Blázinec v LillehammeruŽivot Dudesonů (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:330
Počet zobrazení:6 176

V předchozím díle nám Dudesoni slíbili, že nám ukáží něco ze své živé show. Své slovo dodrželi, ale hlavně uvidíte, jak se umí bavit norská mládež těsně před závěrečnými zkouškami. No a nebyli by to Dudesoni, kdyby se k nim nepřidali.

Přepis titulků

Dudesoni! Dudesoni! Dudesoni! Dudesoni! Dudesoni! Ahoj! ŽIVOT DUDESONŮ A tímhle naše show skončila. Hrozně jsem si to užil. To byla sakra sranda! - Byla to dobrá show. - To teda byla. - Skvělá show, super.

- Skvělá show, lidi. Show sice skončila, ale párty teprve začíná. Bude to jízda. Tak jdeme na to. Lidi v Lillehammeru jsou úplně šílený. Ty lidi tady... Nemám vůbec slov. Podívejte, je to blázinec. Dva týdny před závěrečnejma zkouškama. Je to tady skvělý! Takhle má kurva vypadat absolventská párty.

Sledujte. Naprosto neuvěřitelný. Jdem se přidat! Miluju Dudesony! DRUHÝ DEN RÁNO No, musím říct, že jsem unavenej, ale šťastnej. Mám pár modřin... Jak je?

Jak vám je takhle po ránu? Vypadáte hrozně unaveně, lidi. - Jste rádi, že párty už skončila? - Ještě neskončila. Neskončila. Dobrá odpověď. Vyrážíme do Osla a poletíme zpátky do Finska. Ale musím uznat, že na nás byli v Lillehammeru hodní. - Jsi unavenej? - Trošku. Byla to super zábava, ale vždycky jsem rád, když jedeme domů.

Přesně tak. Myslím, že tu ještě asi týden zůstanu. Tak zatím. Mám pařící náladu. Jestli ty zůstáváš, tak já odjíždím. Otevřel byste dveře? Díky, Lillehammere. Díky vám všem. BUĎTE SOUČÁSTÍ NAŠEHO PRÍBĚHU A SLEDUJTE NÁS!

Překlad: Snowi www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Konečně jsou zpět! 10*

181

Odpovědět

to je hovno. je to moc kratke a slabe. prekladejte i to co davaj na kanal samostatne. ty cuty ze starasich i novejch dilu

181

Odpovědět

proč by to dělali? všechny ty cuty jsou ze starejch dílů který tu jsou už přeložený a novejch je tam minimum... byl bych radši kdyby jste přeložily celovečerák Dudesonů nebo The Dudesons in America (nevím jak na youtube ale na uloz.to jsem je viděl)

180

Odpovědět

Že v tý skandinávii musí být tak hezký holky :D..

191

Odpovědět

nevíte kde najdu ty kalhoty, co má každý v 1:39? jinak parádní díl, těším se na další:)

180

Odpovědět

ty jen tak neseženeš. ;) nosí je studenti vysokých škol na různé akce. já mám jedny z finska. :) tam má každá škola a fakulta svou barvu, takže je hned poznat, kam patříš. Fini si na ně našívají různé nášivky, které dostanou na různých akcích během školního roku. jo a nejsou to kalhoty, ale overall, který se uvazuje kolem pasu. :)

190

Odpovědět

Jako fandovi Dudesonů se mi to líbí ,ale chápu ,že pro lidi který Dudsoni nezajímaj ,nebo je viděj poprvé, je to k posrání nudný :-D proto to nízké hodnocení ,mohlo by to mít aspoň 8star :)

180

Odpovědět

zase tenhle hnusnej seriál :D

1842

Odpovědět

Sice je to krátký ale tetí díl má 8 minut ! Takže v klidu :D A Snowi na youtube je celý film dudesonů tak bys mohla na části je sem přeložit ;)

180

Odpovědět

Lol :D v 17:00 bylo video přidáno. V 17:19 má 2 hodnocení, průměr 1.00 z 10.00 :D

182