další. Zajímalo vás někdy, za jakou větu vás mohou v USA zavřít do vězení? Zde vám to bude velmi názorně vysvětleno.

Přepis titulků

Ahoj, jsem Trevor Moore. Věděli jste, že je protizákonné říct: "Chci zabít prezidenta Spojených států amerických?" Je to protizákonné. Je na to federální zákon. Je to jedna z vět, které nesmíte říct. Ale já to teď mohl říct, protože jsem vám jen sdělil, že je protizákonné říct: "Chci zabít prezidenta Spojených států amerických."

Já to neříkám, jen vám říkám, že je to protizákonné říct. Je to něco jako služba veřejnosti. Říkám vám to, abyste náhodou nešli ven a neřekli něco takového. Ale co je zajímavé. Je velmi protizákonné říct: "Opravdu si myslím, že by někdo měl zabít prezidenta USA." To je protizákonné, ohromně protizákonné.

Velmi, velmi protizákonné. Ale není protizákonné říct: "Minometem." Protože je to samostatná věta. Je to neúplná věta, ale nemusí mít nic společného s předchozí větou. Je to naprosto v pořádku. Je to legální. Také jsem zjistil, že je neuvěřitelně protizákonné, extrémně protizákonné, jít do televize a říct něco jako: "Nejlepší místo k palbě z minometu na Bílý dům je ze střechy Rockefeller-Hewittovi budovy protože je minimálně hlídaná a má přímý výhled na prezidentovu ložnici."

Šíleně protizákonné. Příšerně, neuvěřitelně a šíleně protizákonné. Ještě více protizákonné je ukázat ilustrovaný nákres. Šíleně protizákonné.

Strašně, hrozivě protizákonné. Přijdou k vám domů uprostřed noci a zavřou vás. Extrémně protizákonné. Jediné, co je technicky legální říct, je: "Naše skupina se schází v pátek pod Brooklynským mostem a heslo je Sic semper tyrannis."

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chci zabít prezidenta USalfkdsgfklambgůlbm,.--§úúoůl

211

Odpovědět

Víc WKUK!!!!

220

Odpovědět

wtf

homer - za protistatni jednani te muzou zavrit i tady v cechach a vlastizradu ti daj i za to kdyz nabouras do klasuzovo limuziny

202

Odpovědět

Řekl bych že mezi komunistama a vládou USA je rozdíl jen v tom, že občani USA tu propagandu žerou. Je pravda že amíci dávaj o dost víc prostoru, ale co to je když vás můžou zatknout a odsoudit za "protiamerické jednání"? Mám ameriku rád, nemám nic proti lidem - ale mám velkej problém s jejich vládou

196

Odpovědět

Rád by som si pozrel " Drazí černoši ", avšak nefunguje :(

201

Odpovědět

Celou dobu to bylo jakože fajn ale ten konec mě dostal :D

190

Odpovědět

bohuzel po zverejneni tohoto videa se stal z nejakeho duvodu nezvstynm..... buh vi proc...

1811

Odpovědět

Co to znamená "nezvstynm"? Nějaké nové slovo? Nauč se psát..

1811

Odpovědět

+TvaMatkaKdyby jsi se nejmenoval TvaMatka tak bych tě za takovou prkotinu poslal někam ale ten nick k tomu komentáři sedí :D

180

Odpovědět

Super :D jen je to tajný heslo "Sic semper tyrannis" jen takovej detail :D

211

Odpovědět

Tohle je skvělý :D, hned jsem zkouknul jejich ostatní videa, ale mam pocit že tohle je po Byznysu jejich druhý nejvtipnější video tady :), ještě veselá třída velice pobavila.

193

Odpovědět

super, nevim co proti tomu mate...

213

Odpovědět

:D heheh.. To je dick :D super :)

212

Odpovědět

Myslím, že by mělo být extrémně nezákonné říkat na webu věty, které když řeknete, tak půjdete sedět...

1851