Hromadění věcí ve Skyrimu

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:615
Počet zobrazení:9 380

Pokud jste hráli Skyrim, jistě jste během hraní nasbírali řádné množství předmětů. Ale jak v tomto skeči od College Humor uvidíte, mohlo by to vést i k mnoha problémům.

Přepis titulků

HROMADITELÉ Já jsem Glarthir, jsem bosmerský zloděj. Jsem také zemanem Bílého průsmyku. Město Bílý průsmyk vyhrožuje, že Glarthira vystěhuje. Jsem nordský válečník a pomůžu Glarthirovi uklidit a snad i zachránit Domov vánku. No teda... Tohle je... - To je spousta věcí. - To je kořist. - Je to kořist.

- Kde jsi ji vzal? Obral jsem spoustu mrtvol. Glarthirova pomocnice Lydia mu dala ultimátum. Buď to tu uklidí, nebo odejde. Jsem jeho meč a štít. Ale v téhle špíně už nedokážu žít. K čemu máš tolik dračích kostí? To je na brnění. - Ty jsi kovář?

- Ne. Kniha o Drakorozeném. Tu si brzy přečtu. Je to něco o dracích a dohodě s nimi. No jasně. Co tu máme dál? Vilná argonianská služebná. Pod hromadou šípů a luků učinil Yggdrasil šokující odhalení. To je jen hromada výkalů. Hodí se na lektvary.

Ale jo, asi je to odporný. Maso ze škeblí musí být v chladu. Co vlastně chceš dělat s tím vším zelím? No dobře. Sbírá se mi hůř, protože jsem v módu třetí osoby. Ani se nesnažíš. Jsem v módu třetí osoby! Přítomnost Lydie vrhá Glarthira do obsesivní spirály.

Co to děláš? Potřebuju je, kdybych chtěl někdy bojovat s dvěma meči. - Už to nezvládám. - Nedokážu to. - Nech je být! - Nevyhazuj je! Vypni to, nedokážu to! Yggdrasill chce, aby se Glarthir ponořil hlouběji. - Musíš spolupracovat. - No dobře, takže... Tohle si musím nechat, kdybych objevil přeměnu na zlato.

Tohle si nechám, protože to očaruju. Až si zvýším schopnosti v očarování. Tyhle budou mít jednou velkou cenu. Hádám, že můžu odhodit... Tohle! Mám z toho špatný pocit. Promiň, ale to já jsem zemanem Bílého průsmyku! Yggdrasil odvedl Lydii pryč a promluvil si s ní o Glarthirovi.

Netušila jsem, do čeho jdu, kdy mě donutil mu sloužit. Potřebuje tě, Lydio. Přísahala jsem, že ponesu jeho břemeno. Městský hygienik navštívil Domov vánku a rozhodoval o jeho vhodnosti k životu. Býval jsem dobrodruhem jako ty, ale pak jsem... Bože... ...si udělal kurz veřejného zdraví. Udělal jsem si kurz veřejného zdraví.

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

XD Já měl drahokamy v kýblech po místnosti, a hromadu dalšího bordelu okolo.

00

Odpovědět

to je dobry , to jeste nevidel muj barak ve skyrimu nebo falloutu 3/nw ...jinak tady se veci daji aspon nejak ukladat/vystavovat ...v morru si to musel hromadit na sebe (1 knizku za druhou )

00

Odpovědět

Špatně jste přeložili slovo "housecarl". V češtině je to "huskarl" a každý, kdo se dostal přes devátou třídu by to měl vědět...

019

Odpovědět

Už jsem se lekl, že dostal šípem do kolena ! :)

520

Odpovědět

I used to be an adventurer like you, but than i took a night class... to dokonale zabilo :-)

190

Odpovědět

Skyrim jsem nehrál, ale jednou jsem u své babičky viděl jeden díl toho pořadu, ve kterém příjde někdo uklízet podobný bordel. Jako parodie na ten pořad (který mi připadal jako naprostá pitomost, ale proti gustu...) to funguje bezvadně.

221

Odpovědět

Súhlasím s chalanom dole.... To akože všetci hrajú skrym, či ktorý k***t ?
už sa nebudem ani rozčulovať... scrym... nech ti nejebe

677

Odpovědět

Dufam, ze Zlopan zalozi skolu na trollovanie, lebo toto je pod uroven :D :D

780

Odpovědět

Za tento nick musí psát několik lidí nebo ten člověk má nějaký druh bipolární poruchy.
Jeden den napíše rozumný názor, který má hlavu a patu, den na to napíše nějakou zmatenou trollující kravinu.

320

Odpovědět

nejvic me dostalo kdyz sem hral poprvy skyrim a nemel sem dum vanku a nemel sem kam dat veci, tak sem je hodil na zem pred barak, ze se pro ne jednoho dne vratim a behem vteriny tam prisel nakej vidlak a ptal se me jesi si to muze vzit, ze by se mu to mohlo hodit kdyz ne me :D

631

Odpovědět

A diel TES na tento tyzden nemame ? :D

354

Odpovědět

TES už se myslím nepřekládá.

154

Odpovědět

Už to nepřekládají, protože byla malá sledovanost.

68

Odpovědět

+fallangaSakra to byl jeden z mých nejoblíbenějších. zvlášť ten nový styl animací a nový vypravěč.

710

Odpovědět

Můj problém u všech RPG. S láskou vzpomínám na neomezený inventář v Gothicu :D
Jinak ty věty jsou dost přesný: "Tohle jednou určitě použiju" "Co kdybych jednou bojoval s…" "Tuhle knihu si určitě zítra přečtu" :D

1270

Odpovědět

Přesně. Zlatý Gothic. Nevím proč musí poslední dobou ve hrách být všechno co možná nejvíc realistický. To už bude za chvíli fakt lepší jít ven protože nepoznáš rozdíl...

41

Odpovědět

Skyrim nehraju ale mám uplně stejnej problém s hromaděním věcí ve falloutu :D

540

Odpovědět

To víš, hra od Bethesdy se nezapře :D v New Vegas je ten systém úplně stejnej sou to moc totožný hry :D ... v New Vegas se ale většina těch věcí aspoň dá nějak použít pokud máte všechny DLC.

370

Odpovědět

Nic v zlom, ale vsetky tieto videa, co sa tykaju Skyrimu a celkovo TES su uplne zbytocne a nezaujimave, som si isty, ze by sa za ne dala najst ovela lepsia nahrada, ktoru by ocenilo isto viac ludi :-))

24158

Odpovědět

Jo tak tu hru vystihli přesně.
Já měl kvůli tomu nejraději dům v Riftenu, ten měl velký sklep.
Jinak podobným neduhem trpí i TESO.

451

Odpovědět

Jeden dům v Amstettenu měl taky dost veliký sklep. :D

210

Odpovědět

+LOYFme stacila jedna komoda.

170

Odpovědět

Všecko sem narval do truhly k děckám do pokoje

190