Thumbnail play icon

Zpráva způsobující vypnutí telefonu

86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:312
Počet zobrazení:3 596

Možná jste nedávno zaregistrovali debatu týkající se zpráv, které dokážou vypnout váš telefon. Něco podobného se dokonce objevilo i u Skypu. Ale jak je možné, že přijatá zpráva dokáže způsobit pád vašeho telefonu?

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak ja vam to teda vysvetlim kluci a holky :D ... telefon se vypina protoze to tak apple chce :) (pravdepodobne amricti vedci zjisti ze to vymysleli rusti hackri :D ...)
pekne jako v tech jejich filmech pro idioty :)

v americe ted jede medialni kampan proti arabum ;)

17

Odpovědět

Z̼̼͙̪̯̻̭̠̥͔͙͈̻̰͔̥̗͛̿ͧͥ̈́́͛̓ͅä̠̠̘͉̖̰̪̪͓̞͖̼̞̤͔̗̬́ͩ͗͆ͭ̐̊͋ͩͤͣ̈̒j̮̯̪̦̺͎̦̺͔̹͔̭͖̫̟̝̅ͫͤͤ̒ͭͮ̍̌́̇̓í̩̬̰͚̈́͒ͧ̐͗ͤ̾͗̒ͧ̓m̬̘̪̞͓͚͕̭̞̭͙̻͍̦̌̃̈́̿͂ͮ͌̊̿̽a̟̞̼͈̦͎̬̻̯̠͇̬͓̮̳ͭ͌̔ͧ̌ͪͯ̇̎̏͆̓͛̏̽ͯv̩̖̰̭͉̜̹̟͙̣͙̹͖̭͖̩̈́ͫ̇̓̋͐̊ͫͩé͕̪̲̞̞͖̰͋̊͒ͥ̾ͯ̎̑̓ͮͦͫ̈͒̎̈̅̒͐.... btw, ty arabské znaky jsou asi psané naopak v té sms, ne?

151

Odpovědět

Proč je vůbec v IT arabština? Ať si ty klikyháky píšou doma do písku.

2343

Odpovědět

A proč je v it česka diakritika? Slovenská diakritika? Všechny ty polské přesmičky a zpřežky, německé přehlásky, tradiční i zjednodušená čínština atd....? Protože to prostě používá spousta lidí.

595

Odpovědět

+vojtanisOno existuje něco jako slovenská diakritika?

1327

Odpovědět

+vojtanisOn myslel samozřejmě maďarskou diakritiku :D

4129

Odpovědět

+vojtanisSlovenská:
á, ä, č, ď, é, í, ĺ, ľ, ň, ó, ô, ŕ, š, ť, ú, ý, ž
Maďarská:
á, é, í, ó, ú, ö, ü, ő, ű

402

Odpovědět

Arabská čísla se docela chytla :-) Nechtěl bych programovat v římských číslicích :-D

171

Odpovědět

+jarda.xTo nejsou arabská čísla. Arabská čísla vypadají takto ٠‎١‎٢‎٣‎٤‎٥‎٦‎٧‎٨‎٩‎.

101

Odpovědět

Mě by jen zajímalo, kdo a jak sakra na to vůbec přišel...

470

Odpovědět

Asi někdo někomu esemeskoval korán, protože tento typ arabského písma se jinde nevyskytuje.

300

Odpovědět

+luftmausmannTakový slova jako korán bys takhle otevřeně asi psát neměl, nebo vyletíš do luftu luftmausmanne. Každopádně by mě zajímalo, jestli to padá aj když tam je jen a pouze text psanej tímto písmem. Bez latinky.

325

Odpovědět

Telefon v názvu a popisku bych vyměnil za iPhone, takhle je to celkem zavádějící. Skype je tam taky přímo jmenován.

Jinak existuje plno zpráv, které s telefonem umí věci, používá to operátor a policajti a některým nezabráníte. Hlavně pingnutí a tak. Kdyby o tom věděli v holywoodu, tak nemusí držet lidi přesně 60 sekund ve spojení :D

374

Odpovědět

00:57 bysme :-/

1711

Odpovědět

grammar nazi

142

Odpovědět

lepší než by jsme.. já bych tam dal bychme, což by se ti asi taky nelíbilo :D

51

Odpovědět

+Lecitina je to mluvená čeština, takže co ti vadí?

37

Odpovědět

Bysme by byla chyba v diktátu, ne v titulcích.

79

Odpovědět

+CeckoJe to chyba kdekoliv. "Bychom" je, bylo i bude správně. "Bysme" je blbost. Ale jak už píše Lecitin, je to lepší, než "by jsme" ..

186


Odpovědět

+Bedas:-D

60

Odpovědět

Neříkejte, že to někdo náhodou napsal a příjemce to nebral jako chybu telefonu :). Možná bych sázel na to, že to měli výrobci jako interní upgrade, protože je to docela praktický ;)

52

Odpovědět

Nebo ještě nikdo neobjevil takový kód, který ze všech uživatelů okamžitě udělá zombie nebo terroristy. Kód na bezpečnostní vypnutí všech telefonů už objevili...

19

Odpovědět

Apple svolal největší myslitele světa, použili kvantové počítače pro testování oznamovací lištičky a kombinace všech možných znakových sad ve všech možných kombinacích v naději, že konečně zodpoví otázku všeho a tak vůbec; všichni napjatě čekají co z toho vyleze, největší událost roku. No svoláme besedy a zaspamujeme videoportály nesmysly na toto téma. Asi na to budu psát diplomku, sice to bude náročný, vyjde to tak na 200stran ale protože studuju Marketing nebo Management, tak je to stejně jedno, něco tam napíšu a je to šumák, stejně to nebude nikdo číst, natož vylízanci co to hodnotí. Teď si du přečíst životopis ředitele Carrefouru, protože Jobsův byl příliš krátký a chci další nášup životopisů ředitelů developerských firem.

Du blejt

2557

Odpovědět

chlapi ze šroubárny říkali že mají jednoho kámoše a ten prý viděl někoho jak má něco od Applu a že to bylo fakt terno, že to musíme taky mít a tak jsme se složili a měli jsme 57korun, tak jsme šli do hospody, snad někdy si taky pořídíme takový terno, jo, a, tak, asi, ne, no.,.,.,,

1842

Odpovědět

Jsi na drogách?

10414

Odpovědět

3.

330

Odpovědět

ak ma pravdu a chyba je v skracovani, preco to zapricini pad celeho systemu? nemala by len spadnut aplikacia na spracovanie sms sprav?

144

Odpovědět

Zkracování nejspíš neprobíhá v té aplikaci samotné, ale v rámci vyskakovacího upozornění, což je součást operačního systému.

423

Odpovědět

Osobně bych si tipnul na nějaké zacyklení. Telefon se rozhodně že zprávu zkrátí v tomto místě, pokusí se o to a zpráva se prodlouží, telefon to vyhodnotí a vrátí se zpět před zkrácení a opět se stane to samé. Následně watch dog zjistí že telefon neodpoví a vypne ho.

121

Odpovědět

+gornarokProc by se ale po zkraceni vracel zpatky, misto aby dal zkracoval?

61

Odpovědět

Zdá se, že už ten kdo to písmo vymýšlel, byl terorista, a tohle je jeho plán jak zničit západ :D

2101

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)