Funění v autěŽivot Dudesonů (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:344
Počet zobrazení:7 239

První díl z nové YouTube série Dudesonů je tady! Dnes uvidíte, jak to vypadá, když se Dudesoni vydají na cesty. Příští sobotu byste měli vidět kousky z jejich živého vystoupení v Lillehammeru, tak se nezapomeňte dívat.

Přepis titulků

Právě jsem si zavolal taxi, protože mířím na letiště. Dnes večer vystupujeme v norském Lillehammeru. Měla by to být zábava. Už jsme tam párkrát byli. Vždycky to stálo za to, tak uvidíme, co se stane. ŽIVOT DUDESONŮ Právě jsem dorazil na letiště a naštěstí jsem našel své přátele. Tohle je náš DJ Johnny.

A tohle, vážení, je Jukka. Zavolám policii, jestli tu kameru hned nevypneš. A kdo je tenhle krasavec? Co Jarppi vyvádí s tou kamerou? Stal se zázrak, protože dorazil i HP. Mám chřipku. Nic víc. Tohle je alkohol tester.

Jarno je zaneprázdněný jako vždy. - Kouká na trpasličí... - videa. Videa s trpaslíky. Dost podezřelá... videa s trpaslíky. Dorazili jsme na letiště, jsou tu všichni. Večer máme vystoupení. Snad to není náš let.

Zase jdu pozdě. Musím končit. V LETADLE HP se do toho nalepování samolepek fakt zabral. Je to pro malý děti. Snad to není moc složitý. Sledujte, přijde turbulence. Turbulence!

Polil jsem si samolepky kafem. Vypadá to, že jsme v Oslu všichni. Dokonce i Jurgy, který málem zmeškal let. A tento charismatický muž je náš řidič. Díky, že pojedete opatrně. Vítejte v Oslu! Volkswagen Transporter. Takhle si to povalíme.

Naskočíme a vydáme se na cestu. PO CESTĚ DO LILLEHAMMERU Moje okýnko je celý zamlžený. Kdo tak funí? Žádný funění v autě. - Žádný funění v autě. - Žádný funění v autě. Je uplně zafuněný. Myslel jsem to okno. A je to.

A Jurgy v autě funí? Jurgy a Johnny v autě funěj. Jejich okno je taky pěkně zamlžený. Okna nejsou moc čistý. - HP spí, takže jeho okno je v pohodě. - Jo. HPho okno není vůbec zafuněný. - Podíváme se, jak funí Jarppi. - Já funím hodně. Tohleto je mlha.

Jukka taky funí. Funíme s řidičem o sto šest. Snažím se moc nefunět, aby se mu nezamlžily brejle. Abychom nenabourali. Natoč svůj odraz v mých brejlích. To je dobrý. Super nápad. Nehýbej s nima. Dostanu do záběru Jarna i HPho.

- Kouzla s čočkou. - Tento záběr sponzoruje Electric Visual. Právě jsme dorazili na festival! Jurgy je připravenej, já jsem připravenej. Holky, jste taky připravený? Jak to jde? Bude to super! Právě jsem dorazili... do zákulisí podia. To je přímo tam.

Musíme se připravit na vystoupení. Uvidíme, jaký to bude. Pár lidí se už sešlo. Jak je? Řekl bych, že to bude... docela jízda. 10 MINUT DO ZAČÁTKU Je to skvělej pocit.

- Jak se cejtíš? - Naprosto skvěle. Podívejte na ten dav. Řekl bych, že to bude dobrá show. Jdem na to! Do začátku zbývá už jen pár minut. Uvidíme se potom. BUĎTE SOUČÁSTÍ NAŠEHO PŘÍBĚHU A ODEBÍREJTE NÁS! Překlad: Snowi www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

mrknete Dudesoni zacali na svuj kanal pridavat i dalsi videa mimo dudesonlife - http://www.youtube.com/watch?v=ALv83pvHF20&feature=g-u-u

180

Odpovědět

je fakt ze jde o starsi kousky.. sestrih

180

Odpovědět

a mimochodem .. kur*a co to je za SHIT?! co je mi po přiteplenejch nahranejch, vyumělkovanejch Dudsnech .. já je chci zpátky takový jaký byli a né takhle marný pokusy o nějaký eště marnější vtipy a vůbec už mě nezajímá přetvářka jak moc se zase těší na svojí show před lidma, kterou udělali už asi 1000x.. a schválně se koukněte na Jarpiho jaký má kruhy pod očima... co to jako je?! smažba začala nebo jako co?!

181

Odpovědět

Jak moc je to starší, než videa, co tady byly předtím? Mě přijde, že jsou takoví....dospělejší? Nevím čím to je :)
Ale jinak souhlas s Kolikokoli....Jarno je prostě úžasný :D

180

Odpovědět

Co to je za festival ?

180

Odpovědět

Super.. :) jen krátký...a né už tak odvázaný jak dřív..ale i tak super ;)

181

Odpovědět

V autě jestli jsem pochopil šlo o Fogging/Fucking ne????

180

Odpovědět

Thanks captn..

191

Odpovědět

to bolo parádne :D neviete niekto ako sa volá tá pesnička 4:35??

180

Odpovědět

Turbulence :D

180

Odpovědět

super... zas tu sou konečně dudesoni :D

181

Odpovědět

Jarno je tak kouzelný :D

191