Dudesoni ve Švédsku (1. část)Život Dudesonů (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:233
Počet zobrazení:6 464

Věděli jste, že se Dudesoni zúčastili letošního Gumballu? Společně s Maximillionem Cooperem, hlavním pořadatelem mezinárodního "milionářského" závodu, a mnoha dalšími slavnými osobnostmi se Dudesoni zastavili na turnaji v plážovém volejbale ve švédském Båstadu.

Přepis titulků

Zdravím vás. Chystáme se na cestu do švédského Båstadu. Zúčastníme se volejbalového turnaje společnosti Betsafe. ŽIVOT DUDESONŮ A mezitím ve Švédsku. Båstad 2012. Vítejte. Jon Olsson je tu! Jseš připravenej na plážovej volejbal? - Ani ne, ale pokusím se trefit do míče. - Tak nějak. Tak to byl švédský tým, který s námi bude hrát.

Rád tě vidím. Jen si to hodíme dovnitř. JONOVA PŘÍTELKYNĚ Co je tvoje, to je moje. Už jsem nám vybral pokoj. Tak zatím. - Jak je? - Dobře. Rád vás vidím. Nemáme dost místa takže musíme improvizovat.

Nebylo to vlastně tak špatný, fakticky ne. Rock'n'rollovej život! ŠVÉDOVÉ MAJÍ STYL OBLÉKÁNÍ, DO KTERÉHO DUDESONI MOC NEZAPADAJÍ... Jsme v Båstadu a módní policie nám právě napařila pokutu. Jaká je pokuta za tohle oblečení? Takhle bychom měli vypadat. - Udělali jsme pár chyb. - Chcete si půjčit moje věci? Chceš být nahej?

BETSAFE TURNAJ ŠVÉDSKÝCH CELEBRIT V PLÁŽOVÉM VOLEJBALE Båstadský turnaj v plážovém volejbalu za chvilku začne... a všichni ho berou naprosto vážně. Ani se nezapotím. Náš tým má svou tradici. Pojďme si to užít, slunce svítí, na hřišti máme nádherné ženy. Souhlasím, Finsko je nejlepší! Ještě něco?

Dneska si to užijem. PRVNÍ ZÁPAS DUDESONŮ Nemůžu skoro dýchat, jak moc se směju. 15:2 - DUDESONI PROHRÁLI Dobrej zápas! Vyhráli jsme? - Úplně jsme to projeli. 15:2. - Nene! Nebo tak nějak. Víte, co nám chybělo?

Bílkoviny. DRUHÝ ZÁPAS DUDESONŮ Båstad se nám líbí! 15:7 - DUDESONI ZNOVU PROHRÁLI - Dobrá práce, kluci. - Šlo vám to. - Sedm bodů! - Sedm bodů! POSLEDNÍ ZÁPAS DUDESONŮ 15:6 - DUDESONI NAPOSLEDY PROHRÁLI Byl to neuvěřitelnej výkon.

Ze tří zápasů jsme nevyhráli žádnej. - Vyfotíte se se mnou? - Ale získali jsme si diváky. MAXIMILLION COOPER POŘADATEL GUMBALLU EVE RAPPERKA BYLI VYHLÁŠENI VÍTĚZOVÉ TURNAJE A DUDESONI DOSTALI ZVLÁŠTNÍ CENU... Pro nejméně užitečné hráče, Dudesony! CENA PRO NEJMÉNĚ UŽITEČNÉ HRÁČE No tak, no tak, chci vám něco říct.

Jste všichni Švédové, že? Díky za skvělou hru. Finsko je nejlepší! Díky, Båstade. Dneska večer bude pořádná párty, co říkáte? Nakonec jsme vyhráli. Vyhráli jsme! BITVA SE ŠAMPAŇSKÝM MAXIMILLION COOPER HLAVNÍ POŘADATEL GUMBALLU - Co já vím.

- Noc teprve začíná. Bude to ještě hustší. Díky. Všichni jsou mokří. Takhle to právě vypadá v Båstadu! BUĎTE SOUČÁSTÍ NAŠEHO PRÍBĚHU A ODEBÍREJTE NÁS! Překlad: Snowi www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co můžu udělat pro to, aby mi schválili komentář s odkazy?

180

Odpovědět

no už nic, schváleno. díky

180

Odpovědět

gut. hodte sem nekdo jejich gumball

182

Odpovědět

na Gumball sem koukal, docela p***l :D maj zas novou sanitku, když Alberta nabourali :D

180

Odpovědět

Mě video de, akorát mi nejdou titulky (zaplé je mám a u ostatních videí mi normálně vše funguje). Neměl někdo podobný problém? :)

184

Odpovědět

Neni to zlé ale mohli by ste dat radšej dudesovcov v amerike...

186

Odpovědět

Dudesoni v Americe nejsou na YouTube, takže nebudou.

183

Odpovědět

Dobré, ale díky tomu konci si připadám jak největší žebrák, taková zábava bohatých :D.

183

Odpovědět

Už od rána mi nejde prehrať ani jedno video na ani jednom prehrávači a to na pc a aj na notebooku. Mám flash player nainštalovaný, najnovší.
Neviete v čom je problém?
ďakujem.

184

Odpovědět

Mně se stávalo to samé asi tak před mesícem. Video se načetlo, ale až po delší době, a na prohlížeči nezáleželo. Nějak se to ale vyřešilo "samo".

184

Odpovědět

Co vám na tom tak vadí lidi ?! Já vás nechápu ....Buďte rádi že to pro vás Snowi dělá a nedávejte tak blbý hodnocení ...Děkuji za překlad Snowi ;)

184

Odpovědět

Tady je pár videí z Gumballu s nima.

http://www.youtube.com/watch?v=k9HG_01x_rY&list=UUCAstrksHZvlgYvGMVg6LfQ&index=4&feature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=JEU2dZb-0J8&list=UUTAgbu2l6_rBKdbTvEodEDw&index=0&feature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=g_D_pza-dI8&feature=youtu.be

Jo a taky Britney umřel =(

http://www.youtube.com/watch?v=p8BKh3xnyFo&feature=plcp

Jinak díky za překlady!

180

Odpovědět

Slusna party

182