X Factor - Danyl Johnson

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:423
Počet zobrazení:6 112

Tento 27letý učitel je dalším z talentů britské soutěže X Factor. Publikum si získal hned při prvním vystoupení trošku upravenou písní With a Little Help from My Friends od Beatles.

Přepis titulků

Co bys udělal, kdybych zpíval falešně? Vstal bys a opustil bys mě? Věnujte mi sluch a já vám zazpívám píseň. A budu se snažit zpívat v rytmu. - Řekl bych, že... - Zvládnu to s malou pomocí mých přátel. - Víš jak se cítím. - Zvládnu to s malou pomocí mých přátel. - Já to zvládnu. - Zvládnu to s malou pomocí mých přátel. Já to zvládnu.

Co si počnu, když má láska odejde? Bojíš se být sám? Ne, ne. A jak se cítím na konci dne? Jsi smutný, protože jsi sám? - Ale pořád se cítím dobře. - Zvládnu to s malou pomocí mých přátel. - Jo, cítím, cítím. - Zvládnu to s malou pomocí mých přátel. - Ne, zvládnu to.

- Zvládnu to s malou pomocí mých přátel. Potřebuji někoho milovat. Potřebuješ někoho? Potřebuji jen nějakou, ne jen lecjakou. Potřebuji tebe a tebe a tebe! Zvládnu to s malou pomocí mých přátel. - Zvládnu to. - Zvládnu to s malou pomocí mých přátel. - Potřebuju to zvládnout. - Zvládnu to s malou pomocí mých přátel. - Potřebuji své přátele, no tak.

- Zvládnu to s malou pomocí mých přátel. Stačilo by. Když to zazpíváš takhle, je to naprosto dokonalé představení.. Je to tak vzrušující sedět za tímto stolem. Moc to pro mě znamená Dannii, děkuji. Danyle, děkuji bohu, že jsi sem dnes přišel. Děti budou velmi hrdé. Fantastické. Jsi rozený umělec a z fleku bych tě zařadila do mé kategorie.

Dobrá, Danyle. Tohle dělám... kolik let... osm, devět? Dobrá, Danyle, tohle bylo... jednoznačně... nejlepší první vystoupení, co jsem kdy slyšel. Dannii, ano nebo ne? Víte co? Teď je tu pár lidí, co by se kvůli tobě vrátili do školy. Ano.

Díky, Danni. Danyle, na milion procent ano. Děkuji mnohokrát. Na dva miliony procent ano. Díky, Cheryl, díky. Dobrá, za celý Londýn, jedno velké ano. Překlad: Zikato www.videacesky.cz

Komentáře (53)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opět funkční.

182

Odpovědět

nefunguje

180

Odpovědět

video mi nejde nacist :-(

180

Odpovědět

Čumím ja vyvoraná myš, ale ne kvůli jemu (on je vybornej to souhlasím) ale kvůli Vám odborníkům přes zpěv a show. Tak 98% z Vás se tím živý ne? Takhle rozebrat celou situaci do posledního detailu z 4minutového videa. Klobouk dolů. Já k videu řeknu jen že je dobrej, ale inteligentní názory nechávám Vám a politikům.

180

Odpovědět

Show by měla pomáhat jen ve chvíli, kdy je zpěv tak dobrý, že už je neporovnatelné, který je lepší. (stává se to subjektivní záležitostí) Když je tak dobrý, že zpívá v opeře, tak je to zase tak fyzicky náročné, že přitom můžou dělat show jenom opravdu MIMOŘÁDNÍ talenti. Každopádně bych nestavěl show jako prioritní, ale tady to bylo tak působivé, že je to skoro neopakovatelné (atmosféra plná očekávání, překvapení z bezchybnosti vystoupení jakéhosi amatéra, preciznost) stejné to bylo když Martin Chodúr zpíval Feeling good, pohyboval se s takovou ladností a přirozeností jako kdyby se narodil na podiu, ale taková maličkost nezaujme člověka u profláknutého zpěváka, tam už se to čeká.

180

Odpovědět

hej cože... takovej krásnej a ještě dokonale zpívá, no toto :)

180

Odpovědět

na otázky proč lidi začali jásat skoro předtim než začal spívat...je to učitel, šli se na něj podívat studenti...to je pochopitelný snad ne? Sotva tam někde budou mít napsáno aplaus u takovejhle soutěže....

180

Odpovědět

Možná už to u některých videí tady zaznělo, ale nevíte prosimvás která píseň hraje jako podklad u hodnoceni poroty? O.o Díky :)

180

Odpovědět

Bych si ho dokázal představit jako zpívajícího kazatele :D Skoro, jak když z něčeho takového čerpal....Díky za překlad

180

Odpovědět

Nádherné... Fakt borec!

180

Odpovědět

Ondřej Vašíček: Ty bys asi moc velkou kariéru neudělal. Koncert je vždycky o projevu skupiny/zpěváka. Když nejde o ty největší hvězdy (u kterých ti stačí jenom to, že je vůbec vidíš a vydržel bys na ně hledět hodiny), tak s nějakým pohupováním by si publikum nikdo dlouho neudržel.

180

Odpovědět

gunner: na to, jakej máš nick, si položil fakt debilní otázku. nehledě na to, že dneska už existuje něco jako google, žeo...

180

Odpovědět


Odpovědět

Ještě jedna věc - on rozhodně nezpíval "Vstal bys a opustil mě", ale spíš "Vstala bys a opustila mě". Samozřejmě to nikdy nebudeme vědět jistě, ale pochybuji, že ta písnička byla určena někomu mužského pohlaví... Spíš těm dvěma porotkyním, které se tam z něj málem udělaly ;)

180

Odpovědět

Co dodat - profesionální výkon. Je vidět, že ten chlápek nevystupuje poprvé, protože takovouhle práci s publikem jsem viděl jen u zkušených matadorů jako je třeba Robbie Williams. Na druhou stranu již zmíněná odezva publika už od prvních tónů dokazuje buďto naprostou debilitu američanů, nebo rozsvícený nápis "aplaus".

Jo a Ondřej Vašíček asi nikdy nebyl na koncertě, protože dobře zazpívat písničku je tam marginální problém. Kdo chce dobře zazpívanou písničku, pustí si ji ze záznamu. Kdo chce šou, jde na koncert.

180

Další