Bodyček taškyEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:113
Počet zobrazení:6 127

Dnes má pro nás Robby nešikovného pejska, neohleduplný způsob zacházení se zavazadly a zábavu z Filadelfie. Poznámka: Flex cam je něco jako kiss cam, prostě záběry na diváky, na kterých se ale v tomhle případ nemají líbat, ale mají ukázat svaly. Videa: - schody útočí - zavazadla - flex cam

Přepis titulků

Někdo o mně na Twitteru řekl, že nejsem dost mužný. Ani si nevzpomenu, kdy naposled jsem se nechoval jako chlap. O 10 VTEŘIN DŘÍVE Pavouk, pavouk, fujky! Řekl jsem mužný, ne nelidský. Ach internete, občas mi vylepšíš den. Spousta z vás už tohle video viděla, protože má na Facebooku přes 23 milionů zhlédnutí.

Takže jsme na správné stopě! Jste připraveni na pejska, co spadne ze schodů? Já jo! Jak se to dá pokazit? Jsou to schody. Schody jsou matoucí! Autor videa nás ujistil, že se psovi nic nestalo, je v pohodě, takže už nemusíte psát komentáře o násilí na zvířatech. No tak, smaž to.

Už to nepotřebuješ. ROBBY STOJÍ ZA PRD! Správně. Není chyba páníčka, že pes zapomněl, jak fungují schody. Tohle zvládnu. Nejdřív tlama a pak až nohy, že jo? Když to na konci zastavíte, můžete vidět jiného psa, co zklamaně přihlíží. Máš se ještě hodně co učit. Je to asi nejvhodnější výraz pro tohle video. Víte, co je nejhorší?

Pes se zatím dostal přes 2 schody, touhle rychlostí... Znáte to. Vždy když vám na letišti vrátí zavazadla, máte všechno rozbité? Měl jsem si vzít sošku Ponyho s sebou. Tohle je důvod proč. Ano, takhle některé aerolinky odbavují zavazadla. Nevíme, která aerolinka to je, ale podle popisku je to mezinárodní letiště.

Takže asi to vaše. Video je z roku 2010, je celkem staré, ale teď nabírá na síle, protože ho asi někdo našel a řekl: Jsem člověk a mé tašky mají práva! #sdilejte #neuveritelne #kdozaplatimourozbitoukytaru:( Můžu dát smutníka do hashtagu? Neexistuje snad nějaký méně agresivní způsob? Kdo tohle vymyslel?

Buď se k taškám můžeme chovat hezky, nebo je můžeme pořádně rozmlátit! Jsem si jistý, že někdo ubral zvuk, jinak bychom slyšeli tohle. Možná jsem si do kufru neměl strkat kočku. Údajně se bojím pavouků. PŘED 2 MINUTAMI Pavouk, pavouk, fujky!

Údajně. Nemáte důkaz. Aspoň nejsem tenhle chlap. Ve Filadelfii na basketu mají takovou podivnou věc zvanou Flex cam! Jo, tohle. A běžně se tam ukazují nafoukaní týpci. Třeba tenhle, kterého později setře tahle slečna. Proboha! Panečku. Panejo. Kámo, ta tě ale setřela!

Byl by v pohodě, kdyby nebyl tak nechutně nafoukaný. Jsem úžasný, úchvatný, jsem nejlepší! A sakra. Na jeho obranu: asi nevěděl, že sedí před Wonder Woman. Proč říkám "na jeho obranu"? Proč bych ho bránil? Předpokládal, že ji oslní svými svaly, protože ona žádné nemá. A to je špatně.

- Že, Kelly? - Jo. Jo! Je super, že mu svaly cpe před obličej, stejně jako on jí. Jsem úžasná, úchvatná. Jsem nejlepší. A ty jdi do háje. Miluju flex cam! Filadelfie není známá svou jemnou mužností. - Ty jdi do háje!

- Ty jdi do prdele! - Jdi se zahrabat! - Seru na tebe! Sýrový stejk. Víte co je horší, než že vás setřou? Že o tom moderátor všem řekne. Kámo, ta tě ale setřela! Ano, utřel. Poučení: Nesuďte dámu dle džínové bundy, pod kterou má bicáky, po schodech nechoďte hlavou napřed a nebalte si do kufru kočku. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku.

Já jsem Lucidore a pod tohle se podepisuju! Kde je PETA a hummus? Sejměte své zavazadlo Dneska budeme mít normální epizodu. OK, jen OK? Justine? Jen OK? Mám pocit, že si tě pomalu získávám, Justine. Tohle jsem na sobě nikdy neměl, tohle je poprvé, je to vzrušující. Prostě to praštím.

To byla legrace. Počkej, tady je moje pravačka. Ale ne, nic tam není. Mám tam trošku. Pojeb si bratrance, pojeb si psa, pojeb si dítě... Ne, to ne. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neříká náhodou ve 04:10 "I need my pita and hummus" ??

00

Odpovědět

Nechápu proč tam dává tu trapnou nahranou scénu, které jsou na murických zápasech pořád. Nedivil bych se, že věří ve wresling...

04

Odpovědět

*kur*vsky hladké pristani

00

Odpovědět

Škoda Robbyho. Na =3 se po jeho odchodu nedá koukat.

155

Odpovědět

Letecká doprava, jó to je panečku bomba. Není nad 3h před odletem měl bys smrdět tady, protože fronty a teroristi. Dále fronta na odbavení, security fronta, namátková kolonoskopie s menším fistingem, fronta na nástup do letadla, čekačka na ty co uvízli v dopravě nebo chytli sračku z místní seschlé bagetky za kilčo a půl, vzlet, let, pristani, cirkusácký aplaus, kufry vyhozeny ze 2-3m na beton, boxovací tříďečka pro sichr, fronty na hajzly, fronty jen tak, nacpaný upocený chumel na zavazadla... I love it.

180

Odpovědět

+bonus děti v letadle, to je teprv žrádlo

80

Odpovědět

+pav1Děti v letadle ano to je velký bonus můj poslední let do Moskvy uřvanej malej parchant tam řve mlati svoji máti a ta s tim nic nedělá.

20

Odpovědět

Aplaus v letadle? Tak nesmíš cestovat s partou důchodců na last minute do Řecka.

11

Odpovědět

ser na to, co ti tvrtí novinky CZ. Aplaus v letadle je prostě jen obyčejná slušnost. CHápu, že některé lidi, co to nrznají to může zmást. Cestoval jsem z několika zemí a všude se při přistání tleská, když s tím letadlem pilot, nebo pilotka (však když tu máme tu emancipaci tak proč ne že?), přistane opravdu precizně a jemně- znám kretény, kteří sestupují jak po nějakých schodech, bolí z toho uši i hlava, děcka z toho příšerně řvou bolestí a i dospělí se jen tak tak ovládaj... kvůli takovým čurákům já tleskám těm, co to nedělaj.

60

Odpovědět

+Magyčnikdy jsem nezažil, že by se v cizině tleskalo po přistání. Tleskáš i řidiči autobusu když tě doveze na zastávku?

21

Odpovědět

+MagyčJá zas tleskám jen když podle hlasu pilota jde vidět, že je slušně nalomenej a dá to.

00

Odpovědět

+Magyč...nebo když to je pilotka

00

Odpovědět

+Magyčtleskám pouze ze kurveky dobré hladké přistaní..když s tím třískne o zem tak co by chtěl snad jen díky bohu jsme celý.. :D

00