Zanta Claws IIEddsworld

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
58 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:87
Počet zobrazení:3 344

Druhý díl animované vánoční série Zanta Claws od skupiny Eddsworld. Zanta přežil a opět se vrací.

Přepis titulků

Daleko na severním pólu Zanta není mrtvý. Unesl Santu a ukradl jeho sáně. Poslal vám čtyři pěvce, aby vás vyděsil. Sladcí maličcí andělé vybuchnou toho dne. Slyšel jsem lepší. Moje noha. Proč musím zachraňovat Vánoce každý rok? Ani je neslavím. Edde?

Jak se dostaneme na severní pól autem? Použitím Z převodu. Počkejte minutku. Jak může auto létat? Zdá se, že pocítíme menší turbulence. Takže si prosím zapněte pásy... Počkat... Napadlo vás někdy, jak můžou letadla vlastně létat? Chci říct, jsou docela těžká a... Zdá se, že pocítíme menší turbulence... Pamatujte si, kde jsme zaparkovali auto.

Proklatě! Jak přežili mé vybuchující koledníky? Musím se ujistit, že... Víš, mohl bys zkusit být pro jednou hodný. Máš být nějaký typ Santy. Hodný? Budu hodný. Popravdě, dám jim přesně to, po čem jejich srdce touží.

Takže, jak najdeme Zantovo tajné doupě? Můžeme se zeptat v tamtom domě. To zní dobře. Dárky na zemi. Moje oblíbené. Jsem... krásný! Peníze! Kolou plněný bazén? Přesně to jsem vždycky chtěl!

Pálí to! Hoří to! Hoří to! Nikdo mi neřekl, že peníze můžou hořet. Zůstaň, kde jsi! Co tady děláte? Dal jsem vám... Počkat... Nebyli jste posledně čtyři?

Jo, Tord odešel. Byl můj oblíbený. Asi bych si nemohl vzít jeho místo... Ne. No nic... Dal jsem vám přesně to, po čem vaše srdce toužila. No, doufám, že sis nechal účtenku. Opravdu jsi to řekl?

Jak můžete porazit někoho, koho nemůžete... rozpoznat! Ale ne! Kterého mám zastřelit? Počkat. Kde sebral zbraň? Nevím. Vážně? Ne, vážně? Ty idiote! Střelil jsi špatného Santu! A teď je načase dokončit práci. Né!

Santo, tak rád vidím, že jsi to zvládl. Nesnáším Vánoce. Překlad: Foxtrot www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zanta Claws zní úplně jako Robot Devil z Futuramy.

40

Odpovědět

Space Face je stejně nejlepší :D

10

Odpovědět

ten jeden je slepej nebo co? nebo proc ma začerněný oči.

31

Odpovědět

protože auta neumí létat

50

Odpovědět

Ne, je to jen specifický design.

60