Show Donalda Trumpa

Thumbnail play icon
41 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:252
Počet zobrazení:6 482

Po Oliverovi, Conanovi, Grahamovi, Craigovi a Jamesi Cordenovi přichází s vlastní show i prezident USA Donald Trump. Show Donalda Trumpa přináší zaručeně nejobjektivnější informace v podání toho nejlepšího a nejkrásnějšího moderátora současnosti.

Hned zkraje tu máme exkluzivní pohled na výuku etikety, kterou Donald podstoupil a díky které je v dnešní době vzorem slušného chování.

Přepis titulků

Komu věříte víc? Nečestným médiím, která o mně šíří lži z anonymních zdrojů, nebo mně? Já jsem nejméně anonymní člověk na světě. A proto mně Comedy Central dalo moji vlastní show. Vědí totiž, že na co sáhnu, to se promění ve zlato. Kromě zákonu o zdravotnictví a kasin v New Jersey. Show Donalda Trumpa právě startuje na VideaČesky.

A kromě mých prvních dvou manželství.

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejsmutnější na tom je že to není ani parodie ale smutná realita. Trump je tak ubohá postavička, která je všem ostatním velmocím jen k smíchu

02

Odpovědět

Trump je rovnaké hovado ako zeman, ale toto bol trápny humor. Omnoho lepšie sú telefonaty od Conana.

71

Odpovědět

No, začali u té nejnížší sorty humoru a dotáhli to... vlastně nedotáhli, prostě se tam zasekli. Musím jim být alespoň vděčný, že nezačali s vtipi o prdech, i když to si možná šetří na "zlaté finále". Trumpetu fakt nemám rád a dělá jednu koninu za druhou, takže strefovat se by nemělo být těžké, leč pro autory videa by to bylo asi příliš náročné.

40

Odpovědět

V takovemhle mertku urcite ne a je mi jasne, ze na Obamovi, jehoz zena vypada jako trandak, kokta jak pacient z povolani, nenarodil se v USA a dostal Nobelovku za mir pote co vybombardoval 7 zemi je tech temat strasne malo no.

112

Odpovědět

To neni vtipny, to je levicova protibelosska propaganda. Predstavte si, kdyby treba FOX udelal podobnou show o Obamovi. To by bylo prskani o rasismu a protesty po cely Americe od n***a ghett po univerzitni pseudoliberalni usmrmkance...

238

Odpovědět

Vtipný to není z mnoha jiných důvodů, ale Fox už něco podobného dělal a upřímně i zarytí liberálové si dělali z Obamy srandu. Jen to šlo hůř, protože do Obamy se strefovalo hůř, než do Trumpa.
A abych odpověděl i na další otázku, dělali si například p***l z jeho proslovů a způsobu, jak to říkal. To je tak zažitý, že už to komplet nevnímáme. Ale jen si vzpomeň, jak si John Oliver utahoval z toho, že kandidátka Miss USA poskytla na ISIS lepší řešení, než dokázal při své oficiální řeči prezident USA a navíc v limitu 20 sekund.

36

Odpovědět

Upútavka vyzerala super :D ... Hrá ho perfektne.
Pár vtipkov sa mi páčilo, ale inak hrozne moc tlačia na pílu a skôr ako vtipné, je to trápne...
meh...zvyšok si odpustím..

230

Odpovědět

Typický liberálové. Ještě přidejte pálení USA vlajek.

1211

Odpovědět

Vidno, že sa zase niekto hrá s hodnotením. Toto video má 595 zhliadnutí a 82 hodnotení a to predošlé 932 zhliadnutí a 28 hodnotení - očividne to zas robí jedna osoba. S týmto by sa tu malo niečo urobiť.

113

Odpovědět

No nevím, já dal minimum co šlo.
Nechápu, proč není tak jako třeba na CSFD možnost dát odpad. 1-5 hvězdiček a ODPAD. Ne si hrát na nějaká nepřehledná, bůhví jak počítaná procenta.
Ale, nakonec, co je mi po tom.

86

Odpovědět

vy ste v škole nebrali lineárne a nelineárne rovnice?
Tuším sa to učí v 6, alebo 7 triede :)

Alebo...alebo...sa sem infiltroval cigáň :D

104

Odpovědět

1067 zhliadnutí a 127 hodnotení. Posledný Conan má skoro 5000 zhliadnutí a len 97 hodnotení. Ja by som tie hodnotenia proste zrušil.. Pár chudákov, ktorí majú priveľa voľného času tu ku*ví výsledky.

012

Odpovědět

Tak tomuhle se smějí jen neomarxisté.

2211

Odpovědět

Nic jako neomarxismus neexistuje, tak co tady píšeš za blbosti, jsi úplně retardovaný?

818

Odpovědět

+Marxtvoj mozog neexistuje

51

Odpovědět

Tak bolo jasné, že v tejto nenávistnej komunite nepochodí ani tak skvelý imitátor Trumpa. Očividne by ste radi chodili s Trumpovým tatínkem na schůzky. :)

324

Odpovědět

S Trumpem a Hrou o truny je to na vč vážně katastrofa.

65

Odpovědět

... wow, tohle prostě nechápu. Jak může někdo udělat tak strašně špatnou komedii? Zvlášť, když na to má tak úžasnej zdroj. Trump je sám o sobě k smýchu - jak se jim podařilo to takhle zničit???

267

Odpovědět

Nemůžeš vylepšit něco, co už je dokonalé. :D

20

Odpovědět

Trump je k***t a z kokota môže vzísť iba k******a. Tak ako tento bazmek.

1111

Odpovědět

To nemůžete myslet vážně. To už je přes čáru. Takhle křupansky se přece chová náš Eman Milošević, chodící na audienci s britskou královnou a Trumpem v důchodkách.

136