WKUK - Call of Duty

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:380
Počet zobrazení:4 800

A máme tady další video od WKUK, tentokrát z prostředí hry Call of Duty.

Přepis titulků

Překlad: Prady Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz Čisto. Seskupit vedle mě! - Máme kontakt? - Jo... Dva cíle na západ od stodoly. Vypadá to na těžký kulomety a nějakou pěchotu. Kurva! Na stodole je sniper... Ještě že nás neviděl... - Blbý lamy! - Fajn, tady je plán. Na tři sejmeš toho snipera.

Dabears a já se postaráme o kulometčíky. - Posloucháš? - Mami! - Dabearsi! - Mami, uděláš mi sendvič? Dabearsi, drž hubu! - Já nevím... Arašídový máslo a džem! - Kurva drát, Dabearsi! - Co? - Drž hubu a konečně hraj! - Jen říkám mámě, aby mi udělala sendvič. - Nám je to jedno. Na tři sundáme ty kulometčíky u stodoly. - Nevidím je!

- Použij radar! - Nemiř na nás! - Ne, támhle... - Vezmu to! - Vezmeš co? - Haló? - Panebože, polož ten telefon! Mami! Telefon! - Volá paní McLoughlinová! - Bože! Co? Ne! Ne!

Ne, mami! - Vždyť jsem tam ani nebyl! - Vypni si mikrofon! Vždyť jsem tam ani nebyl! - Panebože, mami! - Dabearsi, vypni si mikrofon! Panebože! Vždyť jsem tam ani nebyl! - Caleb je lhář! - Vypni ten zasranej mikrofon! Mami, tohle mi děláš vždycky!

- Mami, tohle mi děláš vždycky! - To ne, seru na to... - Ty to vypínáš? - Ne, jdu na jinou mapu... Ty vole... Kurva, chlape... Chlapi? Chlapi?

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nuda...

184

Odpovědět

Video opět funkční.

181

Odpovědět

preco mi to nejde??

180

Odpovědět

Siki k***a velkej sofťák tak pozná co maj v rukách ne xD

180

Odpovědět

Siki mas pravdu uplne stejne vsichni delaj chytry an ani nevedej co drzej v ruce

190

Odpovědět

Demence některých jedinců je opravdu vysoká když to tady tak čtu ... Jde tu jen o vtip na výstroj a název kašlete. CoD je jedna z těch co zná opravdu každý tak asi proto ne ? ..... příště si ty komenty typu "WTF dyt tohle není COD" atp odpuste... jinak většina z vás ani neví co mají v ruce natož za výstroj a jen tady dělá strašně chytrý :D to mě nejvíc vyndavá xD

190

Odpovědět

JJ nerozhoduje grafika, ale hratelnost CoD2 jde, ale Wolfenstein ET jina darda:-)

180

Odpovědět

To |-|: to je každýho názor jaká je to hra. Singelplayer je furt stejnej, nemusíš přemýšlet, ale jen střílet a děj je celkem o ničem. V multiplayeru jsem se pěkně pobavil, když jsem konečně mohl taktizovat. Ale takový CoD je a stímhle ho lidi hrají.

181

Odpovědět

CoD je hra nahovno....
Ale tohle video je výborné

185

Odpovědět

To Zantur: Tim jsem si chtel jenom tak zajoukovat, protoze ty jsi taky joukoval v tvem predeslem prizpevku, napsal jsi neco jako ,,ale někteří z vás chytráků to zřejmě nepochopili…" ;)

180

Odpovědět

To hypo: Tím si chtěl říct co ? Nebo si jenom tak napsal tuhle reakci aby sis připadal nějak zajímavý ?

180

Odpovědět

Pro všechny "idioty", Call of duty má taky řežim online hry. Tam se to může stát. Jestli nadáváte na výzbroj a výstroj tak AUG M16 a Brokovnice ve hře jsou (pokud vím tak v CoDMW2) a ty ACU do města US army používá. Znám lidi z Airsoftu co to berou do lesa a co když je ta mapa ve městě s parkem???? Jinak video má spíš zaujmout humorem, než detaily výstroje.

190

Odpovědět

To Zantur: Tjn to je tak promyslenej a tezce pochopitelnej humor, az se mi z neho zavarily mozkovy zavity ;)

180

Odpovědět

omg , nadpis CoD to má proto , protoze je to amatérský , a nekdo ani jinou FPS hru nez cod nezná , na obleky a prostředí se kašle , jde tam o ten vtip , co by se stalo , kdyby bylo CoD reálné...

180

Odpovědět

Proč tu proboha řešíte zbraně ? To co mají v ruce, jsou buď nějaké napodobeniny nebo pravděpodobněji airsoftky, které používají v reálu při airsoftu. Proč by si teda sháněli nějaké autentické zbraně kvůli jednomu amatérskému videu ?? Hlavní pointa je v tom co dělá ten ichtyl uprostřed, ale někteří z vás chytráků to zřejmě nepochopili...

190

Další