WKUK – Drazí černoši

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:461
Počet zobrazení:5 122

Tato krátká scénka nám ukáže trápení malého Dannyho Mattersona a jeho pokus s hledáním pomoci u černochů. P.S.: Pokud jste ještě neměli šanci si všimnout, tato skupina se vyznačuje drsným a občas rasistickým humorem. Koho takové věci urážejí, ať se radši nedívá.

Přepis titulků

Drazí černoši, Jmenuji se Danny Matterson. Je mi šest let a žiju ve West Planes v New Jersey. Dnes jsme se ve škole učili o otroctví a jak byli lidé na otroky zlí. Myslím, že to bylo zlé a jsem rád, že otroctví už není a černoši jsou svobodní. Je mi líto všeho, co běloši černochům udělali a doufám, že už kvůli tomu nejste smutní. S láskou Danny.

P.S. Mohli byste tatínkovi vrátit sekačku? Drahý Danny Mattersone, Zavři kurva hubu! Máme sto chutí ti jít nakopat prdel a prdele všech sráčů vod vás z West Planes v New Jersey. Vyser si voko s buznovinama typu "doufám, že už kvůli tomu nejste smutní" "Je mi líto všeho, co běloši udělali."

Hovna! Nemůžeš se vomluvit za čtyři sta zasranejch let plnejch útlaku! Byl to blbej školní projekt a tys čekal, že všechno bude eňo ňuňo? Estli tě zmerčíme, nakopem tě do prdele tak moc, že z tebe vylezou cukrátka! S pozdravem černoši. P.S. Srát na sekačku tvýho fotra. Už tu kravinu ani nemáme.

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opět funkční.

200

Odpovědět

tohle je trošku přehnaný, ale taky to není špatný, hlavně P.S.

182

Odpovědět

Kebyze som american a nejaky cernoch mi tam zacne vycitat co biely urobili jeho ludom, tak zoberiem celu svoju vyplatu, kupim letenku do afriky narvem mu ju do riti, strham z neho tie o 10 cisel vacsie veci, siltovku a topanky, dam mu bambus na vtaka a nech ide tatam do puste s ostepom... Neznasam toto na nich... Len znevazuju trapenie svojich predkov vdaka ktorym mozu zit v rozvinutej zemi, ktorej vyhody si uzivaju plnymi duskami a spravaju sa tam ako kreteni.

234

Odpovědět

hh naivita vs realita :D Díky za překlad

190

Odpovědět

s**t na sekačku tvýho fotra, už tu krávovinu ani nemáme :-DDDD s pozdravem, černoši :DDDD

211

Odpovědět

@Klerotik: Záleží na tom, jaký máš radši humor. Já osobně je stavím na stejnou úroveň, protože má obojí něco. A jinak děkuju. :)

200

Odpovědět

Nejsem si jistý, jestli je lepší CH nebo WKUK ... ale obojí je skvělé :-) PS: parádní překlad ;-)

190

Odpovědět

Paja: Proč něco vědět o sociálních poměrech v USA? Stačí si místo černochů dosadit cigány tady u nás a máš jasnou představu :D

192

Odpovědět

cha, tak toto mě dostalo, 10/10 :D :D :D

190

Odpovědět

Laydee - neni, jen je to asi špatně nahrany...

190

Odpovědět

Nejsem si jistej, ale neni v tom videu neco jako podprahová reklama? (v té části jak druhá strana reaguje na dopis) nevím proč ale jak to tam v tu dobu začalo skákat tak se mněě začalo dělat zle...

190

Odpovědět

P.S. Mohli byjste vrátit tatínkovi sekačku?
:D:D

200

Odpovědět

Prefektní! Ten kdod neví nic o sociálních poměrech v US to nepochopí :)

192

Odpovědět

Zas mi ten přehrávač nefrčí :-/

190

Odpovědět

taktiez mi unikla pointa :/

185

Další