Zanta Claws IIIEddsworld

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:3 605

Třetí a poslední díl animované vánoční série Zanta Claws od skupiny Eddsworld. Tentokrát kupodivu nebude hlavním záporákem Zanta. Podívejte se i na další videa z našeho speciálu Vánoce 2015.

Přepis titulků

Miluju Vánoce. Jo, já taky Matte. Miluju Váno... Chutné Vánoce. Dobře, Matte. Už zase. Tome, nemyslíš, že je čas jít dovnitř? Ještě ne. Tamhle je ještě párek sobů... Tak už je po nich.

Dobře, Tome. Myslím, že to chápeme. Tahle celá věc s nesnášením Vánoc je už trapná... Hele, víš co je trapný, Matte? Tvůj ksicht je... Tomova bolest je vždy nejlepší částí Vánoc. Je moje tvář opravdu trapná? Počkat, kam šel? Tolik to nesnáším. Hloupé Vánoce, hloupý Edd a ta hloupá další věc a tyhle hloupé saně. Počkat...

Čus. Takže, Tome. Co si myslíš o mojí káře? Stojí za prd! No, možná... Vánoce stojí za prd! No, co... Ty stojíš za prd! Tak tedy.

Možná bychom se mohli spojit, Tome, a zničit Vánoce jednou pro... Sakra... To je lepší. Počkejte chvilku! Matte, určitě je to bezpečné? Neboj se. Je to ohnivzdorné. Kdo to mohl udělat? Zanta!

Čus. Věděl jsem, že za tím stojíš ty! Ne, není... Nemůžeš prostě nechat Vánoce na pokoji? Podívejte, tohle zjevně nedělám já. Protože stojím přímo tady. Před vámi. Takže potom kdo...

Hořící montáž! Takže, co s tím uděláme? No, hádám, že tohle je část, kdy se ukáže pravý Santa, bez urážky, a zachrání den. Už se blíží. Čus chlapi. Čus. Takže, Santo. Nějaké nápady, jak zachránit Vánoce tenhle rok?

Sváteční duch? No, je dobře, že alespoň jeden z nás má kontakty. Tady máš, Zanto. Považuj můj dluh za splacený! Cože? Říkal jsem, považuj můj dlu... Cože? Dodávka! Perfektní!

- Hurá! - Brokolice! Tohle je o hodně lepší. Proč jsme si mysleli, že dodávka je dobrý nápad? Zachraňte nás něk... Tome! Dobrý večer všem! Veselé Vánoce! Tome, tentokrát jsi zašel příliš daleko! Ničíš Vánoce! Doslova!

Jo, doslova! Co to znamená? Nech toho, Edde! Víš ty co? Jsem na řadě já, abych si užil Vánoce! Tys už sis užil! Cítím se jako zlo, strašný, ovládaný, posedlý. A všechno, co dělám, je nelegální. Já vím. Nazvěte to vánočním zvratem. Na vině je mé alter-ego. Nezpívám s vámi vaše hloupé písně.

Tichá noci, odpal! Rolničky, jděte k čertu! Jsem jako jedovatý had. Přetékám nenávistí. Nenechte se mýlit. Není úniku. Zničím tohle místo. Zmaluju ti ksicht. A po tvých zbytcích nebude ani stopa. Je tu vánoční demolice! Je tu vánoční demolice! Vím, že nemusíš Vánoce, ale jsou s tebou problémy a trochu drama. Zničil jsi soba!

Chováš se jako pankáč! Vždy když se ožereš, tak uklízíme tenhle bordel. Všichni říkají, už ztrácím svůj funk, svůj styl, svoji módu, svoje hou hou hou. Ale nemůžeme tě nechat ukrást šou. Je tu vánoční demolice! Je tu vánoční demolice! Heleďte, nejsou oba záporáci? Sejměte ty parchanty. No, vypadá to, že Vánoce jsou opět zachráněny. Není to pravda, Tome?

Víš, Zanto, já... Já vím, nesnášel jsem tenhle svátek od té doby, co jsem zemřel a tys převzal mé místo. Počkat, co? Možná je čas, abych to nechal být a začal zase žít. To myslíš vážně? Né, prostě se vrátím k tomu být mrtvý. Čau troubové. Tohle tam bude navždy?

Ale Matte. Překlad: Foxtrot www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co za asy

40

Odpovědět

Stalo sa to o com sa diskuotvalo, uroven viacerych prispevkov po zavedeni noveho vedenia isla dole :(

Nie je to len kvantita na ukor kvality ? ja som bol zvyknuty navstevovat tento web kazdy den lebo kazde video stalo za to pozriet si ho.... teraz tomu uz tak bohuzial nie je.

49

Odpovědět

Většina příspěvků je stále pouze pokračováním toho, co tu vycházelo vždy, takže sice některé novinky nemusíte vnímat jako extra přínosné, ale pro někoho to může být naopak, a pokud se to nevyzkouší, tak se nikdy nezjistí, jak se co může ujmout.

To že lidé lépe hodnotí věci, na které jsou zvyklí, to je další věc - spousta návštěvníků sem opravdu chodí jen pro dávku tradičních pořadů, ale web se musí vyvíjet a ne jen stagnovat. Navíc tradiční videa mají tradiční diváky, takže je návštěvníci, které tato videa nezajímají, přeskočí a nedají třeba ani špatné hodnocení, kdežto u novinek ještě tahle selekce neproběhla.

A o úrovni příspěvků už bych si vůbec nedovolil diskutovat, to že se to netrefí každému do vkusu neznamená, že má daný příspěvek nižší úroveň. Každopádně ani konzervativní diváci o nic nepřicházejí, mají tu stále svoje tradiční pořady a snad ocení i některé z novinek.

131

Odpovědět

+Corwin8Tradiční diváci by ocenili hlavně návrat žebříčku Top hodnocených videí a normálních smajlíků.
Všiml jsem si, že vy-víte-kde topka normálně funguje, no asi se učí ze zdejších chyb...

50

Odpovědět

Tady se musím nového vedení zastat. Přijde mi, že kvalita videí dolů rozhodně nešla. Přibylo pár reklam, ale tím, že kluci dodrželi slovo a nechali si tu všechny překladatele, kteří překládali pro VČ před změnou videí, se obsah zásadním způsobem neodchýlil od zažitého standardu. Jen se prostě překládá víc videí, takže přibude víc kvalitních i víc méně kvalitních videí.

Asi je to dost subjektivní, ale myslím, že je to zatím hodně dobrý a jsem rád, že se to takhle hezky zachovalo a navýšil se denní přísun videí, který se nám nedařilo udržet. ;-)

251

Odpovědět

+BugHer0* před změnou vedení

51

Odpovědět

To že se překladatel rozhodne přeložit nějaké video, které se zrovna nebude všem líbit, tak to není podle mě vina vedení.

Dále by mě zajímalo, jak definujete "kvalitní videa"... Třeba tohle má 4 miliony zhlédnutí a poměr like/dislike je cca 30700/580, čili v přepočtu má video 98% like. A podle vás je tohle nekvalitní video? Podle YT statistik je naopak velmi oblíbené a nic nenaznačovalo, že by bylo špatné.

A co se týče "kvantita na úkor kvality". Tohle jde tady těžko použít, protože tady se dělají titulky a ne samotná videa. To, že se nějaké video nelíbí, neznamená, že s těmi titulky bylo méně práce, než u jiných videí.

111

Odpovědět

+FoxtrotTady jen doplním, že hodnocení na YouTube bohužel nikdy moc nekorespondovalo s hodnocením u nás na webu. Tady máme mnohem náročnější diváky - na YouTube naopak kolikrát video nějakého tvůrce hodnotí palci z 90 % jeho odběratelé a fanoušci a ti hází palec nahoru pomalu dřív, než si video pustí. ;-)

70

Odpovědět

+FoxtrotTak to není tak úplně pravda s tím začátkem, za každé video, které se tu objeví, jsme zodpovědní my, teda já, protože když nebudu chtít, tak ti ho neschválím. :-) Takže naopak, radši ať jsou lidi naštvaní na mě, než na překladatele, kteří se pohybují v mantinelech, které nastavujeme s Alešem. To že se nějaké video nesetká s diváckým úspěchem jde za námi.
A klidně se přiznám, že tuhle sérii jsem považoval za dobrou, a byl jsem přesvědčen, že se bude líbit...

BugHero0 - jenže to, co platí pro videa na Youtube, platí i tady, jenom VideaČesky jsou vnímána právě jako ten jeden oblíbený kanál, ne jako celé Youtube, kde je diverzita obsahu podstatně větší. Přitom logičtější by bylo trochu volnější pojetí, kde by si lidi prostě vybrali, co je jim po chuti a to ostatní ignorovali. Ale to, zdá se, bohužel asi moc reálné není.

30

Odpovědět

+FoxtrotNo, dobře, dobře, máš pravdu s tím schvalováním. :) No, prostě bych se radši snažil nikoho neobviňovat za to, že se někomu něco subjektivně nelíbí.

S tím přirovnáním k YouTube a k jednomu kanálu je to trefné. Taky bych byl asi radši, kdyby se tady na to nahlíželo jako na více kanálů, než jen na jeden. Mám pocit, že to by se mohlo umocnit tím novým webem.
A pak už by se to mohlo rovnou pojmenovat YouTubeČesky :D

20

Odpovědět

+FoxtrotKaždý má jiný vkus, mě se třeba tento druh humoru líbí poměrně dost. Za to bych skákal do nebe radostí, kdyby se místo conana a ostatních talkshow využili uvolněné kapacity na něco jiného :D .

A taky bych chtěl nejakou správu účtu a příspěvků, či aspoň nějaké upozornění, že někdo reagoval na můj post u nějakého videa.

30

Odpovědět

+Foxtrotpatejl - to se chystá do nového webu, tenhle wordpress by to už asi nemusel unést. :-D

20

Odpovědět

Přijde mi trochu na hlavu stěžovat si na "seriál" u jeho třetího dílu, kouknul jsem se na všechny tři a je zcela zjevné, že se drží furt stejných vtipů a pointy, to znamená, stěžovat sis měl před třemi díly, usoudit, že se to minulo tvému stylu a ty další dva už si nemusíš pouštět, tím spíš, když vidíš že hodnocení mají zhruba stejné jako předchozí díly. Mě to sice taky nějak nepobavilo a kvalita toho humoru je dost pitomá, ale nechápu proč za to prudit překladatele ... Překladatele pruď za překlad, ne za to, že ti neuměj číst myšlenky aby věděli co chceš zrovna ty vidět. ;)

60