Zac Brown Band - Colder Weather

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:138
Počet zobrazení:4 086

Kapela Zac Brown Band vznikla v roce 2002, svoje první album vydala roku 2004, ale slavnou se stala až v roce 2008 díky songu Chicken Fried. Od té doby kariéra členů skupiny strmě roste. Již sedmkrát byli nominováni na Grammy (dvakrát vyhráli) a jsou držiteli ocenění od Country Music Association, CMT nebo Academy of Country Music. Členové kapely jsou Zac Brown (zpěv, kytara), Jimmy De Martini (zpěv, housle), John Driskell Hopkins (zpěv, kytara), Coy Bowles (kytara, klávesy), Chris Fryar (bicí) a Clay Cook (zpěv, kytara, klávesy, mandolína, steel kytara). O písničku Colder Weather si už pár z vás psalo, tak snad vám udělám radost tímto songem, za který je Zac Brown Band letos nominována na 4 ceny.

Přepis titulků

Colorado by vyměnila, jen kdyby ji vzal s sebou. Zavřela dveře, aby se dovnitř nedostala zima. A uvažuje, jestli je její láska dost silná na to, aby ho donutila zůstat. Odpovědí jí byla koncová světla auta, která svítila do okenního skla. Řekl: "Chci tě zase vidět, ale trčím ve špatným počasí. Možná to zítra bude lepší.

Můžu ti zavolat pak?" Řekla: "Ty jsi tulák a nikdy jiný nebudeš. Může za to tvoje cikánská duše a k odchodu už jsi se narodil." V občerstvení na odpočívadle kamionů za Lincolnem, noc byla černá jako káva, kterou pil. A v očích servírky viděl tu stejnou záři, vzpomněl si na Colorado a na dívku, kterou tam zanechal.

Řekl: "Chci tě zase vidět, ale trčím ve špatným počasí. Možná to zítra bude lepší. Můžu ti zavolat pak?" Řekla: "Ty jsi tulák a nikdy jiný nebudeš. Může za to tvoje cikánská duše a k odchodu už ses narodil."

"K odchodu už ses narodil." "No, je to klikatá cesta, když žiješ ve ztrátech a nálezech. Ty miluješ, já utíkám. A chodíme stále v kruzích. A miluju tě, ale opustím tě. Nechci tě, ale potřebuju tě. Víš, že jsi to ty, co mě volá zpátky sem, zlato."

"Chci tě zase vidět, ale trčím ve špatným počasí. Možná to zítra bude lepší. Můžu ti zavolat pak?" "Protože já jsem tulák a nikdy už jiný nebudu. Může za to moje cikánská duše a k odchodu už jsem se narodil."

"K odchodu už jsem se narodil." "Když zavřu oči, tak tě vidím. Nehledě na to, kde jsem. Cítím tvůj parfém skrze tyhle šeptající borovice." "Jsem zase s tvým duchem, škoda toho počasí, ale vím, že brzy budeme spolu. A už se nemůžu dočkat.

Už se nemůžu dočkat..." Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem si řikal "a to bude zase cajdák" a von sice je,ale krásnej. Colder weather teď začíná i nám a takněják se to tématicky hodí. I na mě dopadla toršku colder nálada a když neni venku pěkně, poslcuaht cajdáky je krásný :) A ještě jedna věc. Tahle píseň mě vrátila na začátek. Někam na začátek,kdy jsem začínal na radiu Route 66 objevovat country. Moc krásnej a příjmenej pocit a výborná písniča pro nadcházející zimu!

180

Odpovědět

Opravdu nádherná písnička :)

180

Odpovědět

Vďaka VideaČesky som začal počúvať country....perfektná pesnička...len tak ďalej... :-)

180

Odpovědět

skvelý výber pesničky... Country je perfektné ;-)

181

Odpovědět

hrozne super song. thank ya budyy

180

Odpovědět

Ahoj, když děláš ty country, tak Johny Cash dělal taky i country, nechce někdo přeložit pro ostatní tohle? http://www.youtube.com/watch?v=JLjskiusfMo&feature=related

180

Odpovědět

Skvělý výběr Cheyenee, jako vždycky :-)

180

Odpovědět

Krása ;)

180

Odpovědět

Dekuju..... je krasna hned jsem si ji musela stahnout:)

180

Odpovědět

Nádherná písnička. 10/10. Díky moc za překlad :-) na ten jsem se hodně těšil :-)

180