Životní lekce s Jonem Lajoiem

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:479
Počet zobrazení:5 943

Po dlouhé době tu pro vás mám další video od Jona Lajoie. Tentokrát to není žádný hudební klip, ale video, které by vás mělo obohatit velice hlubokými myšlenkami, tak se v nich neztraťte.

Přepis titulků

ZNALOSTI... RŮST... MOUDROST... ŽIVOTNÍ LEKCES JONEM LAJOIEM Otec mi jednou řekl: "Jone, buď silný. Díky síle budeš moct rozbíjet věci."

"Když vám život nadělí citróny... ...házejte je po lidech, co mají drahá auta." majitel Toyoty Camry 1995 Babička mi jednou řekla: "Jone, jestli chceš v životě něco dokázat, tak máš smůlu,protože jseš retard." Nejsem si jistý,jak to přesně myslela, ale...

určitě je to dobrá rada. "Upřímnost je první kapitolou knihy vědění. Vetřelec vs. Predátor 2 je film natočený podle této knihy." Bratr mi jednou řekl: "Mlať, kopej, bodej! Mlať, kopej, bodej!" Dělám si srandu. Tyhle věci mi dělal.

Moc jsme spolu nevycházeli. "Nemáme se čeho bát kromě strachu z tygrů." člověk, který přežil napadení tygrem Dědeček mi jednou řekl: "Jone, až na tom jednou budeš špatně..."

A pak spadnul ze schodů. Nikdy tu myšlenku nedokončil. "Díky pravidlu oko za oko by byl celý svět srandovní, protože by tu nikdo neměl oči." Todd Gandhi Můj nejlepší kamarád mi jednou řekl: "Naval peněženku,nebo ti ustřelím ten tvůj zkurvenej ksicht!" To bylo poprvé a naposledy,co jsem s ním někam šel.

Ale bylo to boží. "Dějiny jsou psány lidmi, kteří vlastní píšící pera." slavná firma vyrábějící pera Starý moudrý muž mi jednou řekl: "Já jsem starý moudrý muž, takže ti můžu sahat do rozkroku." Naučil mě toho plno.

"Celý svět je jeviště. Rasistické jeviště." Strýc mi jednou řekl: "Věř si, tvrdě dři a snaž se nespat s manželkamajinejch chlapů." "Hrál jsem dvojčata ve Dvojitém zásahu." Jean-Claude Van Damme Rozloučím se s vámi tímto moudrem...

Nejde o to,co vám může vaše země nabídnout, ale o to, co může ukrást ostatním zemím. Dobrou noc. Překlad: BugHer0www.videacesky.cz speciální poděkování Jeanu-Claudu Van Dammovi

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobrý námět, ale ne moc vtipné...

1822

Odpovědět

ty jeho kecy sou prostě libový :D

221

Odpovědět

..."Až budeš jednou v nesnázích," řekl a pak spadl ze schodů.
Tak to mě fakt dostalo, ten chlap je génius!

211

Odpovědět

bozi :D

201

Odpovědět

totální rozmrdávačka jak prase :D:D

212

Odpovědět

Tak toto mě k******y rozsekalo!!!

182

Odpovědět

ty vole tohle mě rozmrdalo

182

Odpovědět

=DD

181

Odpovědět

aj van dame bol dobrý

191

Odpovědět

dobrý moudra :D... nej s těma perama :D

212