WKUK - Vodní balónky

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:439
Počet zobrazení:5 094

Další skeč od The Whitest Kids U'Know, tentokrát z prostředí Divokého západu. Mladý obchodník přináší jednomu americkému městečku nový způsob zábavy.

Přepis titulků

Překlad: ScreaMaker Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz J. P. BARGER A SYN PRODEJNÍ STÁNEK - Prodáváte součástky na koně? - Ne, pane, to neprodávám. Tak co prodáváte? Jsem moc rád, že se ptáte. Jsem tu přímo z Carson City. Byl jsem na cestě celé dva dny, abych roznesl zprávu o úžasném novém vynálezu, který dozajista převrátí starý západ vzhůru nohama. Tak ven s tím, prcku.

Nemám na to celej den. Tamhle mám rozbitýho koně. Muž několika slov. To se mi líbí. Takže k věci. Rozhlédněte se po městě. Co tu podle vás chybí? Starýmu Jimovi minulej tejden ustřelil bradu ten opilej Číňan. Ne, brady opravdu neprodávám. Podívejte se okolo. Co tu podle vás chybí? Asi... nějaká stabilní vláda? Právo tu nefunguje od doby, co odprásk ten opilej Číňan šerifa Jenkinse. Ne! Tomuhle městu chybí radost! Rád-dost?

Štěstí, dětské nadšení. Pokračuj. Přivezl jsem výrobek, který přináší lehkovážný a bezstarostný způsob zábavy. Představuji vám vodní balónek. Vodní balónek? Řekněte, pane, kdy jste se naposledy nahlas smál? Bože, to muselo bejt předtim, než mi ta horečka vzala mýho malýho... - Vezmu si jich pět.

- Pět balónků už se nese. Co to sakra? Prodáváte vodní silonky? Vodní balónky. Ano. Musím vyrovnat skóre. Dejte mi jich deset. Tak jo, ty jeden podrazáku! Ty zmrde! Chytej! Hej!

Co jsem ti udělal? Potřebuju váš největší vodní bonbónek. Obávám se, že je mám jen v jedné velikosti. Tak to musím poctít návštěvou toho opilýho Číňana. Chci srovnat skóre. Počkejte chvilku. Mám tu něco, co by vám mohlo pomoct to skóre srovnat. Vodní žížala. A to je jako vodní balónek? Co to sakra? Je to trochu jiné než balónek.

Namočíte to a šviháte tím lidi. - Musíme se vyrovnat! - Vezmu si dvě. Nazdárek, Bille. - Potřebuju další balónky. - Užil jste si první sadu? Velice, pane. Fungujou i s močí? Řekl bych, že ano. Kapalina jako kapalina. Jste zpět nějak brzy. To byla moje moč!

- Prodáváte kulky? - Jistěže. Chmurným faktem je, že během celého období, ve kterém se tento skeč odehrává, bylo otroctví legální. - A černochy? - Zrovna dnes mi přišla nová várka. Vidíte?

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opět funkční.

190

Odpovědět

hlásí mi to error

180

Odpovědět

Nazdárek, Bille... tak to to zabilo xD xD fakt povedený =D

180

Odpovědět

ten se tam hodí.. směje se jak kůň!!

180

Odpovědět

Tohle je prostě parádní .. :-D

180

Odpovědět

ten jeho kukuč v 3:55 ... zabil :D

180

Odpovědět

úžasný, úžasný humor!!!!:-D 10/10

180

Odpovědět

Tak tohle video mě nehorázně rozsekalo :D :D ;D to byla moje moč ! :D

180

Odpovědět

poslední proslov : - A černochy ?
- Zrovna dnes mi přišla nová várka.

180

Odpovědět

Jo mě taky nejde přehrát ten poslední proslov... šup sem s ním jinak video je to luxusní :)

180

Odpovědět

Může mi někdo prosím napsat ten poslední proslov? Nejde mi přehrát...

180

Odpovědět

Co takhle... vodní baronky? :D

180

Odpovědět

Tohle mě vždycky bavilo :D

180

Odpovědět

Já bych dal Vodní bradavky... .:D

180

Odpovědět

Batrachus: Klidně rejpni. ScreaMaker tam měl vodní silonky. Nicméně water baloons a water boobs taky nezní až tak podobně. U toho druhýho to je už jiná.

EDIT: Už jsem to tam vrátil. Asi je to lepší.

180

Další