Část druhá až šestáZmagořený (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
47 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:59
Počet zobrazení:2 828

Varování: Nesledujte tento seriál, pokud právě každou minutu svého drahocenného času věnujete dokončování přelomového vědeckého objevu. To se možná radši vraťte zpátky ke svým výpočtům.

Pokud jste ale fanoušky poněkud absurdního, téměř náhodně generovaného humoru, seriál o životě Stephanie a Briana je to pravé pro vás.

Stephanie a Brian netouží po ničem jiném, než dát navždy sbohem nudné kancelářské práci a proslavit se svojí hudební produkcí, která kombinuje hip hop a housle. Na své cestě za slávou je čekají nejrůznější situace, setkání i náhodné momenty, ve kterých scénář nikdy nejde tak docela tak, jak byste čekali - ale my jsme vás varovali...

Přepis titulků

Fajn restaurace. - Parádní kraksna. - Dík! Tohle auto jsem koupila, než budu mít na auto svých snů. Kia Optima. - To je levný! - Zpátky do práce? Vyhoď mě u parku, zapracuju na našem projektu. - Seženu kšefty. - Dobře, a já půjdu... domů. - Ok.

- Jo. Ale ne, začalo pršet! Počkej, zapnu stěrače. Asi bys měla vyměnit pásy na stěračích. Nejsou moc efektivní. Taky mám dojem, že úplně nefungují. - Jo. - Spíš to ještě rozmazávají. - Postrkují kolem. - Jo. Fakt špatný. Tak akorát to na tom okně vydává pazvuky.

Potřebuješ nový. Myslím, že tenhle starej krám žádný nový pásy nechce. Hlavně žádný nový součástky. Tyhle mají svoji hlavu. Ale působí bezpečně. Moc toho nedělají. Vypadá to, že se snaží použít papír. Trochu to nasáknout.

Moje fotka z dětství? - Roztomilý! - Vezmu si ji. Padesát táců, sto táců, Mark Ronson, Jake Ronson. Briane? - Nazdar, Steve! - Ale božíčku! Jakpak se máme? - To je náhoda, zrovna tebe tu potkat. - Díky za ty polibky. Ještě jednou díky, že můžu použít vaši hudbu pro svoje video!

Je to úžasňácký! To je jasný! Pořád nechápu, jak se vám to povedlo. Vezmete housle, přidáte elektronickou hudbu, a vzejde z toho Úplňácká umělecká symfonie! Skrillex by puknul závistí. Lidi říkají, že už teď je to klasika. Ty jsi teď jakože producent?

Zatím se ještě za producenty neoznačujeme, ale určitě se na tom dělá. Jestli to začneš dělat, potřebuješ to nejlepší nářadí, jasný? Budeš potřebovat vlastní studio, a mixážní pult, jestli chceš dělat DJe. Jo, máš pravdu. Určitě budete naprosto boží. Jste chytrý, atraktivní, a víte, co v životě chcete.

Děkuju ti! - Rád jsem tě viděl! - A já tebe! - Zatím! - Páčko! Počkej, ty po mně jedeš? ZMAGOŘENÝ Překlad: Mia_91 www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak pěkná baba a dělá ze sebe takovou p**u... ah

00

Odpovědět

Nemůžu si pomoct, ale scénaristicky mi to připomíná Zvětšeninu, jen je to možná ještě artovější v interpretaci souvyslostí mezi příčinou a následkem. No, jsem rád že jsem obé přežil.

01

Odpovědět

Nebojte, dnes jsme tu zveřejnili všechny zbylé díly právě proto, že jsme viděli, jak negativně je seriál přijímán a nechtěli jsme vás déle "trápit". :-) Ode dneška můžete klidně spát a nebát se, že příští pondělí budete muset zhlédnout další epizodu.

70

Odpovědět

Konec tohohle je nejlepší zpráva měsíce.

80

Odpovědět

Já bych zvládl klidně i další sérii. Mě se to líbilo, bylo to úsměvné a název stupid idiots je naprosto výstižný. There is no company!

02

Odpovědět

Trochu bych opravil to varování...
"Nesledujte tento seriál, pokud právě každou minutu svého drahocenného času věnujete naprosto čemukoli. To možná radši nedělejte vůbec nic."

20

Odpovědět

Ok, vracím se ke svým výpočtům, Nobelovka za dveřmi. Jo a abych nezapomněl, slušný odpad.

10

Odpovědět

Chvíli jsem myslel že v tom už skoro vidím nějaký smysl, ale ne, je to hovadina rozhodně.

10

Odpovědět

wtf?!?

00