Ylvis - Inteligentní výtah #2

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:764
Počet zobrazení:10 737
Je tu další video o inteligentním výtahu, který hosty hotelu příliš nepotěší.

Přepis titulků

Vítejte v tomto hlasově ovládaném výtahu. - Prosím, vyberte patro. - Sedmnáct. - Sedmnáct. - Sedm! - Sedm, sedm, sedmnáct. - Sieben. - Sedm. - Sedm. Sieben. - Jedna, dvě, tři, čtyři... - Jedna, dvě, tři, čtyři... - Pět, šest, sedm. - Pět, šest, sedm, vybráno. Jedeme do pater jedna, dvě, tři, čtyři, pět, šest a sedm.

- Sedm. - Sedm. Vítejte v hlasově ovládaném výtahu. Prosím, vyslovte patro. - Jedenáct. - Jedenáct vybráno. Prosím, otevřete dveře. Abyste otevřeli dveře výtahu, použijte gesta rukou. Děkujeme, že jste cestovali inteligentním výtahem. - Vyslovte vybrané patro. - Jedenáct. Můžete si vybrat mezi normálním výtahem a kvízovým výtahem.

Normální výtah. Vybrán kvízový výtah. Nacházíte se v kvízovém výtahu. Abyste se dostala do svého patra, musíte správně odpovědět na 10 otázek. To bude trvat věčnost. Kolik litrů se vejde do amerického galonu? To ne! Panebože. Nevím.

Dvacet pět. Dvacet pět je dobrý tip, ale špatná odpověď. Jak se z toho dostanu ven? Vítejte v hlasově ovládaném výtahu. Aby vás zavezl do vaše pokoje, řekněte: "Pokoj." Pokoj. Nyní vás odvezeme do devátého patra. V devátém patře budete bezplatně vyfocen. Další otázka.

Kolik má metr milimetrů? Dobře, centimetr má 10 milimetrů, a těch je sto, takže tisíc. - Tisíc je správně. - Ano! Gratulujeme, jedeme do dalšího patra. Další otázka. Kolik liber je jeden kilogram? Ale ne... Nespala jsem asi 20 hodin a vy se mě ptáte na takové otázky. - Dvacet.

- Vracíme se do druhého patra. Panebože! - Spěcháte? - Ano. Pro první patro řekněte: "Jedna." Pro druhé patro řekněte: "Dva." Pro třetí patro řekněte: "Tři." Pro čtvrté patro řekněte: "Čtyři." Pro páté patro řekněte: "Pět." Pro šesté patro řekněte: "Šest." Pro sedmé patro řekněte: "Sedm." Pro osm patro řekněte: "Osm." Pro deváté patro řekněte: "Devět." Pro desáté patro řekněte: "Deset." Pro jedenácté patro řekněte: "Jedenáct."

Pro dvanácté patro řekněte: "Dvanáct." Nespala jsem a nedokážu odpovídat na otázky o decimetrech, kilometrech a podobně. Proč se mě nezeptáte na věk nebo něco takového? - Jaký je váš věk nebo něco takového? - Skvělé! Skvěle, je mi 38. - 38 je správně. - Správná odpověď. - Jedeme do 11. patra. - Paráda! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mithrile, já tě žeru. :D

10

Odpovědět

Nechci otravovat, ale nechtělo by se vám přeložit Norges Herligste? :)

60

Odpovědět

Tohle je taky chut ten vytah :-)
http://www.youtube.com/watch?v=jspAT7rnxLI

01

Odpovědět

Nechápu proč tam tak hysterčí že si kychnul a otevřel se vytah? :D

10

Odpovědět

Blbost. Jsou dvě věci, o kterých bude ženská vždycky lhát: věk a váha. :D

91

Odpovědět

Nicméně pokud řekne víc než na kolik vypadá tak nelže :D

571

Odpovědět

Na 38 vypadá dost dobře. :D

912

Odpovědět

Páči sa mi ten kvízový výťah :D Poďla hesla kto nemá v hlave ma v nohách :D

621

Odpovědět

Oveľa kreatívnejšie ako ako epizóda predtým. Pobavilo.

261

Odpovědět

Poker face u focení je k nezaplacení :D.

3060

Odpovědět

Tak trochu sem na konci čekal že se jí zeptaj na její míry :)

612

Odpovědět

Já čekal to, že jí odpoví "špatně" a svezou ji do podzemních garáží.

770

Odpovědět

Chtěl jsem sem napsat nejlepší hlášku, ale tohle video je celý absolutně PERFEKTNÍ :D

878