10 vychytávek na léto

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:784
Počet zobrazení:8 860

Po zajímavém triku se samomrznoucí Coca Colou tu pro vás máme hned deset vychytávek, které můžou zpříjemnit vaše léto. Užijte si tyto takzvané "life-hacky" od Granta Thompsona z kanálu The King of Random.

Přepis titulků

10 LETNÍCH VYCHYTÁVEK Až budete příště jíst velký hamburger, nejezte ho takhle. Spodek navlhne a rozpadá se. Radši ho obraťte vzhůru nohama. Vršek je téměř dvakrát tlustší a více vydrží. Takže buďte chytří a jezte hambáč vzhůru nohama. Znáte to, když nechce brčko v plechovce držet? Ohněte vršek a brčko zasuňte skrz něj.

Teď už nic vytékat nebude, protože brčko drží. Zkuste tenhle trik s mangem. Odkrojte boční strany a vykrojte do nich pár čar svisle a pár vodorovně, aby to vypadalo jako šachovnice. Nyní to oběma rukama chytněte a opatrně zatlačte. Vylezou malé kousíčky manga. Můžete je seškrabat lžičkou do misky, nebo je rovnou sníst. Je to rychlé, snadné a nezasekne se vám v zubech.

Pokud vás obtěžují mravenci a chcete se jich přirozenou cestou zbavit, vezměte popcornová zrnka a dejte je tak na 30 sekund do mixéru. Vznikne tak kukuřičná mouka. Udělejte pár hromádek, kde se mravenci vyskytují, a za pár dní váš problém zmizí. Až zase na párty uvidíte rozbalené chipsy, udělejte dojem se speciální miskou. Nejdřív ohněte horní okraje a potom vyhrnujte spodek směrem nahoru, zatímco chipsy budou lézt ven.

Vytvoříte tak misku, z níž budou vykukovat chipsy. V létě se hodně vyskytují octomilky. Ochraňte kuchyň tak, že nakrájíte několik banánových plátků a přidejte slupky od manga. Vše pak dejte do malých kelímků. Obalte je igelitem a například čínskou hůlkou do něj udělejte otvor o velikosti mušky.

Pak už jen někam položte. Po chvilce si to bude hmyz prohlížet. A jakmile vleze dovnitř jeden, jeho kamarádi půjdou taky. Za pár dní už budou mít ovocnou párty. Vezměte vršek od kelímku a zavřete je tam. Stal se z vás pán much. Léto rovná se nanuky a z nanuků si děti můžou ulepit ruce. Do papírového kelímku opatrně udělejte díru o velikosti tyčky od nanuku. Strčte dovnitř nanuk a už nebudete mít ulepené ruce.

Mimochodem to funguje i s obalem od dortíku. Nejspíš jste zažili grilovačku, kde dochucovadla zabírala půl stolu a stála se na ně šílená fronta. Vyřešte to s formou na muffiny. K dochucovadlům je snazší přístup a fronta se tak rapidně zkrátí. Navíc se ušetří prostor na stole a nebudete toho muset tolik uklízet. Snižte riziko krádeže na pláži vytvořením tajné schránky. Točivým pohybem otevřete vršek použitého šampónu.

Vnitřek umyjte a vytvořte takový otvor, abyste dovnitř vecpali vaše cennosti. Nasaďte vršek a vaše věci jsou ukryté. Ostatní to budou považovat za pouhý šampón a ten vám nejspíš neukradnou. Horká voda může v létě chutnat hrozně. Naplňte láhev vodou asi z čtvrtiny, aby při nahnutí dosahovala hladina těsně pod hrdlo. Pak ji na nějakou dobu dejte do mrazáku. Zmrznutá voda vytvoří po straně lahve led, který nebude blokovat vršek.

Když se budete chtít osvěžit, stačí vytáhnout tuto láhev, dolít své oblíbené pití a máte ho okamžitě vychlazené. Tyto triky vám snad léto trochu usnadní. Pokud se vám líbily, třeba se vám zalíbí i další na www.kingofrandom.com. Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Z kanálu king of random určitě překládejte častěji, ty věci, který ten borec točí jsou něco úžasného ;)

250

Odpovědět

jeětě by to chtělo vychytávku, jak nemít přecpanej mrazák k prasknutí, když si tam chci dát tu lahev s vodou :D

270

Odpovědět

Třeba konečně sežrat ty 2 roky stré rybý prsty

440

Odpovědět

Wow, to je super!!! :)

184

Odpovědět

U triku s plechovkou mi znovu přišla na mysl otázka, jakže se to vlastně jmenuje ta věcička otevírající plechovku. Ví to někdo? Má to název?

184

Odpovědět

Prostě víčko :D

206

Odpovědět

Podle wikipedie je odborný název "JAKÉSI OČKO" :D http://cs.wikipedia.org/wiki/Plechovka

212

Odpovědět

to mango je dobrý, jen kdyby tady nestálo 40,- a ještě k tomu je hnusný jak chlupatá p***l

2061

Odpovědět

Mluvíš o své chlupaté p****i? Nebo tvého přítele chlupaté p****i? Jinak nechápu, jak víš, jak hnusná je chlupatá p***l.

1857

Odpovědět

+SimonkaSimonko.. skoro pokaždé jsem tě setřel a ty se teď snažíš setřit mě? Promiň, ale já jsem trošku jiný kalibr.

Á propos potrefená husa se vždycky ozve, myslím tím tu chlupatou p***l^^

2033

Odpovědět

+SimonkaHahaha vtipné :) Ne, já se o nic nesnažím, jen na tvůj stupidní komentář nic jinýho napsat nejde. Myslíš tím "setřením" to, jak se navážíš do koní? To akorát dokazuje tvou nulovou inteligenci, když tě nenapadne nic lepšího. Takže, zas a znova, jdi do p*dele :-*

2143


Odpovědět

+SimonkaZlopán: Tohle nejní erotická seznamka :)

203

Odpovědět

vychlazeny napoj a misky na bramburky jsou moc pekne napady .. uz jsem do mrazaku narval 5 lahvy od kofoly na zitrejsi paraky

196

Odpovědět

Jsem to nepochopil s těma mravencema. Jak to, že zmizí?

S těma octomilkama je to chytrý.

212

Odpovědět

Také by mě to zajímalo. :)

201

Odpovědět

Vlivem rozmixovaných popcornových zrnek a intergalaktickým zářením které prostupuje skrz naši ozonovou díru se mravenci začnou v okruhu 2 metrů vypařovat.
easy :)

263

Odpovědět

+smoukyJá jsem ale blbej, to mi mohlo taky dojít :D

202

Odpovědět

Rozmixovanou praženou kukuřici neumí jejich organismus zpracovat, a tak je to zabije.

190

Odpovědět

+Viktorstejně jako ve fimu "Já, legenda"...po takovym masakru musej zustat nějak těla!...ale žadny těla tam nevidim :O

202

Odpovědět

Jsem po tom pátral na netu a stejně jsem to moc nepochopil, každopádně jsem našel několik teorií: 1) myslí si, že je to jídlo, ale neumí ho strávit -> zemřou hlady 2) sní to, ale když to tráví, tak se mouka začne nějak rozpínat -> zemřou prasknutím 3) ta mouka je údajně fungicid, takže nějak likviduje houby, který ty mravenci žerou/pěstujou -> zemřou hlady :D nemám nejmenší tušení co z toho je pravda, ale ty mravenci prostě zemřou :D

201

Odpovědět

Kukuřici nikdo nestráví!

191

Odpovědět

Slamka do plechovky ? to kto robí ? :D :D :D Ale ostatné veci celkom zaujímave . Hlavne tie mušky !

193

Odpovědět

možná k vodě by byl lepší opalovací krém než šampon

211

Odpovědět

V Česku by nebyla pro zloděje obtíž ani s tím šamponem :D

222

Odpovědět

V niektorých východných častiach Slovenska, by ani plastové hovno s cennosťami neostalo na pôvodnom mieste :-D

191

Odpovědět

+Kane1991Plastové? V některých částech Slovenska by nepomohlo ani kdybys to strčil do pravého :D

242

Odpovědět

Nesledují zdější admini 9gag.tv? :D

186

Odpovědět

Já tedy ne :) Mám to z Fail Blogu (kde tedy nejsou jenom faily :D )

190

Odpovědět

Škoda že to přišlo v polovině léta a ne na začátku :D

181

Odpovědět

Upozorním na 0:44 špatný titulek.

180

Odpovědět

Díky, už by to mělo být opraveno ;)

180