Dudesoni ve Švédsku (2. část)Život Dudesonů (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:157
Počet zobrazení:5 323

Dnes uvidíte pokračování velkolepé párty ve Švédsku, Jukka sbalí další holku a Jarppi nikdy nevypadal tak skvěle! Příště se můžete těšit na novou čokoládovou tyčinku Dudesonů a uvidíte helsinský olympijský stadion, kde v roce 1952 zazářili Emil Zátopek a Dana Zátopková, která nedávno oslavila již 90. narozeniny!

 

 

Přepis titulků

Tenhle kluk mě vyzval na souboj ve skoku ze střechy. Jenže on dělá parkour. Takže to mám prohraný, ale zkusím to. - Dobrý. - Jsi dobrej. Tohle tady je švédskej Spider-Man. ŽIVOT DUDESONŮ Je to taková švédská Ibiza, riviéra. Míříme na party támhle na tu loď. MAJITEL LODI Profesionální bojovník MMA - Kolikrát už tě někdo škrtil?

- Ani jednou. Ani jednou? V pohodě? - Dobrý? - Jo, jo, dobrý. - Tohle je tvoje loď? - Jo. Takhle se u nás zachází s hostiteli. - Díky. Jsi skvělej, brácho. - Jsi skvělej, brácho. DUDESONI SE VRACÍ DO SVÉHO BYTU, ABY SE PŘIPRAVILI NA AFTERPARTY. Jo! To se mi líbí! Je to dobrý. Tak se ukaž.

- Teda páni! - Líbí se ti? - Strašně moc! - Má styl. Má styl. Vidíte? Elasťáčky. JANNI Přítelkyně Jona Olssona Natáčím mu vlasy. Jsem ve Švédsku a skončil jsem v salónu krásy. Prej budu ještě větší fešák.

To určitě. Větší fešák už být nemůžu. Budu se snažit. Budu přímo k sežrání. Ten účes ti fakt sedí. Vítej ve Švédsku. JON OLSSON Freestylový lyžař, Betsafe Teď se fakt bojím. Vypadá skvěle.

Nevím, koho si vybrat. Vyber si mě! Vyber si mě! Vyber si mě! Čí je to klín? Nezacláněj. Sluší vám to. Prohrála jsem. Najednou je to: "A mezitím ve Švédsku..." BUĎTE SOUČÁSTÍ NAŠEHO PRÍBĚHU A ODEBÍREJTE NÁS! Překlad: Snowi www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

chceme full 5. serii copak nikde neni? tohle je fajn ale chceme prave dudesony jak delaj triky ;]

182

Odpovědět

Je na ulož.to, takže ti nic nebrání, aby ses na ni podíval. Na VideaČesky pouze streamujeme videa z YT atp. a nenahráváme je na svůj server. Proto, dokud se celá série neobjeví na YT, nebude ani u nás na webu.

180

Odpovědět

+Snowina YT už je aj 5 seria

00

Odpovědět

Přeložte prosím nový trailer na Hobita :D http://www.youtube.com/watch?v=hPxVQrVtNRg díky

184

Odpovědět

Omlouvám se že jsem dávám odkaz na stránku,ale chci potěšit človíčka co se těší jako já na hobbita..a další ostatní :) cz trailer zde :
http://www.csfd.cz/film/232938-hobit-neocekavana-cesta/videa/filtr-video-33946118/

182

Odpovědět

Stárnout můžou...ale i v 70letech sněma bude větší sranda než s mladistvíma!! :)

180

Odpovědět

To je tak zatraceně smutný, jak stárnou...........!

181

Odpovědět

A to jsem právě přemýšlela nad tím, že sakra, oni se snad nikdy nezmění - bohudík. :'D

180

Odpovědět

Bože, tie Švédky sú krásne...

181

Odpovědět

Mě se zase hodně líbí Finky.. :D

181

Odpovědět

+M4rtinČešky jsou ale stejně nejkrásnější.

1811

Odpovědět

Rozeni krupani. XDDD Vam povim, ze ti to na danem miste vzdy dokazou rozjet tak, abych se u toho dostatecne zabavil. =))))))

180