Zanta ClawsEddsworld

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
53 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:187
Počet zobrazení:4 285

První díl animované vánoční série Zanta Claws od skupiny Eddsworld. Naši hrdinové se střetnou s ne tak docela tradičním Santou, tedy spíš Zantou. PS: Tímto videem startujeme náš speciál Vánoce 2015. Přejeme příjemné prožití první adventní neděle!

Přepis titulků

Tome, co to děláš? Oslavuju Vánoce. Proč? Co myslíš, že dělám? Snažíš se zabít Santa Clause? Dostal jsi mě, Edde. Ale já myslel, že pravý Santa Claus zemřel už před stovkami let. Opravdu? No, to se ještě uvidí. Padej dovnitř!

Cože? Hned! Tak se ukaž! Minul jsem! Jo? Tumáš! Medvědí past! Co to sakra bylo? To nechceš vědět...

Rolničky, rolničky, kdo pak vám dal hlas? Kašpárek maličký nebo děda Mráz? Rolničky, rolničky, co to zvoní v nich? Hele, zastavil tam u toho domu! Hele, řekl jsem zřejmou věc. Koukejte, židle. Jasně... Pojďme se podívat blíž. Santo?

Nebojte děti. Oba jste tento rok na seznamu hodných. Kromě tebe! Ale, proč? Vypadá to, že jí jen zlobivé děti... Tak to jsme v bezpečí. Že? Že? Copak nechápete, že vím, když jste vzhůru?

Cože? Nám nemůžeš ublížit! Byli jsme tenhle rok relativně hodní. No, podle mého seznamu... Ty jsi vrah! Cože? Nejsem. Šlápl jsi na brouka! Bože!

Bože! Necítím tři z mých nohou! Ty jsi hrál paintball a používal opravdové zbraně! Ty jsi snědl tenhle koláč! Ne, nesnědl. Ano, snědl. Nesnědl. Ano, snědl. Ne, já jsem ten koláč nesnědl! Podívej, držíš ho přímo... Jsi dobrej.

A ty jsi nepoděkoval vašemu mlékaři za jeho vánoční blahopřání. Proč Edde?! Chtěl jsem jen trochu vděku! Proč! Kola opět zachránila den. No, taky tě mám ráda, Edde. Hej! Hej! Co to děláš?! To bylo těsný!

Opravdu jste si mysleli, že to bude tak... Opravdu jste si mysleli, že to... Opravdu jste si mysleli, že to bude tak snadné? Svaté šťastné svátky v... Svaté šťastné svá... Svaté... Tyto svátky nejsou dost velké pro nás oba! Zasloužily jste si je, děti.

Ale my nic neudělali... Smirnoff! Super! Počkat... Dietní Smirnoff? Já ti dám šťastný Nový rok! Překlad: Foxtrot www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mně se to líbilo, už jenom kvůli tomu, že je krásně vidět, jak se za pár let změnila kultura, technologie a vkus uživatelů internetu

80

Odpovědět

ubohé  :-(

26

Odpovědět

a co je ubohé?

00

Odpovědět

Asi se nezavděčíte všem, ale za mně paráda a díky moc :) Eddsworld je super a i smutny osud jeho animátora a stvořitele mne tehdy těžce zasáhl... Navíc i odtuď vzešel Tomska.

80

Odpovědět

Aha on to Foxtrot už dole zmínil. Lépe bych to neřekl :)

00

Odpovědět

Foxtrot prosim ta, prestan sem pridavat videa

12

Odpovědět

Co děláte, já brečim smíchy... Holy happy ho...

41

Odpovědět

Chápu, že jsou podobná videa děsně in, protože každý chce být hrozně drsný rebel, ale tohle je opravdu špatné.

58

Odpovědět

To video je 8 let starý.

40

Odpovědět

+FraGyverOh a níže to píše i překladatel, zas jednou jsem Captain obvious. :d

30

Odpovědět

+FraGyverAno, ten jev trvá déle než jeden den.

02

Odpovědět

Dokoukal jsem to celé a jediné u čeho jsem se opravdu zasmál, když dostal dvakrát větví a potřetí lampou, ale jinak mě to moc neoslovilo :-/ Ale třeba se to většině bude líbit. Nicméně za každé video jsem rád a díky překladatelům :)

130

Odpovědět

To má snad 10FPS. Špatně se na to kouká.

10

Odpovědět

Jen tady radši napíšu pár poznámek. Pokud se divíte, že animace není bůhví jaká a ne zrovna plynulá, tak to video je z roku 2007 a původně z Newgrounds. Já osobně bych Eddsworld označil za takovou internetovou klasiku. Mají samozřejmě i novější videa, ale vánoční série je jen tohle. Nějaká novější bych rád přeložil někdy později.

A pár drobností z historie, které jsou podle mě zajímavé:
Eddsworld je místo, kde začínal a stále působí dnes již známý TomSka, takže postava Tom je on.
Edd, Tom, Matt i Tord (původní složení) byli/jsou parta kamarádů co se potkali přes internet a v animaci hrají sami sebe. Čili, nejsou kamarádi jen v animaci, ale i ve skutečnosti.
V roce 2008 Tord z určitých důvodů odešel a proto se od té doby v animacích nevyskytuje.
Zakladatel a animátor Edd bohužel zemřel v roce 2012 na leukémii a tak animaci a dabing jeho postavy převzali známí TomSky a Eddsworld tak mohl pokračovat dál.

261

Odpovědět

Je to hráblý, ale líbí se mi to :D

242

Odpovědět

Raději něco jiného.

44

Odpovědět

Trochu ujetý ale no co, mě se to líbí :D

191