Vyloupení benzínkyŽivot Dudesonů (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:271
Počet zobrazení:6 497

Jak snadno vyloupit benzínku a maximalizovat svůj zisk? Výši lupu je nutné přizpůsobit i svůj únikový dopravní prostředek! Jen tak mimochodem, Fini jsou na hrací automaty zatížení. V to nejmenším krámku se najde alespoň jeden. ;-)

Přepis titulků

Poslouchej všichni. Musíme evakuovat tuto budovu. Zůstaňte všichni v klidu. Nedotýkej se toho hot dogu. Proč nám nikdo nevěří? Nikdo nás nebere vážně. Vážně, ty hot dogy jsou infikovaný bakteriema. Nesahejte na ten párek. ŽIVOT DUDESONŮ Pane, musím zabavit tento hrací přístroj.

Podívejte, vyhrál jsem. Teď to vážně musíme zabavit. Ne! Jsou ozářený! - Radioaktivní mince. - Na těch mincích je tolik bakterií! Podívejte, tolik peněz! A všechny půjdou mojí ženě. Už víme, kde nosí všechny drobný.

V kapse. Nejsem zrovna dobrej kapsář. Vidíte? Pořádně si ty drobný hlídá. Tohle místo je infikované! Ven, ven, ven, ven, ven! Nebezpečná zóna! Dobrá. - Dobrý. - A teď ty drobný. - Fajn, takže...

- Otevři to, Jukko. Mince! Moje mince, můj život! Super. A teď padáme. Podívejte, kolik toho je! Myslej si, že je to vtip. Utíkejte! BUĎTE SOUČÁSTÍ NAŠEHO PŘÍBĚHU A ODEBÍREJTE NÁS! Překlad: Snowi www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Že by se staří dudesoni vrátili? :)
http://www.youtube.com/watch?v=aLG72auwwpQ&feature=player_embedded

180

Odpovědět

Bude další díl?

181

Odpovědět

Nezaujalo - hodnoceí 0 = Jdi se s tím bodnout :)

186

Odpovědět

Bohužel, minimální hodnocení je 1. I když, tohle by si tu 0 zasloužilo.

185

Odpovědět

drive delali takove veci bez domluveni..

180

Odpovědět

Prijde mi to spis jako naka telenovela, nez jako Dudesoni.

180

Odpovědět

Dudesony jsem vždycky obdivoval jak si užívaj a udělaj co je napadne....teď mi přídou komerční a že se jen natáčí pro to aby měli další peníze,dřív byli prostě lepší.....

190

Odpovědět

Konečně pořádný Dudesonský díl!

1812

Odpovědět

Tak tohle byl prvni dil z těch novych, ktery mě zaujal a dokonce byl i dobry .)

185

Odpovědět

Príde mi to ako príbehy vystrihnuté Z BRAVA. Ja chcem späť starých nekomerčných-brutálnych-nechutných-skazených-zákerných Dudesonov.

180

Odpovědět

Už jsem to tu jednou psal a naposled napíši...když se vám to nelíbí tak se na to nedívejte a nedávejte hodnocení 1* jelikož to tak zhnusíte lidem kteří Dudesony milují...mě se například nelíbí Fallout : Nuka Break (protože mě na tom nic zábavného a ani zajímavého nic nepřišlo-Radši bych se díval na 2 veverky jak louskají 10 minut ořechy..a nepíšu to taky nikam...poprvé tady) a taky tam nepíšu stupidní komentáře jako vy,nespamuju a už vůbec nehodnotím..Díky....

1824

Odpovědět

Sorry, ale to hodnocení tu je od toho, aby lidi hodnotily, jak se jim které video líbí, aby překladatelé věděli, co se vyplatí překládat a co ne. Chodim sem pravidelně, skoro od vzniku webu a jsem strašně rád, že něco takovýho existuje. Ale štve mně, když vidim, že překladatelé stále překládaj videa, které maj daleko nižší hodnocení než ostatní. K čemu tu pak to hodnocení je? Ty radíš, abych ty videa co se mi nelíbjej ignoroval. Stejně tak já tobě radim, aby jsi ty ignoroval přízpěvky, který se ti nelíbjej.

186

Odpovědět

+BullOverMyslím, že už jsem ti na tuhle blbinu taky odpovídal Peine (nebo to byl někdo jiný). Ratingy nejsou jenom pro ty, kterým se to tu libí, to by se sem rovnou mohlo napsat 10/10, ale bylo by to totálně k ničemu. Zamysli se chlape.
A taky tu máš palce dolů (taky proto, abys hodnotil, kdyby to nedošlo).

183

Odpovědět

to by pak mělo každý video 10/10

182

Odpovědět

Snowi, prosim vrať se k překládání videoklipů... překládal jsi nejlepší hudbu na tomhle webu, a teď tohle :(

1822

Odpovědět

Tak, tak. Tiež mi tá hudba tu strašne chýba, a to už dlho.

180

Odpovědět

Konečně staří Dudesoni. Chybí mi ty časy, kdy jsme koukali na Jarpiho v králičím kostýmu, jak znásilňuje kolemjdoucí :D

183

Odpovědět

No, to bylo super ! Náhodou jsi nevzpomeneš jaká to byla série a díl ? ;)

180

Odpovědět

o ničem

1814

Odpovědět

shlédl jsem pár vteřin...banda nesympatickejch a nevtipnejch buraů

1831

Odpovědět

Nevím, ale řekl bych, že je to jeden z mála dílů, kde si říkám, že jsou docela vtipný. Žádný bezúčelný sebeubližování (stále jsem se nedovtípil, co na tom lidi vidí) a na rozdíl od výše zmíněného znásilňování kolemjdoucích neotravují moc lidí.
Chvíli něco vtipného volají, dál toho chlapíka u automatů mi líto vážně není (taky mu nic neudělali, jenom ho trochu potrápili), paní ve frontě se usmívala. Jak to viděla pokladní, to nevím (předpokládal bych, že peníze vrátili). Vcelku zajímavé narušení rutiny.

183

Odpovědět

Věděl jsem, že tomu dam 1*, ale i tak jsem se kouknul, abych věděl, proč tomu dávam 1*. Byla to chyba(to koukání).

1830

Další