Batman existujeEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:276
Počet zobrazení:4 458

Dneska se s Robbym podíváme na japonského Batmana, odolná garážová vrata a jednu pouťovou atrakci. Videa: - Batman - vrata - katapult

Přepis titulků

Mám koule jak dva grepy. Koukáte na Equals Three. Tumáte, šmejdi. Lidi, je Halloween! Miluju Halloween, jediný den, kdy můžete předstírat, že jste někdo jiný. Narozdíl od chlápka v prvním videu, ten to dělá každý den. Skvělé!

Představte si, že si to šinete po dálnici a potkáte Temného Rytíře. Tihle lidi ho potkali a předjeli. Předjeli Batmana. Zachránil jsem kupu životů bezpečnou jízdou. Povolenou rychlostí. A koukněte na ty detaily, celé to vypadá naprosto reálně. Jediné vodítko, že to není Batman, je fakt, že si přidělal kápi k Batpodu, což pravý Batman nedělá.

Přesto je namístě otázka, jestli je ten chlap šílený. Který dospělý člověk je tak posedlý komiks... Je to naprosto normální. Podle BBC News je ten chlap z Chiby v Japonsku a říkají mu ChiBatman. ChiBatman. Začal se objevovat v roce 2011, protože chtěl potěšit lidi po neštěstí ve Fukušimě.

Celkem originální přístup. Každý umí dát peníze, ale tenhle chlap dává svůj čas, vášeň a lásku k DC Comics. Charita! Dneska prosím nikoho nesuďte podle jeho kostýmu. Nemravná sestřička totiž možná léčí svět. Já léčím svět.

Další video je záznam bezpečnostní kamery z garáže z Rejkjavíku na Islandu. A je na něm... nevím jistě co, ale je to naprosto šílené. Tady máme auto a to auto projíždí vraty. A bude to lepší. Mnohem lepší. A ještě mnohem...

Dělám si srandu, co by se ještě mohlo stát? Tohle je příklad toho, že ne vždy se vytrvalost vyplatí. Myslím, že to půjde. Pokud to nevyjde napoprvé, přestaň projíždět vraty. A já bych rád věděl... úplně vše. Vítejte u Kriminálky: Equals Three. Garážová vrata. Proč si myslí, že tou branou projede? Má to v hlavě...

pomotané. Proč leze ven oknem? Dveře... rozbité. - Proč ta holka neuhne? - Ženy. - Kde je hlídač? - Spí. Nikdo neumí vysvětlit, co to má znamenat. Víme, že hlídač našel tenhle záznam a řidič teď dluží 41 000 eur za napáchané škody. SAKRA! Tohle video je navíc z roku 2011, hlídač čekal 3 roky, než ho zveřejnil.

PROČ? A jsou ti lidi opilí? ASI Alkohol za volantem neschvaluju, ale snad jsou opilí. Z toho se totiž vyspíte. Z blbosti ne. Poslední video je ze zábavního parku v Orlandu. Jsou na něm dva kluci na katapultu, co mají pěkně naděláno v gatích. Tahle atrakce není pro mdlé povahy. To pochopíte.

Koukejte na tohohle kluka, ten totiž třikrát omdlí. Tak jo, ruce nahoru. Sakra! Sakra! Je to hrůza a zároveň bžunda. Pokaždé když omdlí, zapomene, kde je. A to je náhodou 110 metrů vysoko. Ránko, co je... sakra! Měl jsem divný s...

do háje! Úplně jak Na Hromnice o den více. Nebo ráno po mnoha a mnoha pivech. Čau zlato, ještě jsi tu. Brý ráno. A tohohle kluka nijak nevzrušuje, že mu kámoš třikrát omdlel. Říká si: "Ty vole, to je fakt super. Škoda jen, žes omdlel zas a znova a znova."

A na konci se obsluha zeptá, jestli si to užili. Užili jste si to? Koukněte na jeho tvář na začátku a na konci. Vypadá snad někdy, že si to užívá? Ne! Protože omdlévání není nikdy zábava. Pokud nejste na tyhle prasárny. Vás já soudit nebudu. Ale tyhle lidi jo. Proč?

Sakra fix. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. ChiBatman! Překlad: Xardass www.videacesky.cz Je to takhle? Jak se to dělá? Pochva mé ženy je jako stará bota. Pokadil jsem se.

Jsem na internetu. Tohle je mnohem strašidelnější. A taky Batman neexistu... Já to nedokážu vyslovit, Kelly. Nejde to. Mohl bych se převléct do kostýmu, ale za sebe to říct nedovedu. - Už? - Skoro. Je to uprostřed mého trička.

Mířím za dobrodružstvím. Kde je ten... Tohle se nám nedaří... dát dohromady. Tenhle chlap mě... dostal.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem hrozně moc ráda že =3 nadále pokračuje i bez Raye.. :) Robby je fakt borec!

70

Odpovědět

Kdyby někdo nemohl pochopit ty brýle a nepříjemné ječení u druhého videa, tak Jim Carrey vám to již snad vysvětlí ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=HJSqkwyL1Zo

12

Odpovědět

tak snad csi zná každý, ne?

102

Odpovědět

chudák kluk, 3x omdlít za takovou chivlku, to jsem ještě neviděl :D

281

Odpovědět

Tenhle díl se povedl náramě. V poslední době jsem se totiž moc nebavil.

123

Odpovědět

Jeho videa jsou lepší a lepší :D EEYAAAAAAAAAAAAAAAA!!! :D

402

Odpovědět

Zdá se mi ten kluk lepšejší a lepšejší...:)

913

Odpovědět

Batman je jen přízrak. Ale já jsem skutečný!!! Hahahaha :D

138