WKUK - Nový taťka

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:414
Počet zobrazení:5 392

Poučná písnička od Whitest Kids U' Know, která nás naučí, co může člověk udělat, aby měl lepší rodiče.

Přepis titulků

Ahoj, děcka. Koukám, že máte blbou náladu. Rodiče vám říkají, co máte dělat. Táta vás nutí si uklízet a chodit spát. Místo hraní her a koukání na televizi máte dělat úkoly. A já vím, že vás to štve a jste plní vzteku, ale já vám řeknu tajemství, kéž bych ho znal ve vašem věku. Příště, až se naštveš a budeš mu to chtít vrátit, prostě řekni učitelce, že si táta rád hraje s tvým náčiním.

A můžeš mít nového taťku, mít nového taťku. Policie odveze toho starého pryč ve svém autě. Můžeš mít nového taťku, mít nového taťku. Zůstat dlouho vzhůru, flákat se a zapálit si jointa. Můžeš mít nového taťku, mít nového taťku. Za pár měsíců nejspíš budeš mít nového taťku. Mít nového taťku. Za pár měsíců nejspíš budeš mít nového taťku.

Na malou chvíli bude tvůj nový taťka v pohodě. Bude ti kupovat věci a snažit se s tebou sblížit. Nechá tě jíst sladkosti a hrát videohry. Ale tví kamarádi ze školy si budou myslet, že je trapný. Nemůžeš nechat kámoše, aby se posmívali tvému tátovi. A tak či tak, tenhle není tak špatný. Ale říkáš si, že bys to mohl zkusit znovu. Vyfoť se nahý a fotky mu dej do šuplíku na ponožky.

A můžeš mít nového taťku, mít nového taťku. Zůstat dlouho vzhůru, flákat se a zapálit si jointa. A můžeš mít nového taťku, mít nového taťku. Policie odveze toho starého pryč ve svém autě. Můžeš mít nového taťku, mít nového taťku. Za pár měsíců nejspíš budeš mít nového taťku. Mít nového taťku. Za pár měsíců nejspíš budeš mít nového taťku.

Máma si bude říkat, co je to s ní. Proč ji přitahují jenom perverzáci? Zhroutí se a bude pořád brečet. A po nějaké době ji vezmou do blázince. A budeš mít novou mamku, mít novou mamku. Nového bratra a sestru, nový dům a novou mamku. Mít novou mamku. Nového bratra a sestru, nový dům a novou mamku.

Mít novou mamku, mít nového taťku. Zůstat dlouho vzhůru, flákat se a zapálit si jointa. Můžeš mít nového taťku, mít nového taťku. Policie odveze toho starého pryč ve svém autě. Můžeš mít nového taťku, mít novou mamku. Nového bratra a sestru, nový dům a novou mamku. Mít novou mamku, mít nového taťku. Zůstat dlouho vzhůru, flákat se a zapálit si jointa.

Můžeš mít nového taťku, mít nového taťku. Za pár měsíců nejspíš budeš mít nového taťku. Překlad: ScreaMaker www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opět funkční.

190

Odpovědět

nejde :)

180

Odpovědět

podle mě to je docela nebezpečný video...co když to nějaký dítě bude brát vážně a vezme si z to příkla :D

211

Odpovědět

nic moc

183

Odpovědět

Ten zpěv je docela nic moc ale mě se to líbí...prostě sranda :D

200

Odpovědět

Tohle je po dlouhé době první video co se mi moc nelíbilo... :/

193

Odpovědět

nuuuudaaaa.....

192

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=pOazlzdEw1k mohl bych poprosit o přeložení tohoto klipu, hudba zní příjemně a rád bych veděl o čem zpívaj. Díky;);)

180

Odpovědět

Jo White Kids You Know jsou nejlepší. Dejte sem třeba Grape Fruit nebo tak něco.

190

Odpovědět

Hmm to zkusímxD

190

Odpovědět

dobrej nápad

180

Odpovědět

Perfektní :D

180

Odpovědět

Poučný :D :D

180

Odpovědět

To už bylo v South Parku!!!

190

Odpovědět

xD hodně dobré :)

180

Další