Zákaznický servis v obchodě s mobily

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:527
Počet zobrazení:10 960

Tak vám po (velice) dlouhé době přináším video, které je prakticky pokračováním videa Potřebujete upgrade. Znovu v něm uvidíme stejně arogantního chlápka za pokladnou i se svým neméně arogantním a flákačským šéfem. Tentokrát bude mít tu čest seznámit se s nimi zákaznice, která chce nový telefon.

 

Přepis titulků

Zdravím. Co? Chci nový telefon. A to chcete medaili? Pracujete tady, ne? Jo, ale nechci. Každopádně, nemohl byste mi něco říct o nějakých telefonech, prosím? Dobře.

Vidíte támhleten? To... je telefon. A tohle je další, další, další a jiný. A tohle je další telefon. Já vím, ale zajímaly by mě detaily. Jsem tu teprve měsíc. Nazdar, kámo! Ty hovado!

Co? Telefony. Co třeba tenhle? Co tenhle telefon umí? Dobrá, co tenhle telefon umí... Vidíte ty tlačítka? Těmi se volá. A tuhle dírku? Tudy se dostanou slova z úst do telefonu a do nebe. Tak tohle tenhle telefon umí.

Dobrá, ráda bych viděla vašeho vedoucího, prosím. Šéfe! Zákaznice vás chce vidět. Šéfe! Nechce odejít! Vydržte, vydržte, vydržte, vydržte, vydržte, vydržte, vydržte, vydržte. Vydržte, vydržte, vydržte, vydržte, vydržte, vydržte, vydržte, vydržte. Podívejte se na sebe.

Klasika! Takže, jak vám mohu pomoci? - Chtěla jsem nějaké informace. - Jo? - Váš kolega... - Ne, neslyším. - Ohledně základních funkcí... - Promiňte, ztrácíte se mi. - na telefonech. - Ne, neslyším vás. - Cože? - Pokud mě slyšíte, zavolejte později. Ještě neodešla.

Překlad: Tearon Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dejve ale ten upgrade je fakt hrubej :D

181

Odpovědět

Fanush, Mofat>
vsak ten uz je tu davno pod nazvem "Potrebujete upgrade" ;-)

180

Odpovědět

Jo on je ještě jeden kdy do toho krámu přijde se starým telefonem ... ten je lepší ... =D

182

Odpovědět

Dobry :-)

180

Odpovědět

mofat: Nahoď odkaz. ;-)

180

Odpovědět

Super viděl jsem na youtoubečku ještě jeden díl, bylo by možné???

181

Odpovědět

Jozef ty budes mit asi trochu problemy s chapavosti ,, to uz je minimalne druhy videjko u kteryho jsi nepochopil ze je to nahrane ,, pritom by to poznala i moje ponozka. jinak video cool :o) 9/10

180

Odpovědět

Jozef: to neni zadna skryta kamera, to je for fun video :D tak se u toho tak nerozciluj :))

180

Odpovědět

Nikdy jsem neviděl takovýho blbýho prodavače, z fleku by dostal padáka a neschopný šéf taky! Já být jí, tal bych to tak nenechal a šel si stěžovat, klidně až k řediteli!

1815

Odpovědět

LOL , mazec

180

Odpovědět

Sleep: Myslim že v tom jen ten vtip nevidíš. To nemá být reálný..

180

Odpovědět

Konec fakt nice :D:D

180

Odpovědět

jeste neodesla xD

190

Odpovědět

Mě to připadalo dost stupidní... Už jen proto, že nekupuje rohlík ale mobil a nevyzná se... tak by aspoň každy normalni prodavac ji vnutil neco hitech... Ale vnutil by ji neco a ne tohle... tohle bylo trapny,

189

Odpovědět

Hezky ju utreli :D Si mohla zjistit doma neco o mobilu kterej se ji libi, nesnasim kdyz lidi obzvlaste mne vysiraj s kravinama typu co tenhle mobil jakoze uplne vsecko umiiiii paneeee ? Dal bych cokoliv za jeden den kdy bych mohl vymenit nucenej usmev za to, je takhle utrit :D

191

Další