Část prvníZmagořený (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
26 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:154
Počet zobrazení:3 949

Přinášíme vám první díl originálního komediálního seriálu z pera herečky Stephanie Koenig, která je zároveň jednou z hlavních protagonistů tohoto seriálu. Stephanie a Brian, na první pohled dva normální dospělí lidé se stabilním zaměstnáním a pevnou pracovní dobou, právě zjistili, že nemají tušení, co jejich každodenní práce vlastně obnáší. Podaří se jim nastartovat hvězdnou kariéru jinde? Sledujte jejich osudy s námi!

Přepis titulků

KDYŽ NEVÍTE, CO ZA PRÁCI DĚLÁTE Co je to? Papíry. Papíry? Přepíšu je do počítače. - Briane? - Jo? To jsem měla na stole. - Uděláš to? - Jo, jo. - Pamatuješ, když jsme tu začali dělat?

- Co? Ha! Mám tě. Nemáš páru, co tu děláme! - A já taky nevím! - Netuším, takže drž klapačku! Uklidni se! Já jsem úplně mimo! Jsme konzultanti? Tohle lidi dělaj? Já fakt nevím! Lidi sem chodí s otázkama a já jim dovedu říct tak akorát "ano" nebo "ne" a oni pak odejdou!

Kde jsme se tu vzali? Všichni to hrajou. Jsou to roboti. Nevím, jak se jmenujou. Nikdo. Jsou moje? To jsou moje děti? Co? Ne, ty děti nemáš.

- Asi mám... - Jdem kupředu... Jdem na oběd! Kdy se jde na oběd? - Je osm ráno. - Vstaň. - Jdeme? - Oběd. - Mám vzít peněženku? - Už běž! Nazdárek Briane, Steph, kampak máte namířeno? Páni, nevim, co to vysíláte za energii, ale žeru to.

Jste nejlepší. Dík moc! Fyzickej kontakt zbožňuju! Jsem strašně rád generální ředitel. A teď si poskočíme! ZMAGOŘENÝ Musíme z tý práce ven. Každej zatracenej den... - Musím ti něco říct. - Co? Vzpomínáš, jak jsme stáhli GarageBand appku?

Jo, nejvíc tvůrčí chvíle mýho života. Pamatuješ, co jsme složili, hiphopovej song s houslema? Nahrál jsem ho na Soundcloud. Už je virální. Máme tam sto poslechů. Za den. Můj kámoš Steve se ozval, prej jestli ho může použít ve videu s dronama.

Lidi to totálně žerou. Měli bychom se živit jako DJs, producenti nebo něco takovýho. Steph, máš ponětí, kolik takovej DJ vydělá? Deset táců za večer. Dvacet. Mark Ronson! Padesát mega. To je naše cesta ven z tý pitomý práce, to je ono!

- Padesát mega! Sto! - Je to naše! Zdravím. Dneska platím já, Steph. Ne, víš ty co, to je na mě. Jen se podívám, kolik to dělá. Zaplatím to. - Je to dost, ale ne. - Steph! - Já tě zvu! - Ne. - Ne.

- Ne ne! Cos měl ty, hranolky navíc? Platím to, co sis dal? - Hranolky? - Hranolky... - A pivo, a... - Sýrovou omáčku. Sýrovou omáčku, a já jsem měla akorát ty tacos? Jen tacos. - Ale platím já. - Nech mě! Ne, já to mám!

Já zaplatím, nech mě platit! Nech mě! Ne. - Ne. - Dej sem ten účet, platím! Stephanie, já tě zvu! No tak, nech mě, já to mám, dej mi ten účet! Platím já! To červené je tvoje karta? - Platím touhle.

- Ukaž. Tak. - Tvoje karta. - Moje. Měli bychom zvlášť. Nebudeme. Platíš to ty. Víš co? Já dám dýško a ty platíš. Ty platíš a dáváš dýško. - Pozdě, dávám peněženku... - Už je v kapse. Tak.

Zaplať.

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Furt lepší než videa od Johna Olivera

418

Odpovědět

Není to ani originální, ani komediální, jen blbé.

100

Odpovědět

Jdu blejt.......

40

Odpovědět

nuda

40

Odpovědět

s****a

50

Odpovědět

Tak jsem se kouknul na pár dalších dílů... nemá cenu to překládat... nad 50% se dostane možná 3. díl kvůli tomu konci ... pak by možná moh bejt zajímavej díl mezi 4. a 5., ale ten jsem nenašel. Zbytek je odpad.

00

Odpovědět

WHAT THE FUCK..................... daquf I just saw?
4 minuty zivota co uz mi nikdo nikdy nevrati

50

Odpovědět

Chápu, pokud to potom ještě někam povede, ale takhle samotný docela slabota. Nevím, z čeho jsou lidi na YT tak nadšení.

71

Odpovědět

Grafické hvězdičkové rozhraní z nějakého důvodu hodnotit 0 % neumožňuje, ale samotný server tuhle možnost přijme. Je ale nutné ji tam zadat manuálně:

https://videacesky.cz/ratevideo?value=0&videoId=11250
(link pro hodnocení tohoto videa 0 %)

92

Odpovědět

Proboha, co to mělo bejt? S přehledem nejhorší video na VČ

70

Odpovědět

Ale vůbec, ani zdaleka ne. Škoda, že už tahle perla je nedostupná.
Chevrolet Malibu: Od obdivu k lásce

02

Odpovědět

+DialNe, bezkonkurenčně nejhorší video tady je Bojovat za svý práva

03

Odpovědět

Scéna v kanceláři byl ještě ok průměr, pak už jsem jenom nechápavě zíral. O čem že má být ten seriál?

121

Odpovědět

Sexy žena.
Tak jest. Není jiného pravdivého názoru z lidu.

72

Odpovědět

Začátek vypadal zajímavě... pak se to celý nějak zvrtlo... uvidíme další díly - pokud to bude navazovat jen na ty první 2 minuty, tak by to snad mohlo jít.

100

Odpovědět

Správně se zhodnotili — "STUPID IDIOTS"   :-(    dál už jsem se nedíval
(kua, proč nejde dát hodnocení ODPAD?)

70

Odpovědět

Ne že by to bylo nemožný, ale když autor scénáře a režisér ještě prcne sebe do jedné z hlavních postav tak to většinou dopadne špatně no. Neříkám že je to pravidlo, ale tenktokrát opět ano :D

81

Další