Nová tyčinka DudesonůŽivot Dudesonů (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:206
Počet zobrazení:5 510

Pokud někdy pojedete do Helsinek, olympijský stadion rozhodně musíte navštívit. Z jeho věže je krásný výhled na celé Helsinky. Jarppi s Jukkou se tam dnes vydali na tiskovou konferenci kvůli představení jejich nové čokoládové tyčinky Päälikkö. Její účinky na člověka vás přinutí chtít si jednu rovnou koupit!

Přepis titulků

Zrovna jsem u... helsinského olympijského stadionu. - A proč... - Ne, neskákej, život je krásnej! - Nechoď tam nahoru. - Ne! Skoncuju s tím tady a teď! Už to dál nezvládnu. Lidi, pomozte, on skočí! Nikdo se na něj totiž nedívá. ŽIVOT DUDESONŮ Neskákej, jsi dobrej chlap.

Život za to stojí. - No dobrá. - Tak fajn. Jediný, co by mě mohlo zachránit, by byla vlastní tyčinka. - Jo! - Jako jsou ty čokoládový, jen lepší. Kdo by nechtěl ochutnat Jarppiho tyčinku? Kdo chce olíznout mou tyčku? - Jukko? - Ani náhodou. Když už jste tady, nedali byste nám autogram? Co jsou zač?

To je finská policie? STARA? Píše se tam Star, jsou to nějaký hvězdy nebo co. Madonna a Lady Gaga... - Irma. - Takže Irmě? - Ano. chtějí naše autogramy. - Tak... - Takle na nás holky letěj. - Jo. - Holky napravo i nalevo. A až tady budeme hotoví s představením naší tyčinky Päälikkö, holky po nás půjdou ještě víc, o tom žádná.

Každej ochutná moji tyčku. CESTA NA TISKOVOU KONFERENCI Podle mě jsme tu správně, ale možná taky ne. Tohle znamená být Dudeson. Jsme pořád ztracení. - Ztracení v životě. - Ten olympijský stadion je tak obrovský... Ale asi za tři vteřiny se dozvíte, o co jde. Vrátím se k vám, až budeme vědět, kam jdeme.

O 3 VTEŘINY POZDĚJI.... O 3000 VTEŘIN POZDĚJI... Už jsme našli správnou cestu. Správnej kurz. Nová čokoládová tyčinka Dudesonů je tak převratný a špičkový vynález, že už teď patří do muzea. Zdravím.

Jsme tu dobře? Vidíte? Nelhali jsme. Jsi to fakt ty? Sakra, sekne ti to! Jsi sladkej jako čokoláda. Ta tyčinka je prostě o nás. Uvidíme, jak to půjde. Zatím zdar. PO TISKOVCE... Dobrý den.

Já jsem Jarppi, vynázlce a nejdůležitější vědec, který přišel s novou tyčinkou Dudesonů - Päällikkö. Pokud vám nedodá víc energie, alespoň budete vypadat skvěle. Jako já. NÁZOR NESTRANNÉ VEŘEJNOSTI - Co byste řekla o mé tyčince? Je nejlepší. Opravdu si myslíte, že moje tyčinka je nejlepší tyčinka ze všech? - Ano, myslím.

- Držíte ji tak něžně. To ani omylem. Neee! Díky mojí tyčince mi Jukka ukradl slečnu. Jak myslíš, že jsme dopadli? Nejbláznivější konference všech dob. Fakt skvělá. Byl jsi úplně u vytržení. Jako opravdovej vědátor. Po téhle tiskovce bude ta tyčinka všude. Ve Finsku, ve světě, ve vesmíru!

Něco vám ukážu. Podívejte. Ať to stojí za to. Tenhle kluk je z Jersey Shore. Hele, co dělá. Můj ty bože! - A dívejte na tohle. - No podívejte se! Vypadá docela šťastně. Čí tyčinka byla lepší? Moje nebo toho z Jersey Shore? Tvoje.

To jsem si myslel. STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO PŘÍBĚHU A SLEDUJTE NÁS! Překlad: Snowi www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Překládá se to jak už je zmíněno pro fanoušky..a ostatním co se to nelíbí tak ať tu nepíšou různý pi.... proč se to překládá apod... když se vám to nelíbí tak se na to nedívejte.. ;) a Problém je vyřešen...

183

Odpovědět

Jo a ještě..mě osobně se zase nelíbí Fallout:Nuka Break a píšu tam nějaký komenty proč to překládají že MĚ se to nelíbí atd?? ani to nehodnotím,hotovo viděl jsem 1 díl a stačilo mě to a když jste zjistili u 1. dílu že vás to nebaví a nelíbí se vám to měli jste stím přestat... ;) a teď "do mě"..

193

Odpovědět

Neni to zas tak zlí. Jak už tu někdo psal, je to přímo pro fanoušky, ostatní to neocení. Prostě normální vlogy s účelem informovat fanoušky o tom co se děje u jejich oblíbenců.

180

Odpovědět

Dle hodnocení tady moc těch fanoušků neni, tak nechápu, proč se to překládá.

1810

Odpovědět

mam je rad ale chtelo by to i jejich normalni episody.. jinak tycinku bych ochutnal

181

Odpovědět

To tady není nikdo, kdo sledoval Dudesony, co jsou tu přeložené? (a které IMHO byly o dost lepší)

180

Odpovědět

Pár dílů jsem vyděl, nezasmál jsem se u toho, tak jsem to přestal sledovat.

1814

Odpovědět

Dokuď dělali blbosti na farmě, nebo podnikali nějaké ty tripy do Ameriky, tak to bylo super :). Ten jejich humor, přízvuk , dělání si ze všeho p***l... viz. třeba mrdá** soba (http://www.youtube.com/watch?v=CH6hNA-yPc0), gay parade (http://www.youtube.com/watch?v=3hh5iWySpis 4:50 )...


http://www.youtube.com/watch?v=vtOmXn1iGho

180

Odpovědět

Tak tohle je spíš jen pro opravdove fanoušky. Ja je sledoval, ale tyhle videa mě nebavi protože se tam nic neděje.

181

Odpovědět

To má být derivát z "Jackass", které rovněž z celého srdce nenávidím? Tento typ humoru, přijde mi poněkud nehumorný :/. Ne, retardovanou zábavu mám i docela rád, ale toto nemá špetku vtipu.

183

Odpovědět

Proč to překládáte? Vždyť největší hodnocení má první díl s 7,46, a to je na VČ podprůměrný. Na YT je tolik lepších videí... :(

188

Odpovědět

Oprava.. první díl má už jen 7,44. Nejlepší hodnocení má třetí díl s 7,45 xD Spolu s "My Gimpy Life" je to nejhorší seriál tady(kterej vychází)

1810

Odpovědět

A ti Dudesons mají být jako kdo ?

1835

Odpovědět

V pořádku??.... :D

187

Odpovědět

Tuším politicka strana či take niečo...

184

Odpovědět

Zkus Google nezvdělanče

186